Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj trzeba wsadzić bramkę bo tu będzie syf xD zmianami Flick na razie pięknie Rozstroił zespół xd
4
Tutaj trzeba się spiąć i wsadzić bramkę druga bo tu będzie jeszcze problem xD
2
Ten lewy xD dziura jak nie wiem idealnie żeby wyjść na prostopadła , Bernal nawet zagrał dobrze a ten stoi i patrzy , taki trochę znak czasów już
4
Pedri to też chyba 2 albo 3 taka głupia strata na kontrę, zamiast nawet do tylu zagrać na spokojnie to się bawi
3
Trzeba tutaj przycisnąć i wsadzić bramkę Może dwie i można sobie pykać na spokojnie
5
Jak mógł być karny dla Barcy, tak teraz Rayo mogło dostac
2
Nie no żółta kartka claro, stempel klasyczny
1
To teraz nie stracić w ciągu 10 min xd
1
Raphinia dziś forma jak za Xaviego xD
3
Szkoda że bez Esparta, ale licze na spokojny mecz i szybkie wejście młodego bo trzeba go budować wydaje sie że ma sufit wyżej niż taki Fort
2
Ferran dziś w pierwszym, jakimś cudem strzela bramkę biegnie do trybun paluszek w uszko a drugim zatyka usta, już to widzę xDD
2
Ale co Adidas gotuje z tymi koszulkami na MŚ to nie mam pytań, super są. W tym czasie większość koszulek Nike wygląd jak generyczne gónwo z gry komputerowej albo jakiegoś top eleven na telefon xD
0
@clyde Czyli bez parcia mozna czekać , no ja myślę że już na święta bożego narodzenia w tym roku na jakimś instant gaming za połowe tego co teraz kosztuje będzie można już dorwać :D Albo nawet mniej
1
@clyde czyli gra do kupienia za rok może półtorej na jakiejs promocji bo dawac 300zl nie warto narazie xd a i pewnie z czasem dorpacują ją lepiej
1
Strach pomyśleć co by takie PSG z nas zrobiło jak Newcastle gra jak równy z równym na camp Nou xd
3
Guardiola to ma krew na rękach po tym dwumeczu, inna sprawa że to jego City gra do bólu nudnie i schematycznie, czuć lekki vibe późnego Mourinho
0
PSG w pierwszym meczu xG 0,94 i 5 goli, dziś 1,09 i 3 gole, to się nazywa skuteczność xD
0
Bernardo do wzięcia w lato za free, ale by u nas siadł taki emeryt :D
0
Lewandowski to może pione przybić Ferranowi xD
0
Nie rozumiem wejścia Yamala, wynik pewny można dać odpocząć, wchodzi i przez 15 min dosłownie truchta sobie na boisku jakby mu się nie chciało zbytnio biegać i ryzykować czymkolwiek
0
Casado to mógłby zacząć przeciwnikowi przeszkadzać a nie swoim zawodnikom xd
1
Araujo Kanciastoglowy xD
2
Jak na debiut Esparta od pierwszej minuty totalnie nie widać tego, może być z chłopaka pociecha
0
Girona robi Bilbao 3 do jajca, wyobraźcie sobie co taka Barca by z nimi zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Czyli Gambit w meczu z Atletico może okazać się strzałem w kolano, tak czy siak nie udało się odrobić, później zagrali 2 tragiczne pod względem fizycznym mecze, a teraz czytam że drużyna jest wyczerpana i flick musi wyjść barca b na Sevillę xD To może już lepiej było odpuścić ten PK jak niektórzy pisali , tym bardziej że tam dodatkowo kontuzje złapał kounde i balde
7
PSG 0,87 xG i 5 bramek xD to się nazywa skuteczność
0
Hochland mecz imienia Ferrana Torresa XD chłop statystą dziś jest , 60 min 3 celne podania
7
No to City w lecie 500mln na transfery i w przyszłym roku Guardiola zdobywa LM
0
Z jednej strony dla nas lepiej jak real będzie grał dalej w LM bo tam łatwo nie będą mieć a liga sama sie nie wygra xD
4
Ja nie wiem czego Cherki albo Reijnders nie grają w pierwszym w tym City xD