Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no za miękko na karnego, bądźmy obiektywni
1
Pedri to jest cień zawodnika sprzed kontuzji
2
Jak w tym sezonie byliśmy zabójczo skutecznie w spalonych tak w tym mam wrażenie że mało co ich robimy xD a linia obrony dalej tak samo wysoko
3
Klasyka XDDDD po raz kolejny ten sam schemat i po raz kolejny tracą tak samo gola
0
Nie wierzę że to nie był gol , jeszcze pewnie zmiana będzie
0
@RinooniR no tak 2/10 bym powiedział, zmarnował setkę i nie daje za dużo w rozegraniu
0
Kounde to nawet jak biega wygalda jakby w innej rzeczywistości był głowa xD piłka lata koło niego ten patrzy w druga stronę
5
To jest niemożliwe że my tu gola nie stracimy xD każda nawet najmniejsza akcja atletico praktycznie tworzy jakieś zagrożenie
0
Czego oni tak głupio tracą piłkę
4
Olmo było mijać i mamy karnego xD
0
Lenglet dziękujemy xD
4
Swoją droga brak Rashforda wymowny :D
5
Ogólnie to tak troche wstyd by było odpaść 2 razy z atletico w jednym sezonie z dwóch różnych pucharów :D
1
@Sulimo jak tak dalej pójdzie chłop w takiej formie nie ma prawa pojechać na mundial , ale de la fuente to łysy terrorysta to pewnie wezmie pupilka jak z bramkarzem
0
Inter 0,88xG i 4 bramki , łacznie 5 celnych strzałów i 0 wielkich okazji XD no skuteczność niezła
0
Espanyol 20% posiadania piłki i zaraz wsadzą na 2:2 xdd
0
Początek poprzedniego sezonu to był jakiś błąd w Matrixie w wykonaniu Casado xD chłop jest tak mierny że to głowa mała
3
@Luciano99 dlatego trzeba pyknąć Atletico bo mecz Arsenal Atletico będzie kąpielą dla oczu
0
Ten Senesi naprawdę fajnie wygląda co oglądam mecze Wisienek to zarówno pod względem rozegrania i gry obronnej daje radę
0
Aż dziwne ze nawet na ławkę w pomocy czy ataku na taki meczu nie ma nikogo ze szkółki , a z obrońców to można by skład złożyć xD
1
Wiadomo ze to derby, ale Espanyol to jest tragiczny w tym roku, nawet pół rezerwowy skład powinien dać radę tym bardziej na camp Nou ;D
1
Tak oglądam powtórki Czerwonej to jak pressowal przed podaniem Alvareza Olmo to jest jakiś kryminał xD chłop se biegnie na alibi koło niego , 2 bramka to też fajne zachowanie obrony akcja budowana jak od niechcenia
1
Widzę karta pod tytułem Remontada już jest grana :D
0
Rashford wart 30mln ? Póki co ten okres weryfikacji go wyjaśnia że nie jest wart takich pieniędzy :D
4
Kotletico 3 strzały 2 bramki w tym jeden wolny i xG 0,44 no kozak
0
Wczorajszy Bayern robi tutaj powtórkę z pamiętnego meczu setiena, ta obrona to jest śmiech na sali a dziś jeszcze atak wtóruje impotencję strzelecką
0
Kontuzja Pedriego?
0
Przecież tam było tak łatwo złapać go na spalonym , a myślałem że Cubarsi ma piłkarskie IQ jak widać jednak nie bardzo
2
No to teraz Atletico obrona Częstochowy mają to czego chcą i dziękuję xDDD ale patrząc na ta obronę nawet z defensywną gra może coś Wpaść
0
A mogło być 1:0 gdyby nie paralityk Rashford xd