Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Grubo chłop mu wchodzi klasycznym stemplem za co żółte kartki na spokojnie dają a tu nawet faulu nie było xD sędzia z boiska był blisko i powinien to widzieć, a VAR? Jakiś kurw zart że tego nie sprawdzili
0
Widzę że dla Barcelony wyzwaniem jest nie stracić bramki w ciągu kilku minut od strzelenia gola xD
1
Pressing wygląda tragicznie, biegają jakby ciężarki mieli przyczepione do jajek
0
Przecież on nawet strzelił go słabo farta miał że w ogole w słupek trafił a nie poza bramkę xd chłop już po tej akcji co chciał lobowac bramkarza opierdziel powienien dostać a nie karnego
0
Pewnie nie trafi xD
0
Yamal chyba ma PTSD po Atletico, 40 letni dziadek Blind go kasuje jak amatora
0
Broniąca się przed spadkiem Girona która strzeliła 10 goli u siebie , dwoma trzema podaniami przechodzi cała linie pomocy i obrony barcelony xD zamiast wykorzystać co było i spokojnie grać z 2:0 to teraz każda nawet laga przeciwnika to strach i gunwo w gaciach że będzie gol
6
Fermin "strzał z każdej pozycji" Lopez
0
Piłka Yamala sfaulowała, real by karnego miał z tego
1
Matko bosko jacy paralitycy w ataku xD
0
Yamal co zagrał nonszalancko, dramat i wstyd coś takiego zrobić biegnąc pół boiska xD
1
1 setka zmarnowana, klasyka gatunku
3
Araujo nawet na ławie macha łapami xD
1
Na treningach to 9/10 takich wsadza xd
1
@Kapitan hawk nawet mi ich nie szkoda xD
3
O ile pierwszy karny do obrony ( ale jakim cudem Yamal nie dostał karnego ostatnio za coś podobnego a nawet bardziej ewidentnego bo był większy impet to nikt nie wie) tak drugi karny to jest cyrk w erze VARu chłop kładzie zanim dochodzi do kontaktu xD plus pięknie podwija nóżki no komedia
4
xG 1,28 w tym karny i Real strzela 3 bramki, trzeba umieć w skuteczność xd nie to co Barca
0
@Beztroskii no ja nie wiem, masa materiałów jakiś losowych typków dających jakieś opcje czy pomysly na grę, a Flick ślepo dalej robi to samo i nic nie zmienia , raz z przymusu zagrał z Yamalem na 10 wyszło fajnie i od tej pory ani razu tam nie zagrał xD
0
Girona w poniedziałek zapłaci rachunek?
0
Po raz kolejny Flick został taktycznie w lesie, 15 min strczylo żeby zobaczyć że plan A na wysoka grę i pressing nie działa, to żadnej reakcji żadnego planu B. Brak maszyn do pressingu jak Pedri czy rapha powinien zmienić optykę flicka na taktykę i zagranie trochę niżej
0
No ale pierwsza połowa to niezła kompromitacja, Flick to chyba jakieś PTSD będzie po tym miał
0
@Hawajczyk przecież barca Flicka już w tamtym sezonie tak traciła masowo bramki i nic z tym nie zrobili, to myślisz że teraz zrobią? Xd
0
Czerwona kartka może i by dała jakąś nadzieję, ale my tutaj nawet o 1 bramke byśmy mieli ciężko jalby atleti zagrało autobus , taka impotencja w ataku u naszych że głowa mała
6
70 min i zero jakichkolwiek składanych akcji, oni przegrywają 4:0 a grają jakby był remis 0:0 , impotencja w ataku niesamowita
1
To wygląda jakby Barcelona wyszła na boisko bez taktyki , jak chłopaki na orliku w sobote z rana
1
Wystarczyło piłke podnieść xD człop leżał zanim fermin do piłki dobiegł
1
My mamy środek pola zdominować Ferminem machającym łapami i Olmo który nie umie pressować? Dziś to nawet de jong nie dojeżdza
1
I tak mamy farta ze jest dopiero 3:0 , tu juz manita powinna byc a nawet połowy nie ma XD
0
Spokojnie to najmniej ważne rozgrywki w jakich gramy , odpadnięcie jest wkalkulowane XD
3
Rożny Olmo oddanie piłki do bramkarza , Wolny ledwo leci i mur dostaje na poziomie brzucha XD