2

Ludzie gdzie za Rashforda 30 mln, jak in jedyne co mu wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xd

3

Czego on tego nie podał na pusta xDDD Fermin "strzał z każdej pozycji" Lopez

0

Remis tutaj będzie już dobrym wynikiem, trzeba myśleć też o LM myślę że tamten dwumecz w obliczu wpadki realu jest ważniejszy

3

Ale tak bez Bernala, jak to tak

0

Może u nas brak Raphy, ale wg mnie Atletico ma poważniejsze braki Oblak Pubill czy Llorente mogą być odczuwalne

1

No to teraz być albo nie być Rashforda, jak nie da tego czegoś w tych meczach to ja bym z niego zrezygnował

1

Szkoda że nie awansowaliśmy, mimo wszytsko nawet jakby mieli jechać na 3 mecze to inaczej by się oglądało te MŚ i cała otoczkę wokół nich :(

0

Ale te grupy na MŚ to takie 2/10 , większość meczy to będzie kopanina ładna

1

@FcPortoFan1999 No to inną Barceloną :D , masz tam 3 zespoły reszta to tło

7

To jest ten mur z Porto? xD nie dziwne że tam tyle mają czystych kont jak liga jest giga słaba, a Porto to takie PSG w Portugalii. Jak dla mnie to za bardzo pompujemy balonik

1

Nie no to jest spokojnie do wyciągnięcia, obrona Szwecji gra tragicznie

0

Lepszy doping polskich kibiców niż na narodowym xd

3

Boże ten Podoliński xD

1

Nie no ta obrona Szwecji to jest tragiczna xD tu musi coś zaraz wpaść

2

Niech kolejny raz Urban wychodzi bez jakiegoś defensywnego pomocnika xD

0

Obrona Szwecji to z przyjęciem piłki ma problemy xd

1

Patrząc na moment sezonu jaki jest i jaka kontuzje Rapha złapał to stawiam koniec sezonu dla niego , nawet jak wróci pod koniec to MŚ w perspektywie

2

Znając szczęście to zaraz się okaże że koniec sezonu dla Raphy xd I że wróci na mundial

1

Kluczowy moment sezonu i rzecz jasna moze wypaść jeden z najważniejszych zawodników xD Klasyka można rzec

1

Ja mam pytanie gdzie była obrona? XD oni od połowy szli 2 na 1

0

Gdzieś idzie obejrzeć ten finał pucharu myszka miki ?

5

Dawno nie było takiej sytuacji żeby Bramkarz barcy zdobywał tyle nagród MVP :D

0

@konajoncek nawet prosta rzecz jak podania mu nie wychodziły , tragiczne wejście

0

Nie no Ferran xD ale to jest cyrk co oni grają, serio jak A klasa, dobrego podania nie umieją zagrać i niech ludzie nie gadają że to wina meczu w środę xDD

3

Boże kochany ten Olmo xD co za paralityk, wejście top

0

@La Pulgaa a Rayo grało ciężki mecz w czwartek

7

Wstyd żeby tak grać u siebie z Rayo, praktycznie cała druga połowa to jest żart co gra Barca xd

4

Casado wszedł na boisko i rozegranie nie istnieje, przypadek?

7

Nie no Yamal i Rapha dziś to przebierańcy są względem meczu z Newcastle xD jeszcze ten Olmo wlazł i pokazuje top formę

0

Pedri po raz kolejny głupia strata, co on dziś robi. Jakiś tryb impostora mu sie włączył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?