0

Ale mnie ofensywa irytuje, mam wrażenie że każdy gra swój mecz zero jakiejś współpracy xD a tyle okazji było żeby dobrze podać

1

@adi7adi8 on już od roku zdaje się nie być gotowy do gry od pierwszej minuty xD

0

To Chelsea wygląda dobrze motorycznie, mogą byś giga ciężary z nimi, szybkie skrzydła mocny środek pola i ogarnięty trener brzmi jak recepta na grę obronną Barcy

2

Hiszpania niczym Barca, cisną cały mecz nie wykorzystuja sytuacji i cyk jedna akcja przeciwnika i gol z dvpy xD

0

@karoleq992 co jest żartem? Akcja ciągle trwała to var miał prawo to cofnąć :D nie pierwszy raz coś takiego ma miejsce

4

Ale jedno trzeba przyznać, Malta stara się grać piłka, utrzymywać się, nie wywala na oślep nawet im to wychodzi , niekiedy fajnie to wygląda a nie raz jedyne czego brakuje to trochę umiejętności czysto piłkarskich niektórym graczom, powtarzam Malta jak to brzmi xD

0

Daliśmy sie oszukać w meczu z Holandia :D

3

Czyli remis Hiszpanii w meczu z Turcją daje im awans , porażka pewnie też bo mają ogromną przewage w bramkach :D

0

Człowiek odpala mecz Francji a tam w środku pola biega Kante :D ja to myślałem że on już po drugiej stronie jest

33

Czarzasty Marszałkiem nie jeden Polak w grobie się przewraca jak drugim człowiekiem w państwie zostaje człowiek z taka przeszłością :D

0

@michal26 no jesteśmy tylko 3pkt za Realem, z tym że oni mają praktycznie za sobą mecze z topka, my teraz zaczynamy maraton i ciężki terminarz , i patrząc w druga stronę to mamy 2pkt przewagi nad top3 i 4pkt nad top 4 , przegrywając mecz możemy spaść na top 4 xd

0

Valverde kurtuła kontuzje po 10-14 dni i nie jada na kadre nasi nie mogą czasem złapać jakiejś lekkiej kontuzji ? :D

10

No to co teraz trzeba jakieś modły odprawić żeby z kadr wszyscy wrócili zdrowi

3

Ale swoje do tego czerwa Flcik też dołożył brakiem zmian , czasem jego zachowanie jest serio nie zrozumiałe

1

@Rupert_Haubica widoczny był , w złych podaniach i marnowaniu sytuacji

0

@Cyzix pedri to do grudnia raczej nie ma szans wrócić xd

0

Czego Flick zmian nie robi xd

3

Ja nie wiem Olmo czasem to gra tak nonszalancko jak niedoszła gwiazda orlikowa która uważa się za najlepszego xD

0

@partymaker no dziś mimo wszystko Olmo > Fermin

0

@Barca_bwo w tej sytuacji co złamał de jong, obrona stała w miarę dobrze bo byłby spalony

0

Najpierw były zawodnik Alonso nam pomaga, teraz Moriba

2

De jong ładny impostor , dość że nasi obrońcy mają problem z trzymaniem lini to jeszcze on się wpieprza i łamie kiedy obrona stała w miarę dobrze xD

0

3 podania i gol xDDD nasi na 2 metry nie umieją dokładnie podać a przeciwnik każda laga do przodu w cel

1

No to teraz im sie udało stracić bramkę po 5 minutach xDD

1

Trudne zadanie czyli strzelenie bramki osiągnięte, no to teraz najtrudniejsze nie stracić bramki w ciągu najbliższych 3-4 minut xD

0

Fermin ogarnij się chłopie

0

Mamy Fermina i Olmo i nadal nikt nie wychodzi do piłek na rozegranie xd

0

Fermin dziś bardzo chaotyczny w sumie jak zawsze ale dziś mu w tym chaosie mało co wychodzi , już 2 setki zepsuł

4

Nie umieją bronić, ale chociaż też strzelanie im średnio wychodzi xD tragikomedia tamten sezon to był jakiś błąd w matrixie że oni tyle strzelali

4

Czyli co po raz kolejny trzeba liczyć żeby 18 latek się odpalił i zagrał dobry mecz xD to już nawet za czasów Messiego nie było aż tak źle żeby liczyć tylko na jednego gracza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?