1

Yamal to chyba na flashbacki z finału Ligi Narodów jak go Mendes do kieszeni schował

1

Cubarsi moze przybić piatkę z Asensio :D

0

@HypeR pewnie przy varze anulowanie bramki by było

1

35 stopni tam jest , wszyscy wyglądaja jakby grali dogrywke xD

0

Yamal jaki byczek sie robi :D

0

@dawidz4 nie będzie ale na barca one będzie za darmo, reszta meczów presezonu ma być w dazn z polskim komentarzem

3

@Roobo hit przy zarobkach 25k i 3 dzieciach nie starczy Ci kasy na alimenty XD zabraknie 100 zł

0

@michal26 trzeba liczyc ze Jofre Torrents odpali , jak widac podoba sie Flickowi. Boki obrony moze nam la masiia dostarczyc

1

@Eklerek od tego momentu za wiele nie było tam , wakacyjny vibe xd jedynie filmik o granicy z tym funkcjonariuszem SG był warty uwagi

0

@JohnKennedy zaraz będzie zapewne jakiś wypust informacji do mediów i damage control ze od nowego sezonu powrót , tutaj dosłownie nic nie jest zrobione juz nie wspominając o 3 poziomie trybun :D Ale krzesełka są i była pompa ze juz montujooo XD

2

Jeden wielki plac budowy , wrzesien nie ma szans , wątpie że nawet do stycznia sie wyrobią xD


0

Mogliby juz ogłosić tego Rashforda i podac warunki bo te bajki dziennikarzy sa męczące

0

@Hadziuk z Polakiem rodakiem ciężko o wymiennosc pozycji, a to pewnie byłby główny atut takiego ustawienia

4

Ciekaw jestem składu Rashford lewe skrzydło, yamal prawe, na dziesiątce rapha i olmo jako fałszywy napastnik :D do tego Pedri wchodzący, potencjał na bardzo dużą wymiennosc pozycji i robienie niezłego zamieszania

3

No to pomału zaczynamy cyrk z sagą pod tytułem Rejestracja Garcii i Rashforda , troche ponad miesiąc czasu do konca okienka

0

No jestem ciekaw jakie koniec końców będą warunki tego wypożyczenia i ile będzie zarabiał, mam nadzieję że chociaż mniej niż fati

0

W takim tempie zaraz się okaże że nie zszedł z wynagrodzenia i będzie zarabiał 18mln brutto i wskoczy do topki opłacanych zawodników xd

9

@Roobo i to w Szczecinie, przypadek?

0

@RosjaninBut dlaczego ludzie ja nazywają Babcia xd dla mnie to jest bardzo parszywa i podła osoba i nie patrze na jej przekonania tylko zachowanie. I ona dostaje kase jako zadośćuczynienie za jakies sytaucje z policja i my za to płacimy xd

5

Jak ktoś nie widział to polecam, filmik wiele mówiący jak to wszystko wygląda




9

@Safrani ze względu na społeczne niezadowolenie prokuratura ma się jeszcze raz temu przyjrzeć

0

@19Macio93 może coś poczarują i uda sie Garcie zarejestrowac ale to by było na tyle , trzeba liczyć ze młodzi z la masii dadzą radę i pojawi sie chociaż kolejny "fermin"

0

Lech forma superpucharowa xD

0

@SinMistico tak wywaliło transmisje

0

Pierwszy mecz który oglądam w tym seoznie na canal+ i juz problemy techniczne , panie miej w opiece lige angielską xd co by nie gadac viaplay topka jesli chodzi o realizacje

1

Czekajcie czyli oni musieli od początku wiedzieć że to się nie uda a i tak to ogłosili a teraz robią damage control "przeciekami" w mediach że możliwy powrót na stadion olimpijski xD

0

Szykuje się kolejna kompromitacja z Pucharem Gampera w sumie kibic Barcy już przyzwyczajony :D patrząc przy ogłoszeniu otwarcia Camp Nou jak wyglądał ten plac budowy nie ma się co dziwić że nie zdążyli, oby do września się udało na pierwszy mecz ligowy u siebie

6

Znając życie skończy się na tym że będą fikołki robione żeby Garcie zarejestrować a wzmocnieniami będą piłkarze szkółki :D

1

PSG zapomniało jak się broni :D

3

Jakby PSG podkręciło tempo to manita juz by tu była , a tak to cała 2 połowa na zaciągniętym ręcznym a i tak maja okazje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?