2

Zaraz to trzeba będzie o top 24 zacząć martwić

0

Oni dopiero co przegrali 6:0 z Lipskiem xD a przez 20 min Barcelona tylko jednym strzałem z dystansu zagroziła xd

0

Ale żart xDDD 1 minutę temu pisalem że zaraz nam wsadzą

2

Obraz meczu idealny na kontrę Eintrachtu i brameczkę xD

0

Liczę że Fermin dziś nie będzie grał tak samolubnie jak po ostatnim wejściu :D

0

@Toretto a początek miał słabiutki :D aczkolwiek się wyrobił

2

Kurde jedna z większych gwiazd La Masii Samu Namoko w meczu młodzieżowej ligi Mistrzów prawdopodobnie acl sobie rozwalił :(

4

Monty Python to przecież jest, kapitan zespołu zarabiający grube miliony w środku sezonu jeździ sobie na wycieczki duchowe xD pal licho żeby to jeszcze mu pomogło, ale w innej sytuacji chłop staje się nie sprzedawalny dla nas bo PRowo będzie źle wyglądać, a ma kontrakt do 2031 bodajże

2

Yamal na 10, rapha i roony skrzydło z przodu lewy, ale to będzie chodziło z Eintrachtem

0

Ten Yamalek na 10 to się okaże że zaraz starter będzie xD uważam że Fermin pod względem gry w żadnym meczu nie zagrał tak dobrze jak wczoraj Yamal, może strzelał bramki ale pod względem czysto piłkarskim to jest przepaść Fermin to chaos. O Olmo to nie ma nawet co pisać zaraz będzie ekskluzywnym rezerwowym za 60 baniek :D

32

Wczoraj bylo po raz pierwszy w tym sezonie widać u Bernala to co pokazał w pre sezonie rok temu, widać że chłopak ma potencjał i mam nadzieję że to początek powrotu do formy

2

Ale że nas kochany Martin lewy obrońca co ledwo umiał podać piłkę na kilka metrów zaliczając taki progres wysuwa sie na najlepszego środkowego obrońcę doskonale pokazuje jakich my zawodników tam mamy :D

4

Jak myślicie kiedy Villareal spuchnie? Bo narazie punktują kozacko, nasz mecz za 2tyg potencjalnie może być nawet o pierwsze miejsce

0

Fermin i De Jong tragiczne zmiany , jeden wszystko psuje drugi zabawił sie w magika i zniknął

0

Cubarsi to ewenement chłop z taka grą to na ławe sie nadaje ale w Barcy B a od początku sezonu jest wyjściowym zawodnikiem :D

0

Matko boska chłop od polowy biegł sam , bramkarza mógł się spytac co ma robić XD

0

Fermin po kontuzji wiadomo , ale póki co tragiczne wejście co piłka do niego to strata albo granie nie w tempo xD

0

Tylko Barcelona mogła tak zepsuć akcje 3 na 1 XD

0

Podobna sytaucja jak karny Garcii

1

Balde połamany ? Czy Flick daje odpocząć

5

Cubarsi klasyka kolejny dzien w biurze danie sie objechać, dać sie wyprzedzić i złamać linie :D

2

Villareal też co serie złapało ładna w lidze bo w LM kompromitacja potężna :D

1

Oj chyba coś Górnik sie popsuł xD

0

@Kgorecki2500 ja się jaram na nowa część ale jest zgrzyt wygenerowany przez AI trailer, do tego ogłosili że gra jest dopiero w pre produkcji i coś z silnikiem próbują, jak do 2030 wyjdzie będę zaskoczony xD

1

Są na la bambie fani Total Warów? :D Właśnie zapowiedzieli nową historyczną część, Medievala III. Nie ukrywam że się jaram bo 2 cześć medka dla mnie najlepszy total war że względu na mase modów :D

2

@Czyhrynski mój błąd , oczywiście miałem na mysli athletic :D

0

Nie no to atletico jest tragiczne xD kompromituje sie w LM , w lidze to też wygląda słabiutko

1

Wiadomo ile jeszcze Fermin będzie pauzował?

6

Gadamy na Kounde że zaliczył zjazd z forma, ale co powiedzieć o Cubarsim chłop od połowy poprzedniego sezonu prezentuje się tragicznie, z tym że w zeszłym sezonie jeszcze Inigo to maskowal trochę. Notoryczne łamani lini, przegrywanie pojedynków nawet w rozegraniu wygląda gorzej od Astona Martina :D Wiadomo ma 18 lat ale jakieś wymagania trzeba już mieć i wszystkiego na wiek nie można zwalić, to nie stoper Barcy B grający z doskoku

0

Teraz tylko czekać na informacje jakie kontuzje po tym meczu , aż strach wchodzić na fcbarca.com

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?