Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże kochany Kounde XDD co za dramat jak się dał ograć
0
Lewy mógł to przyjmować a nie jakoś pokracznie zagrywać z pierwszej xD chłop co dziś drewniany jest
0
Ale jedno się nie zmienia, jedno dwa podanie przeciwnika nawet przypadkowe i sam na sam praktycznie xd
4
Yamalowi trochę piłka w grze przeszkadza :D
1
Czego Yamal to grał na 5 metr przed nim dwóch naszych stało praktycznie pustych wystarczyło wycofać piłeczkę
1
Czyli co Carreras kolejny mecz do kieszeni Yamala schowa? XD
2
Halo panie Pedri proszę wyjść z szatni jest pan potrzebny
2
Cubarsi upada po raz pierwszy xD
3
Lewy przyjęcie klasa światowa
3
Nie no Real jak najbardziej jest do ogrania, najtrudniejszym zadaniem wydaje się pokonanie bramkarza, no i może nasza gra obronna i jakiś wylew a reszta z górki
0
Można narzekać czasem na grę Barcy ale ten Real to jest jedno wielkie XD zero jakiegokolwiek pomysłu na grę
1
City ładnie pomaga Arsenalowi w potencjalnym mistrzostwie xD
5
Yamal to wygląda jakby mu się nie chciało, wszedł chyba tylko żeby kibice się cieszyli :D zagrał 2 zewniaki oczywiście niecelnie i spoko
3
Bernal beznadziejne wejście, schowany a jak dostanie piłkę to często głupie decyzję
1
Jak takie Bilbao nie ma problemu że stworzeniem sytuacji to czeka nasz ciężki mecz w weekend nieważne z kim zagramy xD
0
i cyk Cubarsi przegrywa kolejny główke i sytuacja dla Bilbao
2
Ferran od Hattricka z Betisem też ładną serie kopania sie po czole ciągnie xD 4 mecze średnia ledwo 6.0 co i tak jest dużym wynikiem patrząc na jego gre w tych meczach
1
@Derean to już kolejny mecz gdzie Martin pokazuje że mimo dużego rozwoju to nie jest zawodnik na wyjściowego środkowego obrońcę
2
Im dłużej oglądam Rashforda tym bardziej przekonuje się że chłop się nie nadaje do Barcelony, jeszcze z takim wynagrodzeniem
0
Ja to nie wiem co sie stało z tym De Jongiem co w ajaxie takim kozakiem był , chłop jest mistrzem spowalniania gry i kółeczek bezsensownych , ale chociaż w pressingu jest bezużyteczny do tego gra jak panienka zero jakiejkolwiek agresywności czy poświęcenia :D
0
@Janas11224 tylko że on jest z Villarealu wypozyczony , z taką formą chłop będzie tam grał w przyszłym sezonie w pierwszym i wątpie że go puszczą
0
No to co Olmo teraz zagra superpuchar życia i kontuzja i cykl sie zamyka xD
0
Panie gdzie z taką grą na superpuchar jechać , bilbao nas porobi
0
Fermin, Pedri, Olmo i składnej akcji w środku pola nie potrafią zrobić
0
Panie remis tutaj biore w ciemno , jak patałachy w obronie grają zresztą w ataku nie lepiej
0
Rashford to dziś impostor xD chłop nie daje nic w ataku a do tego jeszcze w obronie ciągle daje ciała
2
Dramat, zero celnych strzałów, zero jakiejkolwiek groźnej akcji a Espanyol już miał z 2-3 setki i tylko dzięki Garcii jest remis xd kolejny mecz z rzędu chłop nas ratuje
1
Ferranowi pilka w grze przeszkadza xD Cubarsi kolejny dramatyczny występ chłop ma chyba jakieś taśmy na Flicka że z taka gra ciągle jest wyjściowym zawodnikiem
4
I jak tam wasza manita xD ktoś kto mówił że to będzie spacerek to chyba się trochę pomylił :D No pedri no party, składanej akcji nie umiemy nawiązać jakieś losowe dośrodkowania podania do nikogo xd
1
@Criss18Barca ja to mam Nadzieję że w związku z przejęciem większości praw wezmą jakiś sensownych komentatorów