0

I myk atletico odrabia straty!

0

Czyli co Borussia w środę płaci rachunek ?

0

@mikke troche mu sie w główce powaliło od kiedy zaczeli go jako kandydata do złotej piłki wskazywać

2

Ale w statystykach wygraliśmy ten mecz :D

1

Flick tak zamieszał że tu nie ma kto w środku grac

0

Betis 1 celny strzał XD

0

To yamal juz tu mógł na drugą strone grac xD dramatyczny mecz młodego

0

Ale go wyjął pięknie

1

Ale w takim meczu widać ze Lewy to troche gra w slow motion :D wiek swoje robi

0

@Pedri16Future trzeba sie przyzwyczaić ze 9/10 strzałów Yamala jest niecelne albo kartfole w bramkarza :D

7

@tbas Wojtka? bez jaj Araujo widzisz mnie?

0

Końcówka wyglądała jakby już się im nie chcialo xd

0

Brakuje szczęścia bo Betis sie myli , no i lepszej decyzyjności Yamala

0

Boze kochany Yamal co on odwalił

0

Arajuo dramat , kawął chłopa a przegrał cos takiego xddd

0

Większość pił do Blade to straty xd

0

De jong dziś wejście w mecz z formą sprzed paru miesięcy xd

0

No to teraz winek wieczorem i weekend udany :D

0

@messi33 jak zagramy w tym roku to juz bedzie sukces :D tak samo ukonczenie stadionu wg planow 2026 jest nie realne - 2027 albo nawet 2028

1

@Yoshi94 no argument konkret byczku, w jakim swiecie Ty zyjesz :D koledzy wyzej wyjasnili czym sa JDG dla wiekszych firm, nie wspominajac ze 90% ludzi w swojej pracy nie ma mozliwosci zalozyc takiej dzialalnosci

0

@Criss18Barca mysle ze nie te wybory na prezydenta ale nastepne do sejmu beda momentem kluczowym dla konfederacji, przez te 2 lata moze sie wiele zmienic

0

No niezle, zaraz sie okaze ze Olmo i Victor grali nielegalnie przez 3 miesiace wpadna walkowery i cyk real wygrywa mistrza xD

0

Akurat jak mamy grac z Betisem Ci musieli zlapac lekka wzwyszke formy :D

4

Ostatnie 10 min to niezly pokaz samolubności zawodników Barcelony xD

11

Nie chcą lewemu dać hattricka , juz mogli z 3 pily na 100% sytuacje dac

0

Ale Balde sie poławił miał 3 do dogrania a szli 4 na 2 :D

0

Prawa strona przecieka , Kounde juz nie domaga pomalu i nie ma wsparcia

1

No i zamiast 2-3 brameczki i grac spokojnie rotacjami to teraz bedą do konca nerwy

0

Ale frajerska bramka XD lewy dal sie blindowi przepchnąć dramat

4

Reką , karny dla Girony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?