3

Te ataki Bayernu to jakbym widział niejednokrotnie ataki Barcy, taka impotencja w ostatnich 20 min że to głowa mala xD

1

Ten Bayern to też wesoły futbol w obronie gra xD Neuer im mecz uratował

1

@BojanKriKicz Nico ruch życia zrobił stawiając na brak rozwoju w Bilbao , jakby nie awansowali to idealnie by podsumowało to jego wybór :D

7

Proszę państwa, Wysoki Sądzie, to jest profesor Rafał Wilczur - 2026 Koloryzowane

1

Najabrdziej martwi to że piłkarze Atletico na świeżości wejdą na mecz LM w większość naszych wyjściowych ma dziś praktycznie cały mecz w nogach

10

Grają w 10 i tak mam pełne gacie bo wiem co ta obrona potrafi xD

1

Teraz nie stracić xDDD

3

Cubarsi i Martin jak głupi i głupszy xD

0

Rashford jest tragiczny, może i strzelił ale chłop ma drybling jak w B klasie wszystko za blisko przeciwnika i traci non stop

1

Messi by się przydał

0

Trochę szkoda jak tutaj nie wygramy patrząc na okoliczności xdd

1

Bernal wyglądało jakby coś z kostką miał, to może nie być nic poważnego tylko zmiana dla spokoju

0

No to Simeone zmiany na obrone Częstochowy i odpoczynek na LM

0

No taka pomarańczowa kartka, jakby zostawił to nie byłoby zdziwienia, ale i anulowanie też ma sens

0

Ajaj mało brakl o, takie coś to praktycznie setka jest

1

Oni mogą sprawdzać VARem taka sytuację jak to nie była bezpośrednia czerwona kartka? Czy karnego sprawdzają?

1

LO ma żółta kartkę czego Yamal nie próbuje jakiś pojedynków praktycznie od 15 minut, nawet na siłę na niego grać

0

10 mln już wart jeszcze z dwie bramki i te 30mln można dać xD

1

Jak to Atletico nas z LM wyeliminuje to się chyba pochlastam xD

0

To jest kryminał nikt nawet nie kontrolował go że wbiega xDD patologia a nie obrona

0

Czego Yamal po długim tego nie walił, idelana piłka bramkarz już praktycznie na kolanku był i nien dałby rady zareagować xD

2

Pedri to też dziś jakiś taki spowolniony, piłeczki traci jak nie on

1

Ta obrona jedynie co umie to ręce podnosić że spalony xDD

2

Ludzie gdzie za Rashforda 30 mln, jak in jedyne co mu wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xd

3

Czego on tego nie podał na pusta xDDD Fermin "strzał z każdej pozycji" Lopez

0

Remis tutaj będzie już dobrym wynikiem, trzeba myśleć też o LM myślę że tamten dwumecz w obliczu wpadki realu jest ważniejszy

3

Ale tak bez Bernala, jak to tak

0

Może u nas brak Raphy, ale wg mnie Atletico ma poważniejsze braki Oblak Pubill czy Llorente mogą być odczuwalne

1

No to teraz być albo nie być Rashforda, jak nie da tego czegoś w tych meczach to ja bym z niego zrezygnował

1

Szkoda że nie awansowaliśmy, mimo wszytsko nawet jakby mieli jechać na 3 mecze to inaczej by się oglądało te MŚ i cała otoczkę wokół nich :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?