0

Atleti 1,5 xG i 4 bramki :D

1

A mogło być tak pięknie i 4:2 a nawet 5:2 jakby lewy na pusta wsadził

4

Podobna sytuacja jak w lidze , atletico nie powinno wygrac tamtego meczu patrzac po przebiegu , a tutaj 3 bramki to naprawde jest jakis cud ze udalo im sie strzelic

1

Gra obrona barcelony to jest serio jakis błąd w matrixie

0

@neymarjr_143 ja takie na orliku pod lade wale

0

Przecież to pusta była XD kanciastostopy lewy w tej sytuacji

0

No i lewy był tam gdzie ferrana zabrakło z 2 razy jak był na boisku :D

0

Trzeba tutaj 4 wsadzic dla spokoju i pozniej beda mogli sobie klepac

0

Dobra ale gdyby nie aysysty z rożnych Raphini to dziś kolejny słaby mecz , masa niedokładności i chaosu w jego grze

1

Ferran zjazd do bazy piłka dziś mu w grze przeszkadza , Olmo tez dzis słabo

0

Czego on tego głowa nie strzelał :D

1

Dać olmo z 10 min jak sie nie ogarnie to zjazd do bazy , lewy tez na 2 polowe móglby sie szykowac za ferrana

1

Olmo z szatni moglby juz wyjsc, 15 minuta juz

0

To sa te detale, takie sytuacje trzeba wykorzystac

0

Chlop mogl podbiec jeszcze i spytac bramkarza ktory rog chce xD matko boska

0

Teraz potrzeba liderow, yamal raphinia powinni sie obudzic najwyzsza pora

1

No Wojtuś mógł w obu sytuacjach sie lepiej zachowac , to bylo do wyjecia xd

1

No to jest problem, teraz atletico gra na kontry to w czym jest najlepsze

4

Patrząc na formę , chyba najoptymalniejszy skład aktualnie

2

Liniowi sa beznadziejni, slepi sa doslownie xD

0

Garcia na srodku obrony to tykajaca bomba

0

Yamal prawa noga sluzy tylko do wsiadania do tramwaju

0

Zdrowy i w formie olmo i pedri to jest duet marzeń

0

Znajac zycie to scenariusze beda dwa albo wymeczone 1:0 , albo jakas losowa kontra z dupy Las Palmas i 0:1 w pape

1

Las palmas na 5 meczy 4 porazki i remis, przyjezdza Barcelona i nawet jednej skladnej akcji nie moze zrobic, wstyd tak grac

1

Z taka gra to my nie mamy czego szukac z Atletico

0

Kolejny mecz kolejny raz 3 w ataku gra piach a w tym meczu poziomem im jeszcze Fermin doklada

0

Casado i fermin zjazd do bazy w polowie

0

Najgorsza defensywa w lidze nawet sie spocic nie musiala przez te pol godziny :D

2

Yamal to sie na dobre zepsul , on od 2 msc dobrego meczu nie zagral a wchodzimy w najwazniejsza czesc sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?