0

Christensen już osrany

0

Coś czuje ze to się źle skończy xD gramy na 4 środkowych obrońców plus 2 bocznych

0

Ostatnie 10 min tragiczne, środek pola nie istnieje

0

To jest niesamowite, Pedri z boiska, nie ma kto grać w pomocy zero jakiegokolwiek rozegrania

0

Klasyka cubarsiego xD ja nie wiem chłop jest najbardziej regularnie słabym piłkarzem Barcy w obronie xd

0

Pedri miał być gotowy na 60 min, myk 70 przeciągnął go Flick i kontuzja xD

0

Albo grać to z pierwszej albo ciągnąć do końca xD chłopy go jak encyklopedię przeczytali że tak to zagra

0

No to Yamal jeszcze z 5 strzałów i strzelił wkoncu gola

3

To tylko Olmo mógł zrobić xD strzelić gola i kontuzja

3

Lewy zjazd do bazy, nawet proste podania mu nie wychodza

3

Nie no Lewy dziś tragicznie xD chłop biega jak wóz z węglem no ale co się spodziewać wiek już nie ten

1

Balde pięknie wyszedł i zostawił zawodnika atleti xD

0

Najpierw karny, teraz 100% zmarnował xDD

0

@4drian0 Jason Mamoa jako Kratos czy inne typy? :D

1

@TR3YWAY ja w sobote już choinkę ubrałem , ozdoby jakies krasnale itp wyłożyłem i klimacik sie sam zrobił od światełek :D

1

Top 4 w La Lidze to różnica 3pkt , tak wyrównana liga w tym roku czy tak słaby Real i Barca? :D

0

Dobrze se z tym Newcastle graliśmy na początku sezonu, bo przy takiej formie pewnie by się skończyło druga Chelsea xD fajnie się ich ogląda

0

Może Ferran marnuje dużo sytuacji ale chociaż też nie umie się utrzymać przy piłce i wszystko traci

0

Alaves cisnie Barcelonę na Camp Nou xDD

5

Prawie 40 min gry i jedna bardzo dobra okazja stworzona i to z rożnego xD z Alaves

1

Ferran co odegranie xDD

0

@Dankho94isback no tak, ale casado fauluje non stop, ja to mam wrażenie że on bez faulu piłki nie umie odebrać nawet w łatwych sytuacjach

1

@doc to przed polem karnym było

0

Była jakaś sytuacja w ogóle w 2 połowie?

1

Casado powinien miec ksywę Faul xdd

2

Lewandowski jak wóz z węglem w ataku xDD

4

Naszych 6 obrońców ich 2 a i tak zrobili akcje xDD ta gra obronną to jest żart

0

Czego on z pierwszej nie walił po długim jak bramkarz leżał praktycznie tylko się bawił w drybling i wyrzucił do boku xdd

1

Olmo strzelił bramkę i przez resztę meczu kopię się po czole klasyka

0

Bernal dramat, chłop wygląda pod względem motorycznym i szybkościowym jak amator , wiadomo ciężka kontuzja ale trzeba coś wymagać to nie skrzydłowy tylko defensywny pomocnik xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?