Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ludzie gdzie za Rashforda 30 mln, jak in jedyne co mu wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xd
3
Czego on tego nie podał na pusta xDDD Fermin "strzał z każdej pozycji" Lopez
0
Remis tutaj będzie już dobrym wynikiem, trzeba myśleć też o LM myślę że tamten dwumecz w obliczu wpadki realu jest ważniejszy
3
Ale tak bez Bernala, jak to tak
0
Może u nas brak Raphy, ale wg mnie Atletico ma poważniejsze braki Oblak Pubill czy Llorente mogą być odczuwalne
1
No to teraz być albo nie być Rashforda, jak nie da tego czegoś w tych meczach to ja bym z niego zrezygnował
1
Szkoda że nie awansowaliśmy, mimo wszytsko nawet jakby mieli jechać na 3 mecze to inaczej by się oglądało te MŚ i cała otoczkę wokół nich :(
0
Ale te grupy na MŚ to takie 2/10 , większość meczy to będzie kopanina ładna
1
@FcPortoFan1999 No to inną Barceloną :D , masz tam 3 zespoły reszta to tło
7
To jest ten mur z Porto? xD nie dziwne że tam tyle mają czystych kont jak liga jest giga słaba, a Porto to takie PSG w Portugalii. Jak dla mnie to za bardzo pompujemy balonik
1
Nie no to jest spokojnie do wyciągnięcia, obrona Szwecji gra tragicznie
0
Lepszy doping polskich kibiców niż na narodowym xd
3
Boże ten Podoliński xD
1
Nie no ta obrona Szwecji to jest tragiczna xD tu musi coś zaraz wpaść
2
Niech kolejny raz Urban wychodzi bez jakiegoś defensywnego pomocnika xD
0
Obrona Szwecji to z przyjęciem piłki ma problemy xd
1
Patrząc na moment sezonu jaki jest i jaka kontuzje Rapha złapał to stawiam koniec sezonu dla niego , nawet jak wróci pod koniec to MŚ w perspektywie
2
Znając szczęście to zaraz się okaże że koniec sezonu dla Raphy xd I że wróci na mundial
1
Kluczowy moment sezonu i rzecz jasna moze wypaść jeden z najważniejszych zawodników xD Klasyka można rzec
1
Ja mam pytanie gdzie była obrona? XD oni od połowy szli 2 na 1
0
Gdzieś idzie obejrzeć ten finał pucharu myszka miki ?
5
Dawno nie było takiej sytuacji żeby Bramkarz barcy zdobywał tyle nagród MVP :D
0
@konajoncek nawet prosta rzecz jak podania mu nie wychodziły , tragiczne wejście
0
Nie no Ferran xD ale to jest cyrk co oni grają, serio jak A klasa, dobrego podania nie umieją zagrać i niech ludzie nie gadają że to wina meczu w środę xDD
3
Boże kochany ten Olmo xD co za paralityk, wejście top
0
@La Pulgaa a Rayo grało ciężki mecz w czwartek
7
Wstyd żeby tak grać u siebie z Rayo, praktycznie cała druga połowa to jest żart co gra Barca xd
4
Casado wszedł na boisko i rozegranie nie istnieje, przypadek?
7
Nie no Yamal i Rapha dziś to przebierańcy są względem meczu z Newcastle xD jeszcze ten Olmo wlazł i pokazuje top formę
0
Pedri po raz kolejny głupia strata, co on dziś robi. Jakiś tryb impostora mu sie włączył