2

Casado to strzał w kolano , chłop nie daje nic. Póki co różnica poziomów

1

Najgorzej że ławka to taka bieda że nie ma nawet kim wejść na gonienie wyniku

5

No Olmo pięknie rozegrał rożnego na kontre XD Obrona to jest niesmieszny żart , De Jong se truchta

0

No panie Fermin , to Twój czas kiedy jak nie teraz

3

Ludzie nie zwalajcie tego na murawe , napewno nie pomogła ale bramkarz z taką grą nogami to powinien bez problemu przyjąć xD GIGA klops Garcii

0

Remis to w ciemno dziś można brać :D

0

No to jutro zapowiada się prze potężna ławka rezerwowych w Barcelonie :D Wyjściowy skład musi sobie poradzić bo za Wiele opcji to Flick nie będzie miał

0

Ferran na skrzydle i Lewy na 9 , ale to będzie chodziło :D

1

@Laminedependencia to że wiedział że tutaj będzie dla niego ciężko o skład to wiadome , ale dlaczego wybrał PSG gdzie bedzię jeszcze ciężej ? :D Masa młodych , plus on wychowankiem nie jest. Wiadomo że tutaj kasa miała wielkie znaczenie i Enrique ale on tez raczej calej kariery w psg nie spedzi

0

@PatrykBarca Dużo lepszy Gavi ? :D No troche przesada nawet jak był zdrowy to grał poprostu dobrze , główną jego cechą była waleczność jakoś mi nie zasłynął w cudownych dryblingach czy asystach , jedyne co zapamiętałem to jego pierwszy gol bodajże z Elche co tam Tytoń brobił xD A teraz chłop stracił 2 lata na ciężkich kontuzjach , niekiedy takie urazy kończą kariery piłkarzom więc nie wiadomo czy on w ogóle wróci do tego co było te 3 sezonu temu

26

Real gra taki piach i takie gunwo że głowa mała, ale co z tego jak punktują mecz za meczem jak za najlepszych czasów

0

Donnarumma to ma prezencje z tej bramce jakby mu się nie chciało xd

1

@barcowy1899 to typowa 9 , napastnik który żyje z podań, drybling czy kreacja to nie są jego mocne strony

42

Brak karnego na Faulu na Yamalu to jest jakiś żart, tym bardziej w erze Varu, a teraz czytam, że tam jeszcze jeden karny był po zagraniu ręką nie odgwizdany no cyrk xD Real to by dostał 3 karne w jednej akcji jakby na miejscu Yamala był mbippi w tamtej sytuacji

3

Zaczyna sie robić niebezpieczny trend, że przesypiamy 1 połowe meczu xD Flick musi to ogarnąć bo z mocniejszym przeciwnikiem może to nas bardziej kosztować

0

Ale by było ciepło jakby to wpadło xD Termin Ty dzbanie , bardzo nonszalancko zagrał co niestety często pokazuje

0

Ferran na skrzydle ale to chodzi

0

Brak karnego za coś takiego w erze varu xD

3

Yamal dziś nieobecny, nie skupiony, wogole nie wchodzi w jakieś dryblingi może warto by było go zmienić i dać odpocząć

0

Tak bez kitu odkup tego Virgiliego może być dobrym pomysłem w lato, z dobrej strony się pokazuje w tym sezonie a ma tylko 19 lat

0

Kounde słabo gra w ataku, ale przynajmniej tragicznie w obronie

0

To co Leo Roman dziś kolejny raz mecz życia z Barca? :D

4

Martin ta jedna piłkę zagrał lepiej niż Balde przez całą karierę w Barcelonie xd Szkoda ze spalony

1

Co to za krycie? Ale dramat xD

1

Po tym meczu Araujo będzie musiał kolejna pielgrzymkę odbyć

0

@FCB24 jedynie w czym nie dojeżdża to w grze obronnej, słabo sie ustawia i praktycznie mało co piłek odzyskuje nie ma tej czutki co ma z odbiorem pedri

2

Tutaj trzeba wsadzić 2 a najlepiej 3 bo tu nawet największa laga pachnie jakaś groźną sytuacja dla przeciwników xD

0

Widzę że nasi jeszcze pomagają przeciwnikowi żeby za łatwo nie było, najpierw Yamal teraz Bernal :D

1

@mercurial2000 powtórki zza pleców pokazują że on strzelił tak z 2 metry od bramki, tam nawet blisko nie było xd

0

Jak tu na pustaka można było lewemu dograć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?