0

Boże kochany Kounde XDD co za dramat jak się dał ograć

0

Lewy mógł to przyjmować a nie jakoś pokracznie zagrywać z pierwszej xD chłop co dziś drewniany jest

0

Ale jedno się nie zmienia, jedno dwa podanie przeciwnika nawet przypadkowe i sam na sam praktycznie xd

4

Yamalowi trochę piłka w grze przeszkadza :D

1

Czego Yamal to grał na 5 metr przed nim dwóch naszych stało praktycznie pustych wystarczyło wycofać piłeczkę

1

Czyli co Carreras kolejny mecz do kieszeni Yamala schowa? XD

2

Halo panie Pedri proszę wyjść z szatni jest pan potrzebny

2

Cubarsi upada po raz pierwszy xD

3

Lewy przyjęcie klasa światowa

3

Nie no Real jak najbardziej jest do ogrania, najtrudniejszym zadaniem wydaje się pokonanie bramkarza, no i może nasza gra obronna i jakiś wylew a reszta z górki

0

Można narzekać czasem na grę Barcy ale ten Real to jest jedno wielkie XD zero jakiegokolwiek pomysłu na grę

1

City ładnie pomaga Arsenalowi w potencjalnym mistrzostwie xD

5

Yamal to wygląda jakby mu się nie chciało, wszedł chyba tylko żeby kibice się cieszyli :D zagrał 2 zewniaki oczywiście niecelnie i spoko

3

Bernal beznadziejne wejście, schowany a jak dostanie piłkę to często głupie decyzję

1

Jak takie Bilbao nie ma problemu że stworzeniem sytuacji to czeka nasz ciężki mecz w weekend nieważne z kim zagramy xD

0

i cyk Cubarsi przegrywa kolejny główke i sytuacja dla Bilbao

2

Ferran od Hattricka z Betisem też ładną serie kopania sie po czole ciągnie xD 4 mecze średnia ledwo 6.0 co i tak jest dużym wynikiem patrząc na jego gre w tych meczach

1

@Derean to już kolejny mecz gdzie Martin pokazuje że mimo dużego rozwoju to nie jest zawodnik na wyjściowego środkowego obrońcę

2

Im dłużej oglądam Rashforda tym bardziej przekonuje się że chłop się nie nadaje do Barcelony, jeszcze z takim wynagrodzeniem

0

Ja to nie wiem co sie stało z tym De Jongiem co w ajaxie takim kozakiem był , chłop jest mistrzem spowalniania gry i kółeczek bezsensownych , ale chociaż w pressingu jest bezużyteczny do tego gra jak panienka zero jakiejkolwiek agresywności czy poświęcenia :D

0

@Janas11224 tylko że on jest z Villarealu wypozyczony , z taką formą chłop będzie tam grał w przyszłym sezonie w pierwszym i wątpie że go puszczą

0

No to co Olmo teraz zagra superpuchar życia i kontuzja i cykl sie zamyka xD

0

Panie gdzie z taką grą na superpuchar jechać , bilbao nas porobi

0

Fermin, Pedri, Olmo i składnej akcji w środku pola nie potrafią zrobić

0

Panie remis tutaj biore w ciemno , jak patałachy w obronie grają zresztą w ataku nie lepiej

0

Rashford to dziś impostor xD chłop nie daje nic w ataku a do tego jeszcze w obronie ciągle daje ciała

2

Dramat, zero celnych strzałów, zero jakiejkolwiek groźnej akcji a Espanyol już miał z 2-3 setki i tylko dzięki Garcii jest remis xd kolejny mecz z rzędu chłop nas ratuje

1

Ferranowi pilka w grze przeszkadza xD Cubarsi kolejny dramatyczny występ chłop ma chyba jakieś taśmy na Flicka że z taka gra ciągle jest wyjściowym zawodnikiem

4

I jak tam wasza manita xD ktoś kto mówił że to będzie spacerek to chyba się trochę pomylił :D No pedri no party, składanej akcji nie umiemy nawiązać jakieś losowe dośrodkowania podania do nikogo xd

1

@Criss18Barca ja to mam Nadzieję że w związku z przejęciem większości praw wezmą jakiś sensownych komentatorów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?