0

Tutaj trzeba wsadzić bramkę bo tu będzie syf xD zmianami Flick na razie pięknie Rozstroił zespół xd

4

Tutaj trzeba się spiąć i wsadzić bramkę druga bo tu będzie jeszcze problem xD

2

Ten lewy xD dziura jak nie wiem idealnie żeby wyjść na prostopadła , Bernal nawet zagrał dobrze a ten stoi i patrzy , taki trochę znak czasów już

4

Pedri to też chyba 2 albo 3 taka głupia strata na kontrę, zamiast nawet do tylu zagrać na spokojnie to się bawi

3

Trzeba tutaj przycisnąć i wsadzić bramkę Może dwie i można sobie pykać na spokojnie

5

Jak mógł być karny dla Barcy, tak teraz Rayo mogło dostac

2

Nie no żółta kartka claro, stempel klasyczny

1

To teraz nie stracić w ciągu 10 min xd

1

Raphinia dziś forma jak za Xaviego xD

3

Szkoda że bez Esparta, ale licze na spokojny mecz i szybkie wejście młodego bo trzeba go budować wydaje sie że ma sufit wyżej niż taki Fort

2

Ferran dziś w pierwszym, jakimś cudem strzela bramkę biegnie do trybun paluszek w uszko a drugim zatyka usta, już to widzę xDD

2

Ale co Adidas gotuje z tymi koszulkami na MŚ to nie mam pytań, super są. W tym czasie większość koszulek Nike wygląd jak generyczne gónwo z gry komputerowej albo jakiegoś top eleven na telefon xD

0

@clyde Czyli bez parcia mozna czekać , no ja myślę że już na święta bożego narodzenia w tym roku na jakimś instant gaming za połowe tego co teraz kosztuje będzie można już dorwać :D Albo nawet mniej

1

@clyde czyli gra do kupienia za rok może półtorej na jakiejs promocji bo dawac 300zl nie warto narazie xd a i pewnie z czasem dorpacują ją lepiej

1

Strach pomyśleć co by takie PSG z nas zrobiło jak Newcastle gra jak równy z równym na camp Nou xd

3

Guardiola to ma krew na rękach po tym dwumeczu, inna sprawa że to jego City gra do bólu nudnie i schematycznie, czuć lekki vibe późnego Mourinho

0

PSG w pierwszym meczu xG 0,94 i 5 goli, dziś 1,09 i 3 gole, to się nazywa skuteczność xD

0

Bernardo do wzięcia w lato za free, ale by u nas siadł taki emeryt :D

0

Lewandowski to może pione przybić Ferranowi xD

0

Nie rozumiem wejścia Yamala, wynik pewny można dać odpocząć, wchodzi i przez 15 min dosłownie truchta sobie na boisku jakby mu się nie chciało zbytnio biegać i ryzykować czymkolwiek

0

Casado to mógłby zacząć przeciwnikowi przeszkadzać a nie swoim zawodnikom xd

1

Araujo Kanciastoglowy xD

2

Jak na debiut Esparta od pierwszej minuty totalnie nie widać tego, może być z chłopaka pociecha

0

Girona robi Bilbao 3 do jajca, wyobraźcie sobie co taka Barca by z nimi zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Czyli Gambit w meczu z Atletico może okazać się strzałem w kolano, tak czy siak nie udało się odrobić, później zagrali 2 tragiczne pod względem fizycznym mecze, a teraz czytam że drużyna jest wyczerpana i flick musi wyjść barca b na Sevillę xD To może już lepiej było odpuścić ten PK jak niektórzy pisali , tym bardziej że tam dodatkowo kontuzje złapał kounde i balde

7

PSG 0,87 xG i 5 bramek xD to się nazywa skuteczność

0

Hochland mecz imienia Ferrana Torresa XD chłop statystą dziś jest , 60 min 3 celne podania

7

No to City w lecie 500mln na transfery i w przyszłym roku Guardiola zdobywa LM

0

Z jednej strony dla nas lepiej jak real będzie grał dalej w LM bo tam łatwo nie będą mieć a liga sama sie nie wygra xD

4

Ja nie wiem czego Cherki albo Reijnders nie grają w pierwszym w tym City xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?