Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Te ataki Bayernu to jakbym widział niejednokrotnie ataki Barcy, taka impotencja w ostatnich 20 min że to głowa mala xD
1
Ten Bayern to też wesoły futbol w obronie gra xD Neuer im mecz uratował
1
@BojanKriKicz Nico ruch życia zrobił stawiając na brak rozwoju w Bilbao , jakby nie awansowali to idealnie by podsumowało to jego wybór :D
7
Proszę państwa, Wysoki Sądzie, to jest profesor Rafał Wilczur - 2026 Koloryzowane
1
Najabrdziej martwi to że piłkarze Atletico na świeżości wejdą na mecz LM w większość naszych wyjściowych ma dziś praktycznie cały mecz w nogach
10
Grają w 10 i tak mam pełne gacie bo wiem co ta obrona potrafi xD
1
Teraz nie stracić xDDD
3
Cubarsi i Martin jak głupi i głupszy xD
0
Rashford jest tragiczny, może i strzelił ale chłop ma drybling jak w B klasie wszystko za blisko przeciwnika i traci non stop
1
Messi by się przydał
0
Trochę szkoda jak tutaj nie wygramy patrząc na okoliczności xdd
1
Bernal wyglądało jakby coś z kostką miał, to może nie być nic poważnego tylko zmiana dla spokoju
0
No to Simeone zmiany na obrone Częstochowy i odpoczynek na LM
0
No taka pomarańczowa kartka, jakby zostawił to nie byłoby zdziwienia, ale i anulowanie też ma sens
0
Ajaj mało brakl o, takie coś to praktycznie setka jest
1
Oni mogą sprawdzać VARem taka sytuację jak to nie była bezpośrednia czerwona kartka? Czy karnego sprawdzają?
1
LO ma żółta kartkę czego Yamal nie próbuje jakiś pojedynków praktycznie od 15 minut, nawet na siłę na niego grać
0
10 mln już wart jeszcze z dwie bramki i te 30mln można dać xD
1
Jak to Atletico nas z LM wyeliminuje to się chyba pochlastam xD
0
To jest kryminał nikt nawet nie kontrolował go że wbiega xDD patologia a nie obrona
0
Czego Yamal po długim tego nie walił, idelana piłka bramkarz już praktycznie na kolanku był i nien dałby rady zareagować xD
2
Pedri to też dziś jakiś taki spowolniony, piłeczki traci jak nie on
1
Ta obrona jedynie co umie to ręce podnosić że spalony xDD
2
Ludzie gdzie za Rashforda 30 mln, jak in jedyne co mu wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xd
3
Czego on tego nie podał na pusta xDDD Fermin "strzał z każdej pozycji" Lopez
0
Remis tutaj będzie już dobrym wynikiem, trzeba myśleć też o LM myślę że tamten dwumecz w obliczu wpadki realu jest ważniejszy
3
Ale tak bez Bernala, jak to tak
0
Może u nas brak Raphy, ale wg mnie Atletico ma poważniejsze braki Oblak Pubill czy Llorente mogą być odczuwalne
1
No to teraz być albo nie być Rashforda, jak nie da tego czegoś w tych meczach to ja bym z niego zrezygnował
1
Szkoda że nie awansowaliśmy, mimo wszytsko nawet jakby mieli jechać na 3 mecze to inaczej by się oglądało te MŚ i cała otoczkę wokół nich :(