Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No ja Ciekaw jestem czy ktokolwiek z nich zrobi karierę , w sumie to transfery obarczone małym ryzykiem
5
Lewandowskiego można przedłużyć z pensja o 50% mniejsza? Prawo nie pozwala na wiekszy spadek? Bo jak dla mnie nawet 50% to i tak będzie za dużo zarabiał xD tutaj trzeba z 70% żeby to było warte
1
Martin to też dobry chłop , daliśmy się wszyscy nabrać na Maldiniego gość złapał formę życia na kilka meczy, a teraz mecz po mecz wygląda tragicznie
1
@Bocheno1 gdzie tu rasizm? Chlop rzuca faktami
1
Mam nadzieję że siły zostawili na mecz z Kopenhaga bo taka gra może być za mało żeby wygrać, a tym bardziej żeby trochę goli nastrzelać
2
Nie wiem nie podoba mi się jak gra Casado ciągle spowalnia zero jakiegokolwiek ryzyka, ciągle gra piłki do tyłu i kółeczka kręci. Ta akcja Balde idealnie pokazuje jakie ma Problemy z ostatnim podaniem , rokowi obrony 9/10 piłek takich grają na asyste na sam na sam
0
Dobra pisałem że Olmo nie powinien wyjść na 2 połowę, to mi zamknął buzie xD co nie zmienia faktu że 1 połowa w jego wykonaniu to był dramat
0
Bez Pedriego środek pola nie istnieje nawet z ostatnia drużyna w tabeli xD Olmo tragedia nie powinien na 2 połowę wyjść
1
Oby to nie byl mecz pułapka xd
1
@norbi77 nie no można narzekać na sędziowanie, ale mając tyle sytuacji trzeba mieć pretensje w głównej mierze do skuteczności zawodników
0
Grają gówno i wygrywają, z kolei my gramy mecz sezonu, a i tak przegrywamy, klasyka xD Mecz z Sociedad się jeszcze odbije czkawką
0
Poziom Villareal to zweryfikowała LM plus La Liga staje się Liga farmerów zaraz francuską ja zje, tylko Real i Barcelona medialnie trzymają ta śmieszną ligę
4
Ale ten mecz z Sociedad to powoduje wciąż ból dupska xD
0
Poziom Villareal po pokazała LM xD La Liga to serio staje się liga farmerów jak Francuska
1
Jakby udało się złapać top 8 to naprawdę nie ma jakiś ciężkich meczów i podczas nieobecności Pedriego jakoś damy radę , ale fakt jest jeden chłopak to szklanka i jak widać nawet zaawansowane badania mięśni czy inne zalecenia mało co dają jak jest zajeżdżany przy jego stylu gry, chłop ma praktycznie co mecz najwięcej skoków pressingowych
3
@Krzysztof1987 2 mecze mniej przy tak napakowany terminarzu jest dużą sprawą, plus w ewentualnym dwumeczu można trafić na kogoś mocnego albo niewygodnego i żegnamy się z LM
1
Ale taka rozkminka stracić 2 bramki z drużyną która w 6 meczach LM strzeliła Łącznie 2 bramki i to z Bodo to tylko Barcelonaa mogła dokonać tak wybitnego osiągnięcia :D
5
Aktualnie na środkowej obronie mamy jednego gracza Erica, reszta dramat, ale przynajmniej z drugiej trony nie mamy też żadnego bocznego obrońcy xD
2
Nie no ten mecz to oczu kąpiel jest, wygrywamy ale gramy tak żałośnie że to głowa mała, tragedia tego nie da się oglądać jak nie umieją składanej akcji rozegrać. Na ta drużynę wystarczy solidny zespół Europejski i nie mamy czego szukać
0
Pedri KO mięśniowka w takim momencie sezonu xD pewnie z miesiąc minimum przerwy
1
Ta obrona to mem jest, chłopy grają z Slavi ciągle to samo xD
0
Wyliczenia, szanse na top 8 xD jak my podstawowej rzeczy nie zrobiliśmy czyli zwycięstwa, a ludzie już w ciemno dopisywali punkty xD
3
No ale Real 5 celnych strzałów i 5 bramek to się nazywa skuteczność, coś czego nam zabrakło z Sociedad :D
3
Co by nie gadać to Villareal ładna kompromitacja klubu i ligi w tej edycji LM xD Bilbao to już tam czeka na wpierdziel od Atalanty
0
Nie no ale wyniki dla nas kozackie, sznase na top 8 są, ale przed nami najcięższe zadanie, trzeba jutro wygrać a po Bodo widać że nie ma już słabych drużyn xD nie mówił bym że jutro czeka nas spacerek, oj żebym nie wykrakał
0
Jesus jak złapie formę to tego Gyokeresa wciągnie nosem :D pięknie Arsenal flopa zatrudnił bo jak narazie tak trzeba to określać
4
Mbappe to kontuzji nie ma od paru tygodni ? xD Ryzykują jego zdrowiem żeby to się nie zemściło w najwazniejszej częsci sezonu
0
@kuz flick dziś mówił że ma nadzieję że rapha zagra, jeszcze moze być że obu zabraknie i nasz as Rashford zagra xd
0
Swoją droga Dro, Cuenca, Quim junyent wszyscy byli w presezonie i wszyscy prawdopodobnie odejdą za psi grosz z Barcelony xD Co jak co ale barca umie w zabezpieczenie przyszłości młodych zawodników, jeszcze jakbyśmy cokolwiek zarabiali na odejściach albo jak real z pazem że mogą go za grosze ściągnąć spowrotem , lekka amatorka
4
No to City musi wydać kolejne 200 mln xDD