Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czyli koniec sezonu Yamala, no to pięknie. Wiadomo raczej mistrza mamy ale mimo wszystko trzeba to jeszcze dowieść a przed nami 2 ciężkie mecze wyjazdowe i mecz z Realem
0
Pierwsze prognozy 5tyg kontuzja Yamala, no to pięknie może wróci na ostatni mecz sezonu z Valencia xD
6
I się człowiek dziwi ze Yamal grał wszytsko, jak ta ofensywa bez niego wygląda xddd
1
Olmo to jest jakaś porażka, w ofensywie mało co daje wogole nie rozgrywa a chłop w defensywie jest tragiczny , ustawia się w defensywie poniżej krytyki a pressing w jego wykonaniu to jest jakiś żart xd
4
Jakim cudem to był spalony? Nawet na powtórce nio było widac chyba że łokieć ferrana się liczy xD
0
Ale gra obronna to jest jakaś porażka, jakby obrońcy zapomnieli jak się broni a pomoc zapominała o obronie
0
Oby tylko zmiana z ostrożności, kolejny mecz Getafe na wyjeździe to mogą być ciężary
3
Gra obronna bez zmian wygląda dramatycznie XD
5
Jakby hochland przyaktorzył dołożył coś i się wywrócił trzymając za głowę mogła być być czerwona kartka spokojnie za to xd
1
Ile razy oglądam tego Semenyo to słabiutko gra, jakby za wysokie progi były dla niego takie City i kupili go z braku laku bo mieli problemy kadrowe
4
Wszyscy tak piszą że koniec sezonu Realu , pamiętajcie że liga jeszcze nie jest wygrana przez nas :D
3
Nie no ale szykuje się cudowne partidazo w półfinale :D Mecz dla koneserów Arsenal Atletico i w tej parze nie skreslałbym drużyny z Madrytu xd
2
Ale partidazo w meczu Arsenalu xddd
3
No ta zmiana Roonego rozbawiła trochę wczoraj :D nawet jeśli Yamal musi grać wszystko czego Flick w jakiejś fazie meczu nie daje go do środka a takiego roonego na skrzydło, Yamal ma to coś że na środku też potrafi pokazać jakość bo jak tam grał co nie było częste to dawał rade
16
Ale dostać 2 czerwone kartki w dwóch meczach ćwierćfinałowych to trzeba być specjalista xD
3
Pedri zawiódł, masa strat i spowalnial strasznie, niby graliśmy tyloma pomocnikami a nie było tego aż tak widać, Olmo to prócz asysty do Ferrana psuł albo źle rozgrywał wszystko co mógł , chłop od 50 min do zmiany był plus on w pressingu w newralgicznym miejscu na boisku był tak dramatyczny jak tyczka na treningu
4
Jedynie co Rashfordowi wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xD
9
No to Araujo do końca sezonu l4, bo znów psychika klękła
1
Rashford pięknie pokazuje że nie warto 30 mln za niego dawać
0
Ja naprawdę nie rozumiem co Olmo robi dalej na boisku xD chłop nie daje nic, w rozegraniu go nie ma, głupie straty, pressing w jego wykonaniu to jest jakaś komedia
1
Przydałby się pedri w formie , napewno by było łatwiej :D
0
Olmo chłopie co ty robisz xD ja nie wiem Co on robi na boisku jeszcze
0
Kolejna krew na boisku
0
Olmo dał jedna dobra piłek do Ferrana i tyle, gość nie daje nic nawet w pressingu jest słaby jak sik pająka
0
Olmo miał Fermina samego na praktycznie 14 metrze
0
Irytuje to że każda przebitka jest dla nich xD pech niesamowity
0
Nie no spalony, szkoda że karnego nie sprawdzali xd
1
O cię kurvica co tu się odwaliło xDDD
5
Szkoda tej sytuacji Fermina mamy 3:0 i atleti obsrane
14
Ale bramkarz im trzyma mecz, już 2 setki praktycznie wyjął