1

@mercurial2000 powtórki zza pleców pokazują że on strzelił tak z 2 metry od bramki, tam nawet blisko nie było xd

0

Jak tu na pustaka można było lewemu dograć xD

4

Ja to mam nadzieję że dziś nie zlekceważą przeciwnika bo to różnie może byc :D

2

W sumie lepiej że Rapha teraz odpocznie mamy 2 łatwe mecze jakby nie patrzeć , trudniejszy w weekend, ale nawet w tedy gramy z słabiutką Mallorcą i to u siebie aczkolwiek różnie może być jak chłopaki pokażą znów taką skuteczność xd

1

@BillyButcher jak ja w szoku jaka to jest obsada pasuje, aż sie zdziwiłem oby tylko fabuła dojechała i mamy piekny serial

2

No i Krew oddana i myk 2 dni wolnego przy moich 24-godzinnych służbach daje to prawie tydzien wolnego :D Pozdrawiam wszystkich krwiodawców i zapraszam do oddawania bo małe zapasy maja w RCKIK!

4

Bez kitu mecze LM już za 2tyg ta Benfica to może znów Real klepnąć bez problemu xd

1

To trochę ewenement że trójka Ferran Lewy i Rashford mają dobre liczby, a jak dla mnie grają tragicznie w większości czasu xD

1

Mecze jak ten powinny być zamknięte w 1 połowie, w drugiej zmiany spokojne granie bez kontuzji danie odpocząć kluczowym zawodnikom a tak to cisniecie do końca xD a zaraz kolejny mecz praktycznie kluczowi zawodnicy nie odpoczęli. Sami sobie są winni tym dramatem z przodu

10

Liverpool rekordowo miał 7,39xG to już niewiele brakuje xD

1

Tylko dać muzykę z Benny Hilla do tej akcji xd

0

Yamala zaraz to będą jak książkę czytać przy takich sytuacjach, non stop na lewa nogę schodzi

0

Jeśli nawet xG jest słaba statystyka bo nieraz ktoś ma 2.0 xG a strzelił 4 bramki to jak my tu mamy ponad 4 xG przy 2 bramkach to nawet przy tej statystyce pięknie pokazuje co oni robią z wykończeniem xd

0

Nieźle dziś paralitycy w ataku się prezentują xd

0

Kolejny mecz imienia Realu Sociedad? XD

0

Klasyka wbiegniecie z drugiej lini piłka prostopadła i Barcelona klęka xD który to już raz taka sytuacja

0

Ale irytujący mecz XD oni mają wykończenie jak jacyś paralitycy

1

Mecz typu jeden wylew i błąd i mamy 1:1 bo w ataku grają jak paralitycy i nie wykorzystują okazji

7

Jakie prawdziwe :D


2

Ale ten totenham w top8 to jakiś błąd w Matrixie jest xd

5

W obronie nic sie nie zmienia czy to Getafe Slavia Real czy ktokolwiek inny jedna piłka i nasza obrona klęka , przyjeźdza Bayern i byłaby powtórka z rozrywki za Setiena koło dwucyfrówki by się kręciło

1

Wyniki się układają idealnie na top8 , no ale trzeba najpierw wygrać swój mecz XD Później będzie płacz że dwa dodatkowe mecze musza grać

2

Jutro człowiek idzie na rano do roboty to chyba lepiej będzie pójść spać niz to oglądać xd

1

Ja nie wiem Slavia grała jak równy równy z nami, a ludzie pisali że my Kopenhagę robimy do przerwy 3:0 jeszcze mając po drodze cudny mecz z Oviedo xD

0

Martin osrany xDD

0

Kounde to jest porażka, chłop biegnie do przodu i robi 2 naszych

4

Jaka będzie teraz wymówka? To co że Slavia nie przyjedzie bo na minusie chyba nie ma dziś w Barcelonie

0

Jakiś losowy Kotarski mecz życia zagra bo nasi strzelać nie umieją xD

0

Ludzie ta Kopenhaga straciła 17 bramek, dostali 4 od Tottenhamu xD

3

Lewandowski ty dziadzie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?