Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aragorn33 no ten komentarza to jedno wielkie xD, jak stana lubię to tu poleciał za mocno
0
@MOLESTA no on ostatni miesiąc to słabiutko grał, plotki o raphini na 10 od następnego sezonu to strata wyjściowego składu dla olmo
0
@Aragorn33 na YT nie da się zmieniać trwających ankiet xD to są dwie różne ankiety ale specjalnie tak je zestawiono , manipulacja :D
1
Ale to piwo z mentzem i sikorskim to niezły ruch nie ma co :D
1
@Tasde trzaskowski nie przyszedł tam po głosy konfy , zaryzykował ale zobaczymy czy to da mu zwycięstwo
0
@Janas11224 sfrajerzył to Laporta ze tak dlugo trenerem było beztalencie , ale fakt 4 liga to nie jest najlepsza wiadomosc dla rezerw musza jak najszybciej awansowac spowrotem
1
@Toretto wbrew temu , póki co słucha sie to dobrze i nie ma jakies orki trzaskowskiego nawet go chwalą że dał sobie rade xd
0
@Toretto No wczorajszy program po debacie i ich goście to był bardzo stronniczy, ale dzisiejszy program mazurka i stanowskiego już jedzie po obu stronach barykady
3
Matko bosko, mentzen to jutro przeora trzaskowskiego, taki materiał dziś dostanie xD
0
22 lata i 18 mln to w wieku prime piłkarskiego czyli 26-27 lat będzie zarabiał 40 mln? :D szykuje się kolejny komin jak z Messim , wiadomo ze wart jest wiele ale te sumy są szalone
0
@Kazragore norska? Czy jakieś mroczne elfy?
2
Dawno nie było tak słabego finału w Pucharze jakimś xD no ale pozycje manu i Tottenhamu w lidze wiele mówią jakie to drużyny są, niewiele brakowało a toczyli by bój o utrzymanie xd
1
@Azazel_Pazuzu z tego co widziałem na x to hołownia mało co prawdziwego tu powiedział xD to pisowcow bili i ten który bił to był zaproszony przez byłego polityka pisu xD
3
@Kgorecki2500 pierwsza część bardzo dobrze wspominam :D ciekaw jestem jak wypadnie , boję się że może być odgrzewany kotletem jak większość seri do których się wraca
0
@kodi77 Ferran na skrzydle to jest przydatny fest :D oglądałeś mecze jak tam grał?
0
Coś czuje ze bedzie kolejna piękna kompromitacja Lapcia i zarządu xD i będzie na szybko szukanie stadionu , jak oni tam do końca roku zagrają to już będzie wyczyn :D
15
85 mln za Diaza ludzie kochani xDD przecież to jakaś kompromitacja będzie
2
Trent Hujisen jeszcze jak przyjdzie Carreras co by nie gadać fajne i przyszłościowe transfery real robi, poważne wzmocnienia, najbardziej chyba tego Hujisena zazdroszczę :D
1
3 celne strzały, 3 bramki można powiedzieć klasyka patrząc po meczach z Interem czy Realem
3
Lewy dziś włączył tryb oldboya słabiutko wygląda xD
1
No i nie podoba mi się powołany skład, liczyłem na jakiś młodych(kuzyni, Virgil) a tu tylko słaby Dominguez który raczej furory nie zrobi w Barcelonie :(
1
Liczę dziś na jakiś zawodników ze szkółki , jeśli nie w wyjściowym to chociaż w większym wymiarze w 2 połowie :D
0
Nowy skrzydłowy to jest mus , według mnie z całym szacunkiem ale Raphinia nie powtórzy tak dobrego sezonu
1
Raphinia to ewenement chłop od pół roku kopie się po czole w 90% czasu gry, ale mimo tego niesamowite liczby daje
0
Christensen dramat xD środek obrony dziś to jest pole minowe, ogólnie 45 min do zapomnienia
0
Ledwo mecz się zaczyna i my znów przegrywamy 0:2 , to jest niedopuszczalne tym razem się udało w przeciwieństwie do meczu z interem. Flick musi popracować nad obrona bo wysoka obrona to nie wszystko, dużo za dużo goli tracimy
1
@axegrinder bez przesady może i dał Asysty ale czysto piłkarsko reszta słabiutko
0
@Kengo warto dodać że powinna być ręka de jonga przed bramka na 2:2
8
Ale co raphinia zabrał 3 asysty Yamalowi to jego xD niby strzelił bramki ale jak mógł zmarnować tyle sytuacji w tym jedna na pusta
0
Wygrana jest ale nie wolno zapomnieć co robił ten parodysta w żółtej koszulce xD który to już raz piszemy że wygrana jest ale jaki poziom sędziowania...