Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden oile zaraz się znów nie połamie, parę razy w tym sezonie granie z nim na fałszywej wyszło
1
@Katalończyk 99 ciekawe jakby gra wyglądała jakby taki Isak u nas na 9 latał
3
Ale z tym Martinem na boku obrony to daleko nie zajedziemy
0
Dobra i ten mecz powinien im dać kopa na końcówkę sezonu :D
0
Kto do karnego ?
1
Swoją drogą jak oni kuźwa stali na asekuracji z tyłu że gość był niekryty na swojej połowie XDDDD dramat
0
Z taką grą to nawet Real może nas porobić w pucharze xD
1
Matko bosko miej nas w opiece przed meczem z Interem
3
Tryplet sryplet oni przesraja wszystkie 3 trofeum jak wpadli w taki dołek z formą w najwazniejszym momencie sezonu XDDD
4
Barcelona w formie wsadza tu manite , celta w obronie jest naprawde słaba, ale to jaka musi byc barcelona ze nie moze strzelic bramki :D
3
Czy aktualnie ktokolwiek jest w formie w tej drużynie?
1
Mamy farta ze to tylko Celta bo lepszy zespół i przy tej grze borussia mogła by sie wydarzyć
1
@Gibbon_FCB bez przesady Martin 23 lata , kounde 26 nie taka duza różnica
1
Fermin fajnie dał momenty itp. ale to zawodnik do sprzedania jest na dluższą mete nie zawodnik na Barcelone
0
@Hubertusk patrz jak on sie ustawia xd chłop jest dramatyczny
2
I oczywiście mając 1:0 i spoój w grze to jakiś zawodnik barcelony zalicza wylew i podłacza do prądu przecwinika XD
3
Lewy mógł z 10 razy podac to jak debil sie zastawia i celowo prowokuje goscia XDD
0
Cubarsi by to wybil przeciez XDDD
0
ferran i lewy zazwyczaj wyglądają razem tragicznie mam nadzieje ze dziś będzie odwrócenie tego trendu !
0
@Toretto sam Bartoszewicz to dziwna postać więc tu trochę rozumiem jak Stanowski prowadził rozmowę, z Nawrockim też nie można powiedzieć że nie zadawał nie wygodnych pytań, zadawał i przede wszystkim chyba Nawrocki sam się obronił tym jakim jest typem człowieka poza tą bańka wyborczą tylko w zwykłej rozmowie
0
@Kamiloza91 mocniejszy atak to mieliśmy parę tygodni temu, teraz nasi się po czole troche kopia , ten sezon pokazał że defensywne zespoły nam nie leża, to chyba najgorszy możliwy przeciwnik, flick musi pokazać trochę kunsztu taktycznego
1
@kuz IMO ten cykl u Stanowskiego z rozmowami z kandytami na prezydenta to najlepsze co się przytrafiło w tej kampani
0
@tbas a jak nazwać 2 ostatnie mecze? Gdyby był jeden to wypadek przy pracy ale to już 2 więc zaczyna się robić nie ciekawie
0
Niby to Tylko Celta ale będzie to bardzo ważny mecz, jak się podniosą i pewnie pokonają to spoko gorzej jak pójdą za trendem i zagrają 3 mecz z rzędu taki piach w tedy trzeba bić na alarm
0
Ale jaki jest powód tego jak oni zaczęli grać samolubnie w ataku? Sodowa uderzyła do główek żeby grać pod siebie czy o co chodzi, to już od naprawdę długiego czasu ma miejsce
12
Macie swojego Martina, gość biega bez mapy i wygląda jakby miał 10kg w gaciach, taktyczny impotent
40
Raphini to nieźle odwaliło jak go do złotej piłki zaczęli jako faworyta stawiać xD on tak dramatycznie wygląda już od kilku tygodni, to że dal asystę czy strzelił jakaś bramkę nie zmieni tego jak on słabo gra
0
Ten Martin to niby lepszy w obronie od Balde? Z tym chłopem to my co najwyżej możemy walczyć o Puchar Tymbarku
1
Ostatnie mecze i forma zawodników przypomina mi Listopad
1
Jak tu połowa zespołu z szatni nie wyszła, Fermin i de jong dramat , lewy to pilke z 2 razy mial