3

Boli ten pierwszy mecz, że zagrali taki piach sędzia swoje dołożył ale mimo wszystko

0

Atmosfera top teraz byle w 15 min bramki nie stracić xD

0

No co mogę powiedzieć, skład trochę ze mnie optymizm wybił xD liczyłem na jakieś zaskoczenia i jakieś nowe pomysły flicka a tak to bez zaskoczenia

0

Myślałem że flick zaszaleje bardziej że składem, na jakaś fałszywa 9 czy cokolwiek xD ale na co ja liczyłem

0

Teraz się smiejemy, ale my też gramy jeszcze z tym Getafe i to na wyjeździe :D

5

Ja nie wiem jakim cudem VAR nie widzi takich przewinień jak to Rudigera czy ostatnio faulu na Kounde xD jeśli to niecelowe działanie to jakie jest inne wytłumaczenie?

2

Widzę że jakieś dymy z Mbappe, a konta realowskie zaczynają już odwracać uwagę i pisać o Negreirze i potencjalnych nowych informacjach że UEFA i FIFA będzie karać Barce xD

2

Arsenal to by nam jesień z dvpy średniowiecza zrobił tymi różnymi już abstrachujac od gry jako całokształt xD

0

Znając życie zaraz jakaś akcja z dvpy i real strzeli grając taki paździerz xD

0

Real potrzebuje pół albo nawet mniej sytuacji na gola xD jakiś pakt z diabłem

0

Oczu kąpiel jak ogląda się naszych napastników, jeden lepszy od drugiego xD

0

To jest straszne xD nawet z levante pressing wygląda żałośnie

0

@Aequlibre takiej z wieprzowiny :D

3

No i póki co Ramadan 1:0 Yamal, cieniutko gra dziś nie głupie go zmienić od początku 2 połowy

3

Barca gra u siebie z przedostatnią drużyna w tabeli , która gra piach niesamowity czyli znając życie zapowiada się że Etta Eyong Karl zagra mecz życia, a bramkarz będzie dziś niczym prime buffona czy innego casillasa

3

Fati niech strzela może ktoś sie nabierze i kupi go od nas w lecie xD

1

@blakkudium przy naszej grze to Bodo by mogło ładnie namieszac, i teraz chwalmy boga że top8 mamy

2

Aż stach pomyśleć co by było gdyby taka Bruggia grała z nami teraz :D

0

Tak czytam analizy pressingu w meczu z Girona to to wygląda tragicznie, wręcz katastrofalnie funkcjonował pressing, De jong fermin i olmo to połączenie które już nigdy nie powinno grać razem xD

1

Oile początek na korzyść Benfiki tak im dalej w las Real coraz lepiej wygląda , tam jakby nie patrzeć jest masa jakości nawet przy wuefiście na ławce

0

Ten kudłaty w środku pola benfiki to impostor jest xd

0

Kolejne 5 meczów w lidze to Real za bardzo nie ma gdzie stracić punktów trzeba liczyć że może nagromadzenie meczy z nimi wygra xD a my w tym czasie mecze z Villareal Bilbao Sevilla czy z niewygodnym rayo

0

@Andi18 zimny prysznic to byl Puchar z Atletico xD

1

Mam nadzieję że do końca lutego się ogarną to bo się skończa względnie łatwe mecze, marzec zapowiada się ciężko i przy tej formie mogą przegrać sezon w jeden miesiąc bo tam i ciężkie mecze ligowe i LM no i rewanż Pucharu

5

I jak dalej będzie pompowanie że comeback w Pucharze jest możliwy ? XD zaraz będzie kolejny comeback pompowany na lidera la ligi

5

Grubo chłop mu wchodzi klasycznym stemplem za co żółte kartki na spokojnie dają a tu nawet faulu nie było xD sędzia z boiska był blisko i powinien to widzieć, a VAR? Jakiś kurw zart że tego nie sprawdzili


0

Widzę że dla Barcelony wyzwaniem jest nie stracić bramki w ciągu kilku minut od strzelenia gola xD

1

Pressing wygląda tragicznie, biegają jakby ciężarki mieli przyczepione do jajek

0

Przecież on nawet strzelił go słabo farta miał że w ogole w słupek trafił a nie poza bramkę xd chłop już po tej akcji co chciał lobowac bramkarza opierdziel powienien dostać a nie karnego

0

Pewnie nie trafi xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?