Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lepszy zespół w LM i nas nie ma, ta obrona do niczego się nie nadaje co Maldinim się podniecilismy bo zagrał z 4 dobre mecze tak teraz od kilku spotkań pokazuje że wyjściowy skład tym bardziej na ŚO to za wysokie progi , o cubarsim szkoda gadać jaki zjazd zalicza. Cała nadzieja w Joanie że nam jakieś mecze będzie wygrywał
1
I kto zaliczył wylew? Oczywiście nasz kocham Cubarsi xD chłop zaraz rok będzie miał z tak tragiczną forma i zaraz tłumaczenia że młody już nie będą na miejscu
6
To co Yamal teraz odwalił to powinien dostać po łapach porządni od flicka, ma farta że gol z tego i tak był później
2
Ale Kounde to na jakieś treningi podań powinien uczęszczać xD chłop co dziś miał tyle okazji zagrać dobrze w pole karne to większość piłek pierwszego obrońcy nie przechodziła
0
Atak nie tanieje bez Pedriego i Raphy, Yamal z drugoligowcem nie dojeżdża a od najdroższego piłkarza świata chyba trzeba wymagać czegoś?
1
Wszyscy daliśmy się nabrać na 3-4 miesiące formy życia casado xD chłop jest tak bezjajeczny że to głowa mała
0
No co, nie mogą oddać celnego strzały na zespół z drugiej ligi który tragicznie gra w obronie i traci sporo bramek w lidze xD
1
@ka3fcb nie no LM to marzenia zarówno dla Realu i Barcelony :D
0
Nie no ale w weekend z Levante już raczej wygrają :D jakby to był jakiś inny zespół z dołu tabeli to może i bym wierzył że nie dadzą rady, ale to Levante w tym sezonie gra tragicznie
1
No to ciekawe co nasi jutro pokażą, trzeba pamiętać że ten etap PK wiąże się swoimi prawami xD
2
Betancor mecz życia xD
1
No to ładnie przegrać Superpuchar i stracić szanse na Puchar w niecały tydzień xD teraz będzie wymówka że to dwa najmniej ważne trofea i skupiają się w pełni na LM i lidze
0
Chelsea Arsenal to leci gdzieś w polskiej tv?
0
@Herato 30 mln za niego to dużo za dużo xD plus wysoka pensja , idealny scenariusz na rozwiązanie kontraktu za 2-3 sezonu i oddanie za darmo do jakiegoś losowego klubu
1
Ale tak swoją drogą, widać jakim piłkarzem jest Rashford udało mu się 2-3 mecze a reszta to jest piach, kupno go za 30 mln to będzie wydanie kasy w błoto
0
Patrząc w przyszłość do końca stycznia nie mamy jakiś ciężki meczów, najtrudniej chyba z Elche na wyjeździe. Mam nadzieję że trofeum da im kopa i styczeń zakończymy z samymi zwycięstwami
0
Ale było widać że mbappe nie był gotowy do gry dziś, chłop wogole nie biegał
1
Ogólnie Yamal dziś tragedia i to że zagrał dwie ładne piłki nic nie zmienia
0
Yamal strata żółta pedriego, strata czerwo de Jonga xDD
2
Rashford po co Ci głowa? Jem niom
0
Real w środku pola wygląda tragicznie
2
Mbappe to dziecko Cubarsiemu zrobi
0
Tutaj trzeba wsadzić 4 bo ja nie wierzę że oni nie stracą gola chociaz jednego xd
0
I po co on gra taka pilkę zewniakiem xDD jak tu można było prosto zagrać normalnie i sam na sam mamy
1
Trzeba to uspokoić, wrócić do tego co grali w 1 połowie bo się zaczyna smród robić
1
Lewy zjazd do bazy, nie ma sił biegać już xD
0
Cubarsi ma już pełne gacie xD
3
Kounde i żałosna gra obrona swoją droga ale co zrobił Garcia XD koniec meczu ten wychodzi wysoko i zagrywa piłkę do przeciwnika kontra i gol, kolejny Cubarsi zamiast wywalić piłkę laga do przodu to jak jakaś ( dodaj sobie wulgarne określenie) ledwo wykopuje i to do srającego kilka metrów dalej Bellinghama cD
3
Nie no goście nie grają nic i mają dwie bramki xD Obrona Barcelony to jest żart jak nie Kounde obejchany jak dziecko to po jakimś losowym różnym tracą jak frajerzy bo pilki wybić nie umieją
6
Bez jak Real gra takie gówno xDD i ma z tego dwie bramki , oni 40 min nie mogli z połowy wyjść