Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Boli ten pierwszy mecz, że zagrali taki piach sędzia swoje dołożył ale mimo wszystko
0
Atmosfera top teraz byle w 15 min bramki nie stracić xD
0
No co mogę powiedzieć, skład trochę ze mnie optymizm wybił xD liczyłem na jakieś zaskoczenia i jakieś nowe pomysły flicka a tak to bez zaskoczenia
0
Myślałem że flick zaszaleje bardziej że składem, na jakaś fałszywa 9 czy cokolwiek xD ale na co ja liczyłem
0
Teraz się smiejemy, ale my też gramy jeszcze z tym Getafe i to na wyjeździe :D
5
Ja nie wiem jakim cudem VAR nie widzi takich przewinień jak to Rudigera czy ostatnio faulu na Kounde xD jeśli to niecelowe działanie to jakie jest inne wytłumaczenie?
2
Widzę że jakieś dymy z Mbappe, a konta realowskie zaczynają już odwracać uwagę i pisać o Negreirze i potencjalnych nowych informacjach że UEFA i FIFA będzie karać Barce xD
2
Arsenal to by nam jesień z dvpy średniowiecza zrobił tymi różnymi już abstrachujac od gry jako całokształt xD
0
Znając życie zaraz jakaś akcja z dvpy i real strzeli grając taki paździerz xD
0
Real potrzebuje pół albo nawet mniej sytuacji na gola xD jakiś pakt z diabłem
0
Oczu kąpiel jak ogląda się naszych napastników, jeden lepszy od drugiego xD
0
To jest straszne xD nawet z levante pressing wygląda żałośnie
0
@Aequlibre takiej z wieprzowiny :D
3
No i póki co Ramadan 1:0 Yamal, cieniutko gra dziś nie głupie go zmienić od początku 2 połowy
3
Barca gra u siebie z przedostatnią drużyna w tabeli , która gra piach niesamowity czyli znając życie zapowiada się że Etta Eyong Karl zagra mecz życia, a bramkarz będzie dziś niczym prime buffona czy innego casillasa
3
Fati niech strzela może ktoś sie nabierze i kupi go od nas w lecie xD
1
@blakkudium przy naszej grze to Bodo by mogło ładnie namieszac, i teraz chwalmy boga że top8 mamy
2
Aż stach pomyśleć co by było gdyby taka Bruggia grała z nami teraz :D
0
Tak czytam analizy pressingu w meczu z Girona to to wygląda tragicznie, wręcz katastrofalnie funkcjonował pressing, De jong fermin i olmo to połączenie które już nigdy nie powinno grać razem xD
1
Oile początek na korzyść Benfiki tak im dalej w las Real coraz lepiej wygląda , tam jakby nie patrzeć jest masa jakości nawet przy wuefiście na ławce
0
Ten kudłaty w środku pola benfiki to impostor jest xd
0
Kolejne 5 meczów w lidze to Real za bardzo nie ma gdzie stracić punktów trzeba liczyć że może nagromadzenie meczy z nimi wygra xD a my w tym czasie mecze z Villareal Bilbao Sevilla czy z niewygodnym rayo
0
@Andi18 zimny prysznic to byl Puchar z Atletico xD
1
Mam nadzieję że do końca lutego się ogarną to bo się skończa względnie łatwe mecze, marzec zapowiada się ciężko i przy tej formie mogą przegrać sezon w jeden miesiąc bo tam i ciężkie mecze ligowe i LM no i rewanż Pucharu
5
I jak dalej będzie pompowanie że comeback w Pucharze jest możliwy ? XD zaraz będzie kolejny comeback pompowany na lidera la ligi
5
Grubo chłop mu wchodzi klasycznym stemplem za co żółte kartki na spokojnie dają a tu nawet faulu nie było xD sędzia z boiska był blisko i powinien to widzieć, a VAR? Jakiś kurw zart że tego nie sprawdzili
0
Widzę że dla Barcelony wyzwaniem jest nie stracić bramki w ciągu kilku minut od strzelenia gola xD
1
Pressing wygląda tragicznie, biegają jakby ciężarki mieli przyczepione do jajek
0
Przecież on nawet strzelił go słabo farta miał że w ogole w słupek trafił a nie poza bramkę xd chłop już po tej akcji co chciał lobowac bramkarza opierdziel powienien dostać a nie karnego
0
Pewnie nie trafi xD