Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Christensen już osrany
0
Coś czuje ze to się źle skończy xD gramy na 4 środkowych obrońców plus 2 bocznych
0
Ostatnie 10 min tragiczne, środek pola nie istnieje
0
To jest niesamowite, Pedri z boiska, nie ma kto grać w pomocy zero jakiegokolwiek rozegrania
0
Klasyka cubarsiego xD ja nie wiem chłop jest najbardziej regularnie słabym piłkarzem Barcy w obronie xd
0
Pedri miał być gotowy na 60 min, myk 70 przeciągnął go Flick i kontuzja xD
0
Albo grać to z pierwszej albo ciągnąć do końca xD chłopy go jak encyklopedię przeczytali że tak to zagra
0
No to Yamal jeszcze z 5 strzałów i strzelił wkoncu gola
3
To tylko Olmo mógł zrobić xD strzelić gola i kontuzja
3
Lewy zjazd do bazy, nawet proste podania mu nie wychodza
3
Nie no Lewy dziś tragicznie xD chłop biega jak wóz z węglem no ale co się spodziewać wiek już nie ten
1
Balde pięknie wyszedł i zostawił zawodnika atleti xD
0
Najpierw karny, teraz 100% zmarnował xDD
0
@4drian0 Jason Mamoa jako Kratos czy inne typy? :D
1
@TR3YWAY ja w sobote już choinkę ubrałem , ozdoby jakies krasnale itp wyłożyłem i klimacik sie sam zrobił od światełek :D
1
Top 4 w La Lidze to różnica 3pkt , tak wyrównana liga w tym roku czy tak słaby Real i Barca? :D
0
Dobrze se z tym Newcastle graliśmy na początku sezonu, bo przy takiej formie pewnie by się skończyło druga Chelsea xD fajnie się ich ogląda
0
Może Ferran marnuje dużo sytuacji ale chociaż też nie umie się utrzymać przy piłce i wszystko traci
0
Alaves cisnie Barcelonę na Camp Nou xDD
5
Prawie 40 min gry i jedna bardzo dobra okazja stworzona i to z rożnego xD z Alaves
1
Ferran co odegranie xDD
0
@Dankho94isback no tak, ale casado fauluje non stop, ja to mam wrażenie że on bez faulu piłki nie umie odebrać nawet w łatwych sytuacjach
1
@doc to przed polem karnym było
0
Była jakaś sytuacja w ogóle w 2 połowie?
1
Casado powinien miec ksywę Faul xdd
2
Lewandowski jak wóz z węglem w ataku xDD
4
Naszych 6 obrońców ich 2 a i tak zrobili akcje xDD ta gra obronną to jest żart
0
Czego on z pierwszej nie walił po długim jak bramkarz leżał praktycznie tylko się bawił w drybling i wyrzucił do boku xdd
1
Olmo strzelił bramkę i przez resztę meczu kopię się po czole klasyka
0
Bernal dramat, chłop wygląda pod względem motorycznym i szybkościowym jak amator , wiadomo ciężka kontuzja ale trzeba coś wymagać to nie skrzydłowy tylko defensywny pomocnik xdd