Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado ogarnij się chłopie xd 20 min juz
0
@tbas raczej to nie jest do naprawy w dwa dni :D jeśli przyczepili się do za wąskich dróg ewakuacyjnych to jest to spory problem bo to jest ustalane w fazie projektowania więc nie wiem jak oni chcą to naprawić
14
Od maja do września będzie wystarczająco dużo czasu. Nie będziemy musieli się przenosić. - odważne słowa XDD
2
Póki co dobrze że to ojcu Yamala odwaliło od kasy i sławy a nie młodemu :D no ale fakt faktem wzoru to on nie ma dobrego w ojcu
0
@Culer9002 a to chyba że tak, myślałem że to jest to samo :D
0
A swoją droga ta nagroda Kopy to nie może być tylko raz zawodnikowi przyznawana? XD czy nagieli zasady jak z andrutem lewego
9
@spiderman1899 jego ojciec to chyba największe zagrożenie w jego otoczeniu xd
0
Już pomijając słuszność tej nagrody , uważacie że jeśli dostanie ją Yamal wyjdzie mu to na złe czy dobre ? Patrząc na jego styl życia i dotychczasowe zachowanie.
1
A to nie inni czasem co grali na KMŚ mieli się łamać? :D póki co to u nas kontuzja za kontuzja
0
@AduŚ07 używam od 2tyg Kupiłem bo mój lapek miał bardzo duże problemy z Borderlands 4 i miałem słaba wydajność :D ogólnie polecam działa wszystko bardzo dobrze jedynym minusem jest limit 100h gry na miesiąc
1
Szkoda jakby teraz Fermin sie wysypał mając tak wysoką formę :( a z pachwina to z miesiąc będzie niedostępny albo dłużej
2
Ale to może być plot twist jak Martin Balde wygryzie z wyjściowej 11 xD
4
Kounde wygląda jakby sie czegoś naćpał w przerwie xD takie głupie błedy robi straty i podania nie celne
0
Kounde by sie zjazd do bazy przydał , któraś z kolei głupia strata
0
Myślami w szatni zostali czy co , dramatyczna 2 połowa narazie
0
Co im sie dzieje w 5 min zanotowali wiecej złych podan do zaawodników Getafe niż przez całą pierwszą połowę :D
0
Rico wiadomo śmieć, ale dobrze myślał Rapha miał szczęście że sędzię nie podpalił się i nie dał żółtej drugiej , flick pewnie i na niego był zły w tym momencie
0
@KrwawiaceoczyVEB patrzac na taktyke Getafe gra na 2 napastników i bez skrzydeł to nie jest dobry pomysł
1
Ferran na skrzydle ale to bedzie chodzić :D
0
Gyokeres flop czy top? Coś tam strzelił ale słabiutko gra
0
No to Guardiola w klasycznego Simeone sprzed paru lat zaczyna się zamieniać :D
1
Jak juz Araujo tak łamał linie mógł postarać się to wybić na wślizgu a nie cofnął nogę xD
0
Szli 4 na 2 i taka parodie zagrali, nie wiem kto gorzej Fermin czy Rapha z tym pokracznym dryblingiem
1
Dobrze ze chłop po drodze dostał bo ten strzal szedł gdzieś w 2 poziom trybun :D
0
Fermin mógłby się obudzić, chłopa na boisku nie ma
0
Radford strata piłki i zwróć jakiejkolwiek próby odbioru , z takim podejściem on tutaj nie zagrzeje miejsca
0
W tamtym roku było to samo mecz w którym Barcelona ma ciężko z rozegraniem i pressingiem i Fermin nie istnieje, on się nie nadaje na takie granie
0
Narazie bardzo słabo, ciężko wyjść spod pressingu, przegrywają stykowe piłki bo są ciągle spóźnieni :/
0
@Szmulek napewno spuchna jak Roma xDD
0
Ogląda ktoś nowy sezon 1670? :D ja jestem w połowie i muszę powiedzieć że trzyma poziom pierwszego sezonu i polecam jak ktoś lubi taki humor :D