0

Ciekaw jestem gdzie ten Iraola pójdzie, chyba narazie nie ma informacji?

2

No ciekaw jestem tego Mourinho , trener od kilku lat już na peryferiach futbolu niby trochę mu piłka odjechała. Może to być plus dla nas xD

3

Dobra ale ten Roony, to jest tak bezjajeczny pilkarz że głowa mała. Ja nie widzę żadnych atutów jego gry on nic nie daje xD miał szanse pod nieobecność Yamala ale jak na moje nie wykorzystał tego

1

Martin dziś tez forma mutant , co ma piłkę toć pełne gacie

2

Oglądam powtórki toż to nawet go nie dotknął xD jakim cudem oni tu karnego dali , kompromitacja niezła

4

Ale Araujo kapitan pięknie trzymał linie spalonego xD

0

Nie no ta sytuacja teraz z odebraniem z autu na spalonego pokazuje że Kounde to w tym sezonie IQ wyprali xD chłop jest tragiczny

3

Strona Canal+ to jest najwieksze gówno jakie miałem do czynienia w streamingu xD losowe zacinanie, błędy że nie ma dostępu do meczów bo pakietu nie masz kupionego, brak możliwości znalezienia spotkania albo losowe wywalanie z konta xD już pomijając jakość obrazu

6

Nie no rzut rożny pierwsza klasa xD idealnie na kontrę i starte bramki

4

Ja nie wiem czego Espart nie gra zamiast tego kounde xD patrząc że mistrz już jest i ograć młodego

3

Ale ten Fermin na skrzydle to taki stinker że głowa mała, od kiedy tam gra zjazd konkretny zaliczył

0

Nawet taki mecz na pół gwizdka pokazuje jak my zależni od Yamala jesteśmy xd

0

@daniel32778 wolski wrzucał na twittera że nawet sam się odezwał że może wróci to mu grzecznie powiedzieli żeby się bujał xD ale co się dziwić jak tam ten debil kołodziejczyk rządzi

0

Cel na dziś póki co to każdy strzał w bramkarza :D

1

@MirusAmisz forza horizon 1 i 2 na xboxie 360 to były wspomnienia :D Te nowe części to wszystko na jedno kopyto takie samo tylko z otoczka inną, szkoda czasu tracić

0

@HayabusaMD dawaj

0

@Sulimo a co to jakiś mecz towarzyski że nie ma co wniosków wyciągać?

1

Ale że nawet zmiennicy nie dali rady strzelić nawet jednej bramki tak słabemu w obronie alaves to jasno pokazuje szerokość składu barcy

0

Oni mogą sobie tak grać do jutra, a i tak nie strzela tutaj bramki

0

Dopiero co Bernala chwaliłem, a chłop takie coś w obronie odwala teraz pokazał że junior z niego :D

18

Ktoś się spodziewał czegoś innego? XD

9

Ale jedno trzeba przyznać Bernal to naprawdę może być kawał zawodnika, ma to coś balansik, technika , podania. Nie dziwne ze flick go tak chciał

0

Nie no Kounde to całe IQ zgubił w tym sezonie, tak jak teraz sytuacja zagrał chyba najgorzej jak się da

0

Boże Lewandowski xD Wiadomo ze mecz o pietruche ale kuźwa xD

6

Roony to jest giga wolny jak na skrzydłowego, jak to mój ojciec mawiał biega jakby miał Ciężarki przyczepione do jajek xd

0

@Messiah10 sam cwiakala to nie da rady, on jest dobrym uzupełnieniem do komentatora z prawdziwego zdarzenia

4

Jak Canal+ nie ogarnie jakiś nowych komentatorów na nowy sezon mając cała la lige to będzie przesrane słuchać asów pokroju ołowskiego

10

Rashforda drybling to bazuje na wypuszczeniu piłki i biegniecie za nią, ewentualnie odbije się od obrońcy i cos sie uda :D

0

Szkoda że bez Esparta, ale liczę że wejdzie w miarę szybko :D

1

No to co w środę młodzież zagra? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?