3

Czyli koniec sezonu Yamala, no to pięknie. Wiadomo raczej mistrza mamy ale mimo wszystko trzeba to jeszcze dowieść a przed nami 2 ciężkie mecze wyjazdowe i mecz z Realem

0

Pierwsze prognozy 5tyg kontuzja Yamala, no to pięknie może wróci na ostatni mecz sezonu z Valencia xD

6

I się człowiek dziwi ze Yamal grał wszytsko, jak ta ofensywa bez niego wygląda xddd

1

Olmo to jest jakaś porażka, w ofensywie mało co daje wogole nie rozgrywa a chłop w defensywie jest tragiczny , ustawia się w defensywie poniżej krytyki a pressing w jego wykonaniu to jest jakiś żart xd

4

Jakim cudem to był spalony? Nawet na powtórce nio było widac chyba że łokieć ferrana się liczy xD

0

Ale gra obronna to jest jakaś porażka, jakby obrońcy zapomnieli jak się broni a pomoc zapominała o obronie

0

Oby tylko zmiana z ostrożności, kolejny mecz Getafe na wyjeździe to mogą być ciężary

3

Gra obronna bez zmian wygląda dramatycznie XD

5

Jakby hochland przyaktorzył dołożył coś i się wywrócił trzymając za głowę mogła być być czerwona kartka spokojnie za to xd

1

Ile razy oglądam tego Semenyo to słabiutko gra, jakby za wysokie progi były dla niego takie City i kupili go z braku laku bo mieli problemy kadrowe

4

Wszyscy tak piszą że koniec sezonu Realu , pamiętajcie że liga jeszcze nie jest wygrana przez nas :D

3

Nie no ale szykuje się cudowne partidazo w półfinale :D Mecz dla koneserów Arsenal Atletico i w tej parze nie skreslałbym drużyny z Madrytu xd

2

Ale partidazo w meczu Arsenalu xddd

3

No ta zmiana Roonego rozbawiła trochę wczoraj :D nawet jeśli Yamal musi grać wszystko czego Flick w jakiejś fazie meczu nie daje go do środka a takiego roonego na skrzydło, Yamal ma to coś że na środku też potrafi pokazać jakość bo jak tam grał co nie było częste to dawał rade

16

Ale dostać 2 czerwone kartki w dwóch meczach ćwierćfinałowych to trzeba być specjalista xD

3

Pedri zawiódł, masa strat i spowalnial strasznie, niby graliśmy tyloma pomocnikami a nie było tego aż tak widać, Olmo to prócz asysty do Ferrana psuł albo źle rozgrywał wszystko co mógł , chłop od 50 min do zmiany był plus on w pressingu w newralgicznym miejscu na boisku był tak dramatyczny jak tyczka na treningu

4

Jedynie co Rashfordowi wychodzi z dryblingu to wypuszczenie piłki i biegniecie xD

9

No to Araujo do końca sezonu l4, bo znów psychika klękła

1

Rashford pięknie pokazuje że nie warto 30 mln za niego dawać

0

Ja naprawdę nie rozumiem co Olmo robi dalej na boisku xD chłop nie daje nic, w rozegraniu go nie ma, głupie straty, pressing w jego wykonaniu to jest jakaś komedia

1

Przydałby się pedri w formie , napewno by było łatwiej :D

0

Olmo chłopie co ty robisz xD ja nie wiem Co on robi na boisku jeszcze

0

Kolejna krew na boisku

0

Olmo dał jedna dobra piłek do Ferrana i tyle, gość nie daje nic nawet w pressingu jest słaby jak sik pająka

0

Olmo miał Fermina samego na praktycznie 14 metrze

0

Irytuje to że każda przebitka jest dla nich xD pech niesamowity

0

Nie no spalony, szkoda że karnego nie sprawdzali xd

1

O cię kurvica co tu się odwaliło xDDD

5

Szkoda tej sytuacji Fermina mamy 3:0 i atleti obsrane

14

Ale bramkarz im trzyma mecz, już 2 setki praktycznie wyjął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?