Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mnie ofensywa irytuje, mam wrażenie że każdy gra swój mecz zero jakiejś współpracy xD a tyle okazji było żeby dobrze podać
1
@adi7adi8 on już od roku zdaje się nie być gotowy do gry od pierwszej minuty xD
0
To Chelsea wygląda dobrze motorycznie, mogą byś giga ciężary z nimi, szybkie skrzydła mocny środek pola i ogarnięty trener brzmi jak recepta na grę obronną Barcy
2
Hiszpania niczym Barca, cisną cały mecz nie wykorzystuja sytuacji i cyk jedna akcja przeciwnika i gol z dvpy xD
0
@karoleq992 co jest żartem? Akcja ciągle trwała to var miał prawo to cofnąć :D nie pierwszy raz coś takiego ma miejsce
4
Ale jedno trzeba przyznać, Malta stara się grać piłka, utrzymywać się, nie wywala na oślep nawet im to wychodzi , niekiedy fajnie to wygląda a nie raz jedyne czego brakuje to trochę umiejętności czysto piłkarskich niektórym graczom, powtarzam Malta jak to brzmi xD
0
Daliśmy sie oszukać w meczu z Holandia :D
3
Czyli remis Hiszpanii w meczu z Turcją daje im awans , porażka pewnie też bo mają ogromną przewage w bramkach :D
0
Człowiek odpala mecz Francji a tam w środku pola biega Kante :D ja to myślałem że on już po drugiej stronie jest
33
Czarzasty Marszałkiem nie jeden Polak w grobie się przewraca jak drugim człowiekiem w państwie zostaje człowiek z taka przeszłością :D
0
@michal26 no jesteśmy tylko 3pkt za Realem, z tym że oni mają praktycznie za sobą mecze z topka, my teraz zaczynamy maraton i ciężki terminarz , i patrząc w druga stronę to mamy 2pkt przewagi nad top3 i 4pkt nad top 4 , przegrywając mecz możemy spaść na top 4 xd
0
Valverde kurtuła kontuzje po 10-14 dni i nie jada na kadre nasi nie mogą czasem złapać jakiejś lekkiej kontuzji ? :D
10
No to co teraz trzeba jakieś modły odprawić żeby z kadr wszyscy wrócili zdrowi
3
Ale swoje do tego czerwa Flcik też dołożył brakiem zmian , czasem jego zachowanie jest serio nie zrozumiałe
1
@Rupert_Haubica widoczny był , w złych podaniach i marnowaniu sytuacji
0
@Cyzix pedri to do grudnia raczej nie ma szans wrócić xd
0
Czego Flick zmian nie robi xd
3
Ja nie wiem Olmo czasem to gra tak nonszalancko jak niedoszła gwiazda orlikowa która uważa się za najlepszego xD
0
@partymaker no dziś mimo wszystko Olmo > Fermin
0
@Barca_bwo w tej sytuacji co złamał de jong, obrona stała w miarę dobrze bo byłby spalony
0
Najpierw były zawodnik Alonso nam pomaga, teraz Moriba
2
De jong ładny impostor , dość że nasi obrońcy mają problem z trzymaniem lini to jeszcze on się wpieprza i łamie kiedy obrona stała w miarę dobrze xD
0
3 podania i gol xDDD nasi na 2 metry nie umieją dokładnie podać a przeciwnik każda laga do przodu w cel
1
No to teraz im sie udało stracić bramkę po 5 minutach xDD
1
Trudne zadanie czyli strzelenie bramki osiągnięte, no to teraz najtrudniejsze nie stracić bramki w ciągu najbliższych 3-4 minut xD
0
Fermin ogarnij się chłopie
0
Mamy Fermina i Olmo i nadal nikt nie wychodzi do piłek na rozegranie xd
0
Fermin dziś bardzo chaotyczny w sumie jak zawsze ale dziś mu w tym chaosie mało co wychodzi , już 2 setki zepsuł
4
Nie umieją bronić, ale chociaż też strzelanie im średnio wychodzi xD tragikomedia tamten sezon to był jakiś błąd w matrixie że oni tyle strzelali
4
Czyli co po raz kolejny trzeba liczyć żeby 18 latek się odpalił i zagrał dobry mecz xD to już nawet za czasów Messiego nie było aż tak źle żeby liczyć tylko na jednego gracza