Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atleti 1,5 xG i 4 bramki :D
1
A mogło być tak pięknie i 4:2 a nawet 5:2 jakby lewy na pusta wsadził
4
Podobna sytuacja jak w lidze , atletico nie powinno wygrac tamtego meczu patrzac po przebiegu , a tutaj 3 bramki to naprawde jest jakis cud ze udalo im sie strzelic
1
Gra obrona barcelony to jest serio jakis błąd w matrixie
0
@neymarjr_143 ja takie na orliku pod lade wale
0
Przecież to pusta była XD kanciastostopy lewy w tej sytuacji
0
No i lewy był tam gdzie ferrana zabrakło z 2 razy jak był na boisku :D
0
Trzeba tutaj 4 wsadzic dla spokoju i pozniej beda mogli sobie klepac
0
Dobra ale gdyby nie aysysty z rożnych Raphini to dziś kolejny słaby mecz , masa niedokładności i chaosu w jego grze
1
Ferran zjazd do bazy piłka dziś mu w grze przeszkadza , Olmo tez dzis słabo
0
Czego on tego głowa nie strzelał :D
1
Dać olmo z 10 min jak sie nie ogarnie to zjazd do bazy , lewy tez na 2 polowe móglby sie szykowac za ferrana
1
Olmo z szatni moglby juz wyjsc, 15 minuta juz
0
To sa te detale, takie sytuacje trzeba wykorzystac
0
Chlop mogl podbiec jeszcze i spytac bramkarza ktory rog chce xD matko boska
0
Teraz potrzeba liderow, yamal raphinia powinni sie obudzic najwyzsza pora
1
No Wojtuś mógł w obu sytuacjach sie lepiej zachowac , to bylo do wyjecia xd
1
No to jest problem, teraz atletico gra na kontry to w czym jest najlepsze
4
Patrząc na formę , chyba najoptymalniejszy skład aktualnie
2
Liniowi sa beznadziejni, slepi sa doslownie xD
0
Garcia na srodku obrony to tykajaca bomba
0
Yamal prawa noga sluzy tylko do wsiadania do tramwaju
0
Zdrowy i w formie olmo i pedri to jest duet marzeń
0
Znajac zycie to scenariusze beda dwa albo wymeczone 1:0 , albo jakas losowa kontra z dupy Las Palmas i 0:1 w pape
1
Las palmas na 5 meczy 4 porazki i remis, przyjezdza Barcelona i nawet jednej skladnej akcji nie moze zrobic, wstyd tak grac
1
Z taka gra to my nie mamy czego szukac z Atletico
0
Kolejny mecz kolejny raz 3 w ataku gra piach a w tym meczu poziomem im jeszcze Fermin doklada
0
Casado i fermin zjazd do bazy w polowie
0
Najgorsza defensywa w lidze nawet sie spocic nie musiala przez te pol godziny :D
2
Yamal to sie na dobre zepsul , on od 2 msc dobrego meczu nie zagral a wchodzimy w najwazniejsza czesc sezonu