Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Ten mecz to takie KO dla Yamala i jego ego, oby to był motywujący plaskacza na twarz i się ogarnął dzięki temu
0
Fermin dziś prócz bramki też bardzo słaby mecz, zmarnował jedna setkę plus masa głupich podań i strat. Cały atak dziś nie dojeżdża jedynie Rashford coś stara się szarpać ale i mu to nie wychodzi
1
Gorzej nie dało się tego wykończyć, chyba za bardzo uwierzył w swoje umiejętności
4
Yamal tragicznie, wygląda jakby mu się nie chciało albo presja go zjadła, wogole nie próbuje dryblowac jest totalnie bezużyteczny, no chyba że nie jest w pełni gotowy fizycznie
0
No to w 2 połowie odliczanie do czasu aż Pedri fizycznie nie da rady i w tedy się zacznie xD
0
Może Yamal w przerwie wrzuci jakąś storke na insta ?
11
Panie miej w opiece Barcelonę w 2 połowie, tutaj może się skończyć nieciekawie xD
0
Niech mi ktoś dalej będzie mówił że Ferran to 9 na miarę Barcelony xD on się nadaje co najwyżej na zmiennika
0
Yamal mógłby w końcu coś szarpnąć , tego się oczekuję od największej gwiazdy zespołu
1
Nic się nie zmieniło gra obrona dramat plus szczęsny dla mnie na bramce nie daje pewności i nie daje tego czegoś ekstra
0
No to dziś Kounde musi się wziąć w garść i ogarnąć, jak znów zagra piach to powinien na ławie wylądować
0
Messi przedłużył umowę i fajno , a ciekawe czy szybciej zbudują stadion Interu Miami niż nasze Camp Nou xd
1
@draxidox hitem są podmioty publiczne które mają z natury być ogólno dostępne i pomocne, a wezmą udział w tym przedsięwzięciu jak biblioteka czy mops
0
Nie no ale wynik nie pokazuje jak real miażdży ten Juventus :D niby nie grają nic wielkiego ale jak widać to starcza, zaczynam się też obawiać meczu z nami w weekend
1
Byle wynik z Olympiakosem nie przesłanial oczu i nie zapomijmy że gra defensywną tej drużyny wola o pomstę do nieba, nawet z takim Olympiakosem się gubili, najgorsze jest to że nie widać żadnego progresu pod tym względem praktycznie od początku sezonu
2
Dro, Roony, Bernal czy nawet Toni dobrze wprowadzeni na wiosnę naprawdę mogą nam nieraz pomoc, bo widać w nich potencjał mam nadzieję że Flick to ogarnie
0
Martwi ten Yamalek, gol trochę pudruje występ, zamiast zająć się piłka chyba inne rzeczy mu w głowie. Swoją droga ciekawie porównać rówieśników Cubarsiego i Yamala pod względem zachowania i obycia.
6
Jakim cudem tam karnego nie było na Rasfordzie w erze varu to ja nie wiem , chłop ewidentnie zahaczył go jak wychodził sam na sam
2
Fermin wyglądał na wycieczonego jakim cudem Flick nawet z ostrożności go nie zmienił przy pewnej wygranej ? Jak złapie kontuzje to Flick ponosi za to dużą winę
2
@TR3YWAY 1. gdy jest zdrowy 2 . Gdy jest w formie - co z tego że był zdrowy jak z nim graliśmy w 10 ostatnie mecze xd
1
Ciężko ocenić ten mecz, widać że Pedri trochę zajechany bo zdążają mu się głupie straty co nie miało miejsca jak był świeższy, ogólnie mecz średni bez szału wycisneli ile się dało i wynik lepszy niż gra
3
Ale co Yamal formę mutant prezentuje od paru meczy to głowa mała :D
0
@Derean jeszcze jakby oglądanie meczów sprawiało przyjemność już wogole byłoby kozacko :D
7
@Eto'o9 R10 dostał mecz minę na fałszywej 9 , plus drużyna nie dojechała więc nie było co liczyć że młody to pociągnie sam
2
Ale ciekawie by było jakby taki Roony odpalił i wywalczył 1 skład kosztem Yamala :D ale byłby ryk ale może młodemu hiszpanowi by to na dobre wyszło
0
@BorzyKrzys u Yamala w końcowej fazie leży decyzyjność w wielu przypadkach i fatalne wykończenie potrafi strzelić bramkę stadiony świata ale ile on marnuje przy okazji
0
Nie wiem jeśli to nie jest moment na przemyślenie i wprowadzenie jakiś zmian w taktyce Panie Flick bo będzie za późno
1
Nieźle flick ugotował 3 defensywnych pomocnikow? Co on broni remisu z Girona? :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Faro nie ma co liczyć że magicznie młody wejdzie i ppciagnie drużynę która nie funkcjonuje