Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mercurial2000 powtórki zza pleców pokazują że on strzelił tak z 2 metry od bramki, tam nawet blisko nie było xd
0
Jak tu na pustaka można było lewemu dograć xD
4
Ja to mam nadzieję że dziś nie zlekceważą przeciwnika bo to różnie może byc :D
2
W sumie lepiej że Rapha teraz odpocznie mamy 2 łatwe mecze jakby nie patrzeć , trudniejszy w weekend, ale nawet w tedy gramy z słabiutką Mallorcą i to u siebie aczkolwiek różnie może być jak chłopaki pokażą znów taką skuteczność xd
1
@BillyButcher jak ja w szoku jaka to jest obsada pasuje, aż sie zdziwiłem oby tylko fabuła dojechała i mamy piekny serial
2
No i Krew oddana i myk 2 dni wolnego przy moich 24-godzinnych służbach daje to prawie tydzien wolnego :D Pozdrawiam wszystkich krwiodawców i zapraszam do oddawania bo małe zapasy maja w RCKIK!
4
Bez kitu mecze LM już za 2tyg ta Benfica to może znów Real klepnąć bez problemu xd
1
To trochę ewenement że trójka Ferran Lewy i Rashford mają dobre liczby, a jak dla mnie grają tragicznie w większości czasu xD
1
Mecze jak ten powinny być zamknięte w 1 połowie, w drugiej zmiany spokojne granie bez kontuzji danie odpocząć kluczowym zawodnikom a tak to cisniecie do końca xD a zaraz kolejny mecz praktycznie kluczowi zawodnicy nie odpoczęli. Sami sobie są winni tym dramatem z przodu
10
Liverpool rekordowo miał 7,39xG to już niewiele brakuje xD
1
Tylko dać muzykę z Benny Hilla do tej akcji xd
0
Yamala zaraz to będą jak książkę czytać przy takich sytuacjach, non stop na lewa nogę schodzi
0
Jeśli nawet xG jest słaba statystyka bo nieraz ktoś ma 2.0 xG a strzelił 4 bramki to jak my tu mamy ponad 4 xG przy 2 bramkach to nawet przy tej statystyce pięknie pokazuje co oni robią z wykończeniem xd
0
Nieźle dziś paralitycy w ataku się prezentują xd
0
Kolejny mecz imienia Realu Sociedad? XD
0
Klasyka wbiegniecie z drugiej lini piłka prostopadła i Barcelona klęka xD który to już raz taka sytuacja
0
Ale irytujący mecz XD oni mają wykończenie jak jacyś paralitycy
1
Mecz typu jeden wylew i błąd i mamy 1:1 bo w ataku grają jak paralitycy i nie wykorzystują okazji
7
Jakie prawdziwe :D
2
Ale ten totenham w top8 to jakiś błąd w Matrixie jest xd
5
W obronie nic sie nie zmienia czy to Getafe Slavia Real czy ktokolwiek inny jedna piłka i nasza obrona klęka , przyjeźdza Bayern i byłaby powtórka z rozrywki za Setiena koło dwucyfrówki by się kręciło
1
Wyniki się układają idealnie na top8 , no ale trzeba najpierw wygrać swój mecz XD Później będzie płacz że dwa dodatkowe mecze musza grać
2
Jutro człowiek idzie na rano do roboty to chyba lepiej będzie pójść spać niz to oglądać xd
1
Ja nie wiem Slavia grała jak równy równy z nami, a ludzie pisali że my Kopenhagę robimy do przerwy 3:0 jeszcze mając po drodze cudny mecz z Oviedo xD
0
Martin osrany xDD
0
Kounde to jest porażka, chłop biegnie do przodu i robi 2 naszych
4
Jaka będzie teraz wymówka? To co że Slavia nie przyjedzie bo na minusie chyba nie ma dziś w Barcelonie
0
Jakiś losowy Kotarski mecz życia zagra bo nasi strzelać nie umieją xD
0
Ludzie ta Kopenhaga straciła 17 bramek, dostali 4 od Tottenhamu xD
3
Lewandowski ty dziadzie xD