2

Lepszy zespół w LM i nas nie ma, ta obrona do niczego się nie nadaje co Maldinim się podniecilismy bo zagrał z 4 dobre mecze tak teraz od kilku spotkań pokazuje że wyjściowy skład tym bardziej na ŚO to za wysokie progi , o cubarsim szkoda gadać jaki zjazd zalicza. Cała nadzieja w Joanie że nam jakieś mecze będzie wygrywał

1

I kto zaliczył wylew? Oczywiście nasz kocham Cubarsi xD chłop zaraz rok będzie miał z tak tragiczną forma i zaraz tłumaczenia że młody już nie będą na miejscu

6

To co Yamal teraz odwalił to powinien dostać po łapach porządni od flicka, ma farta że gol z tego i tak był później

2

Ale Kounde to na jakieś treningi podań powinien uczęszczać xD chłop co dziś miał tyle okazji zagrać dobrze w pole karne to większość piłek pierwszego obrońcy nie przechodziła

0

Atak nie tanieje bez Pedriego i Raphy, Yamal z drugoligowcem nie dojeżdża a od najdroższego piłkarza świata chyba trzeba wymagać czegoś?

1

Wszyscy daliśmy się nabrać na 3-4 miesiące formy życia casado xD chłop jest tak bezjajeczny że to głowa mała

0

No co, nie mogą oddać celnego strzały na zespół z drugiej ligi który tragicznie gra w obronie i traci sporo bramek w lidze xD

1

@ka3fcb nie no LM to marzenia zarówno dla Realu i Barcelony :D

0

Nie no ale w weekend z Levante już raczej wygrają :D jakby to był jakiś inny zespół z dołu tabeli to może i bym wierzył że nie dadzą rady, ale to Levante w tym sezonie gra tragicznie

1

No to ciekawe co nasi jutro pokażą, trzeba pamiętać że ten etap PK wiąże się swoimi prawami xD

2

Betancor mecz życia xD

1

No to ładnie przegrać Superpuchar i stracić szanse na Puchar w niecały tydzień xD teraz będzie wymówka że to dwa najmniej ważne trofea i skupiają się w pełni na LM i lidze

0

Chelsea Arsenal to leci gdzieś w polskiej tv?

0

@Herato 30 mln za niego to dużo za dużo xD plus wysoka pensja , idealny scenariusz na rozwiązanie kontraktu za 2-3 sezonu i oddanie za darmo do jakiegoś losowego klubu

1

Ale tak swoją drogą, widać jakim piłkarzem jest Rashford udało mu się 2-3 mecze a reszta to jest piach, kupno go za 30 mln to będzie wydanie kasy w błoto

0

Patrząc w przyszłość do końca stycznia nie mamy jakiś ciężki meczów, najtrudniej chyba z Elche na wyjeździe. Mam nadzieję że trofeum da im kopa i styczeń zakończymy z samymi zwycięstwami

0

Ale było widać że mbappe nie był gotowy do gry dziś, chłop wogole nie biegał

1

Ogólnie Yamal dziś tragedia i to że zagrał dwie ładne piłki nic nie zmienia

0

Yamal strata żółta pedriego, strata czerwo de Jonga xDD

2

Rashford po co Ci głowa? Jem niom

0

Real w środku pola wygląda tragicznie

2

Mbappe to dziecko Cubarsiemu zrobi

0

Tutaj trzeba wsadzić 4 bo ja nie wierzę że oni nie stracą gola chociaz jednego xd

0

I po co on gra taka pilkę zewniakiem xDD jak tu można było prosto zagrać normalnie i sam na sam mamy

1

Trzeba to uspokoić, wrócić do tego co grali w 1 połowie bo się zaczyna smród robić

1

Lewy zjazd do bazy, nie ma sił biegać już xD

0

Cubarsi ma już pełne gacie xD

3

Kounde i żałosna gra obrona swoją droga ale co zrobił Garcia XD koniec meczu ten wychodzi wysoko i zagrywa piłkę do przeciwnika kontra i gol, kolejny Cubarsi zamiast wywalić piłkę laga do przodu to jak jakaś ( dodaj sobie wulgarne określenie) ledwo wykopuje i to do srającego kilka metrów dalej Bellinghama cD

3

Nie no goście nie grają nic i mają dwie bramki xD Obrona Barcelony to jest żart jak nie Kounde obejchany jak dziecko to po jakimś losowym różnym tracą jak frajerzy bo pilki wybić nie umieją

6

Bez jak Real gra takie gówno xDD i ma z tego dwie bramki , oni 40 min nie mogli z połowy wyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?