Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chyba najnudniejszy mecz dzis nam sie trafil
0
Pedri do lewego a lewego tam nie ma xdd smiesznie
0
Lewy w takim meczu jest bezuzyteczny, tutaj to falszywa 9 by pewnie zdala egzamin
0
Ewentualnie mogla pojsc obcierka jak w meczu co de jong tak odwalil i pilke stracil
4
Garcia asysta pierwsza klasa xD
0
Spokojnie zaraz sie rozkreci, btw 30 min juz takiego stojanowa
0
Yamal strzal typu podanie do bramkarza
1
Dzis poki co wylosowal sie kaleka raphinia, ale jeszcze moze sie obudzi
1
Przydaloby sie zeby Pedri z szatni wyszedl bo chlopa nie ma i srodek pola nie istnieje
2
Graja jakby od niechcenia, sporo stykowych pilek odpuszczaja
1
Boze kochany to rozegranie lewego xD co dostaje pilke i probuje to oddaje pilke rywalowi
1
Nie wiem jak wam ale Yamal dzis mi sie bardzo nie podoba, zasluzyl na zmiane
0
Pieknie to pokazuje ze barcelona w obronie jest giga niepewna byle jaka akcja stwarza zagrozenie
0
Obrona jak dzieci we mgle
2
Yamal tak fajnie kilkukrotnie wychodzi na pozycję i mu nie grają
1
Słuszna decyzja z cofnieciem akcji, ale pierwsza sytuacja chyba karny po faulu casado
4
Jakim cudem to nie jest karny xd
0
Co ten Fermin dzis gra, przydalby sie fermin z tamtego sezonu na druga czesc sezonu
0
@Filipem no real zrobil cos czego barcelona nie byla w stanie ostatnimi czasy, wygrywaja z slabymi a takimi meczami sie wygrywa majstra
0
@Salchent leganes las palmas, frajerski remis z celta czy porwzka z atletico, troche tego bylo :D
1
jak atletico straci punkty jutro to jest mus wygrać z valencia
3
Panowie Villareal nas goni , nie jest dobrze :D
0
@SinMistico minusem isaka jest jego zdrowie, sporo kontuzji chlopak lapie, a gyokeres to troche kot w worku i nie wiem czy jego profil pasowalby do barcy
3
@Criss18Barca no niestety, to bedzie niepojete ze ktos taki jak trzaskowski zostanie prezydentem, ciekaw jestem co bedzie dalej z koalicja czy to wogole wytrwa do kolejnych zaplanowanych wyborow
0
@sevs no chlop nie daje rady w slabym Betisie a niektorzy go widzieli jako rywal dla lewego u nas xD
0
Bilbao gra przed nami jutro , wystarczy tylko 1 pkt i nas wyprzedzaja, mozliwe ze tylko na pare godzin. Jakby ktos w pazdzierniku mi powiedzial ze barcelona bedzie mogla spac na 4 miejsce majac taka przewage no nie uwierzylbym :D niesamowite jak oni zepsuli lige
0
@Sulimo Wiadomo że ma 17 lat ale wiedział ze mu nie idzie dlatego mógł zagrać bardziej dojrzale niejednokrotnie irytował i grał jak na orliku nonszalancko , a wiemy ze tak grac potrafi mimo wieku
5
Yamal to strzela albo w trybuny albo piłka ledwo leci
2
No karny bardzooo mięki niby był ruch ręką i pociągnięcie ale to takie na siłe szukanie
0
Barcelona dzis podarowała 3 bramki rywalowi , piękna sprawa