4

Naszych 6 obrońców ich 2 a i tak zrobili akcje xDD ta gra obronną to jest żart

0

Czego on z pierwszej nie walił po długim jak bramkarz leżał praktycznie tylko się bawił w drybling i wyrzucił do boku xdd

1

Olmo strzelił bramkę i przez resztę meczu kopię się po czole klasyka

0

Bernal dramat, chłop wygląda pod względem motorycznym i szybkościowym jak amator , wiadomo ciężka kontuzja ale trzeba coś wymagać to nie skrzydłowy tylko defensywny pomocnik xdd

4

Ale parodyści w obronie, matko boska xD

3

Nie no trochę padolino xdd

2

Co ten Yamal szli 3 na 2 xD co on zagrał łatwiejszej piłki do zagrania chyba nie dało się mieć

0

Kto by nie grał na obronie dalej jest tak słaba w defensywie xD alaves nie ma Problemu sytuacji stwarzać co dopiero jakieś topowe zespoły

0

Nie noc Casado drugi De jong chłop kółeczka kręci sam ze soba xD Bernal mega slamazarny i powolny, no środek pola słabiutki

7

Arsenal - Chelsea ale to będzie meczycho w weekend :D

0

@adi7adi8 czytanie ze zrozumieniem się kłania

2

Czasem oglądając inne mecze i porównując z meczami tegorocznej barcy mam wrażenie że inne dyscypliny sportu oglądam :D taka przepaść w szybkości operowania piłki i ogólnej szybkości gry czy zawodników jakby grali na 2x przyspieszeniu czy coś

0

@mekston Nie przeceniaj zawsze groźnego Eintrachtu xD już raz się przejechała barca na nich

3

Jechanie po Araujo czy Kounde wiadomo, ale Cubarsi też ładne partitazo zagrał, oglądam powtórki bramki to jak dziecko go porobił Estevao :D chłop też giga spadek formy zalicza

2

Co jak co ale dominacja potężna Premier League w bezpośrednich meczach z La Ligą, Tebas niech dalej zabija ligę swoimi pomysłami , zaraz ich niemiecka i włoska złapią

0

10 straconych bramek w 5 meczach no nie wygląda to dobrze

0

@mientusek1407 ten dołek formy trwa juz 4 miesiąc

3

W LM będzie z górki? Mocne słowa patrząc na formę tej drużyny i z kim gramy xd Jedynie ta Sparta względnie łatwa

0

@parpe no właśnie w ostatnim sezonie, w tym sezonie gość się po czole kopie a w meczu z takim przeciwnikiem to by się kopał jeszcze bardziej

2

Tak widzę komenatrze i na la bambke i na twitterku które brzmią: najgorszy mecz w sezonie . Ja to mam Pytanie który to już z kolei jest najgorszy mecz w tym sezonie? :v

2

No co bez środka pola na tak agresywna w pressingu i wybiegana drużynę jak Chelsea nie da się grać, dramatyczny mecz pomocników, potwierdza się też to że o ile w formie jest Fermin to on mało daje na tego typu przeciwnika co już nie pierwszy raz widać. Atak dramat - Ferran chyba najgorszy na boisku, Cucurella osamotnionego Yamala schował do kieszeni. Kounde meczem z Bilbao pokazał że był wypadkiem Przy pracy i już w kolejnym meczu wrócił do swojej "formy" . O Arajuo szkoda już gadać. Nic tu nie gralo, zero jakiekolwiek kolektywu, chęci czy walki jeden wielki chaos. Ogarnięty trener i barca flicka jest zjedzona taktycznie po raz kolejny, wszystkiego też na formę zawodników nie wolno zwalić. Najlepszym podsumowaniem jest to że ten mecz tak samo wyglądał czy graliśmy w 11 czy 10 nie miało znaczenia xd

1

No to ładnie nas Barca oszukała w meczu z Atletic, nic od początku sezonu się nie zmieniło dalej grają piach z przebłyskami xD

1

@Technik najlepsze jest to że bramkarz się położył na długo przed strzałem niczym szczęsny, wystarczyło kopnąć w bramkę i gol, ale ferran nawet głowy nie podniósł i nie popatrzył tylko walił na ślepo xD

27

Dawno nie widziałem tak głupiego i mającego mało piłkarskiego IQ piłkarza jak Araujo xD a później się ludzie dziwią że na ławie siedzi u flicka

0

To trzeba zacząć się modlić o to żeby Chelsea odpuściła w 2 połowie i zadowoliła się jakimś 2:0 xDD

1

Fermin to też dziś do zmiany, nic do przodu a do tyłu jescze mniej, jedna taka sytuację jak przed polem karnym odpuścił totalnie a chłop koło niego biegl z piłka xD

2

Motoryka, pressing to jest przepaść xD

0

Ferran to jest dramat, chłop ma problem nawet podać prosto piłkę

0

Kiedy kolejny etap będzie skończony Camp Nou (otwarcie kolejnego sektora) i ile może wynosić w tedy liczba widzów?

1

Kurde nawet teraz to Camp Nou wygląda fajnie, już się nie mogę doczekać aż je skończą :D do 2027 i rundy wiosennej już ma być w pełni skończone? Czy jak to bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?