Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można nie trafić w piłkę w takiej sytuacji xD Zawodowy piłkarz w topowej drużynie
4
No szczęścia dzisiaj to nie mamy, w sumie jak zawsze xD Piach w oczy
2
Panie Flick dawaj Yamala na 10 , bo na skrzydełku gra się nie klei
0
Narazie Yamal na 10 wyglądał 3 klasy lepiej od raphy
2
Cubarsi upada po raz pierwszy xD
0
Cubarsi to niech oddaje piłeczkę do grania dalekich podań do pana Martina, bo jak w obronie tragicznie tak w grze do przodu podobny poziom prezentuje od początku sezonu
0
Taka przewagę miał I wszystko przyjęciem zepsuł xd kontakt jakoś był ale za mało na karnego wg mnie
2
Nie no ale na tym Game Awards to z dużej chmury mały deszcz :D Praktycznie nic nie ogłoszono oczekiwanego albo nie spodziewanego, słabiutko
5
Czyli co Papszun odchodzi i zostawia raków prawdopodobnie z awansem bezpośrednim w LK do tego możliwe że lidera ekstraklasy a idzie do legi która dopadła z LK i jest w strefie spadkowej :D no ładnie
2
No nie najgorsze wyniki dla nas, wszystko w naszych rękach 2 słabych przeciwników w tym ten trudniejszy u siebie, powinni się spiąć wygrać 2-3 bramkami i zobaczymy co będzie
1
Taki byk jak dollaruma i tak się zle ustawił xD jak na moje piła była do wyjęcia spokojnie tylko za blisko słupka stał i większość bramki odkrył
0
Mbappe jednak w składzie na City :D chyba że jako straszak tylko
0
Potrojenie Yamala i nasze skrzydła nie istnieją, chyba częściej trzeba będzie grać Yamalem na 10 jego nieszablonowosc tam naprawdę może się przydać, patrząc na bezproduktywnego Fermina który jak ma Słaby mecz nie daje praktycznie nic, ani w rozegraniu ani w utrzymaniu przy piłce. Szkoda że wczoraj flick tego nie spróbował jak widział że Yamal gra padake i chłopy go kasują raz za razem
3
Ale ta akcja to chapeau bas , dawno nie widziałem większego partactwa
0
Cubarsi jak w b klasie xddd
0
@La Pulgaa inny mecz oglądasz? Chłop wygrywa z nim mase pojedynków czy to z piłka czy motorycznych xd
0
Ja nie wiem, Cubarsi ma chyba jakieś taśmy na Flicka że chłop gra praktycznie nic wszystkoo a jest jednym z najsłabszych zawodników Barcy
3
De Jong kółeczko poprawienie 4 razy piłeczki i podanie które za lekkie tak czy siak było xD
0
Ten Brown to Yamal dziś fizycznie niszczy
1
Tutaj trzeba wsadzić 3 bo to będzie do samego końca na styku
1
Ale patałachy, Lewandowski to jest wóz z węglem. A Rashford chłop nieraz strzela jak paralityk xd
0
Ciekawe czy ktoś podliczył ile Yamal dał "asyst" Swoim stratami dla przeciwnika, nie mało tego było już w tym sezonie. Mam wrażenie że w tamtym sezonie nie było aż tyle takich sytuacji
5
Oddajemy bez walki jakiekolwiek szanse na top 8 i zaczynamy zaraz walkę o top24 jak tak dalej pójdzie
0
Ale pedri wkurzony ciągle macha rękami , widać że nie ma kto grać w środku pola
0
Panie Flick pora na jakiś plan B
1
Laga do przodu i akcja sama się robi xD nawet nie muszą się za bardzo spinać i jest sytuacja
0
Jeden chłop na drodze i tak w niego trafił xD ja pierdziele czasem nie rozumiem jak można w takiej sytuacji źle Zagrać
1
Na Barcelonę prosta taktyka postawić autobus, jakiś jeden szybki napastnik z jeden skrzydłowy i dziękuję xD wylew w obronie Barcelony zawsze pomoże
0
Lewy i Fermin totalnie nic nie dają
3
Dawać Yamala na dyche, chłop tam na skrzydle jest w 3 ciągle kryty