Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z jednej strony dla nas lepiej jak real będzie grał dalej w LM bo tam łatwo nie będą mieć a liga sama sie nie wygra xD
4
Ja nie wiem czego Cherki albo Reijnders nie grają w pierwszym w tym City xD
0
ale kocur, przyszłość barcy na 9
1
Ale że Yamal nawet jednej próby dryblingu nie podjął się to ja jestem w szoku , ładnie go wyłączyli z gry
0
Ferran aktualnie to karykatura piłkarza jest, wchodzimy w najważniejszy moment sezonu a formę to ma aktualnie 3 może 4 zawodników, reszta zjazd niesamowity
1
Z Bernalem to mam nadzieję że skurcze, a nie jakaś kontuzja
0
My to mamy farta że nie przegrywamy xD bo w ataku taki paździerz że nie ma co liczyć na gola a co dopiero zwycięstwo
0
No atak kolejny mecz nie dojeżdża, lewy tragedia a rapha od kilku spotkań to cień piłkarza z tamtego sezonu, Fermin jak to Fermin przy przeciwniku silnym fizycznie nie dojeżdża
0
Ale obrona na trytytki ładnie zmontowana będzie xd
0
No to Araujo dziś partidazo albo flop nic pomiędzy
0
Jakby nie patrzeć Bilbao miało jeden dzien mniej na regenracje po meczu z sociedad , wiec nie ma co zwalać ze to wina zmęczenia
0
0 celny strzałów w polowie i okej , ogólnie 2 strzału a xG 0,05 , no tragedia co by nie mówić xD
5
Yamal widzi jakich ma paralitykow w ataku pokroju Ferrana,rashforda czy Olmo i mu się grać nie chce
0
Rashford to jest ewenement xD chłop ma liczby dobre ale jego gra to w większości meczów jest tragedia, truchtanie i głupota to jego cechy wiodące xD
0
Yamal to te nowe buty do kosza są xD ślizga się jak na lodowisku
0
Casado to jest niesamowici bezużyteczny , pedri grzej się bo tutaj bez ciebie nie ma gry
0
Powiem wam że ta strona i cały player Canal+ to jest niesamowite gunwo xD zacina się, baguje
3
Casado Bernal to nie może się udać
0
Czy może ktoś z użytkowników posiada jakiś robot sprzątający? Coś się rozgladam za jakimś Dreame może nie za jakieś miliony monet i czy ktoś mógłby coć polecić albo podzielić się opinią? :D
3
@Derean patrząc na braki chyba nie będzie lepszej okazji dla Celty niż teraz żeby wygrać, tym bardziej że celta coś gra
0
Ale to Bilbao jest tragiczne , oby zapakować szybko 2-3 i spokojnie zagrać meczyk bo z Newcastle to nie będzie spacerek , tyle dobrze że mają ciężki terminarz
0
Pomyślcie co by było gdybyśmy mieli napastnika, LM nasza :D
4
Ferran to jest jakaś porażka , oglądanie jego gry od kilku tygodniu to oczu kąpiel jest
1
Cancelo jak będzie tak grał to może być duże wzmocnienie , chłop 2-3 meczami pokazał więcej niż balde cały sezon
1
Brawo za mecz teraz trzeba się modlić żeby kontuzje Kounde i Balde nie były jakieś ciężkie i oby nic więcej sie nie pojawiło bo tam pół skłądu ledwo biegała pod koniec
4
Zaraz pewnie się okaże że anulowany gol przesądzi o awansie albo ewentualnej dogrywce xD
0
Spalony, mało brakowało
4
Fermin chłopie co ty robisz xD
1
@Sulimo ale jego krytyka była słuszna patrząc na cały mecz, karny tego nie wymaże przecież xD jest totalnie bez formy aczkolwiek jednego nie można mu zarzucić tego że biega za dwóch
1
Ale Fermin to musi dać więcej, kolejny mecz z ciężkim przeciwnikiem i chłopa nie ma