1

Ale zmiany tez top, zmiana taktyki na dosrodkowania tez top, co by nie mowic nawet olmo w slabej formie jest lepszy niz aktualny Gavi czy Fermin ktory ostatni dobry mecz zagral z 2 miesiace temu

13

Ludzie ostatnie 6 meczow w lidze to jest 1 zwyciestwo 2 remisy i 3 porazki xD 5 pkt na 18 mozliwych, xavi to by byl na taczkach wywieziony

0

No to co w najgorszym przypadku przy wygranych zaległych meczach realu i Atletico spadamy na top3 a mamy jeszcze mecz z Atletico za tydzień xd

4

Czego oni graja ciagle dosrodkowania jak tam biega ferran i pau victor oboje 150 w kapeluszu xd

0

Tyle sytuacji zmarnowac xD Olmo to od kontuzji cien zawodnika, nawet lewy po takim poczatku teraz zablokowal sie

0

Ale ro bylo krycie wysokich lotow, matko kochana xD

0

My tu gadu gadu a w tym samym czasie Atletico po cichutku swoje robi i zrownali sie z pkt z nami :D

1

Nie ogladalem meczu alw 0,64xG i 3 bramki :D co to byly za fartowne gole?

0

@kuz wojna nie ma tutaj za duzo znaczenia, od dawna dewki siedza na malcie albo innym cyprze xd

0

@AduŚ07 polecam wszystkie czesci, jedynka moze by toporna bo ma specyficzna mechanike walki, 2 natomiast to juz pelnoprawne rpg ktore oplaca sie dwa razy przejsc bo sa dwie sciezki ktore sie roznia lokacjami :D, no a 3 czesc creme de la creme w wersji GOTY z dodatkami rownie dobrymi co podstawka z moim ulubionym Olgierdem :D

0

@mcsarna słabym punktem w Ferranie jest wszystko , jedna jaskółka wiosny nie czyni z tym że ostatnio tylko udaje mu sie gole strzelać

4

Co jak co ale grupa Turcja Gruzja i Bulgaria to niezla grupa mina, nawet niby najslabsza Bułgaria mega nieprzyjemny zespół szczególnie u siebie

0

@Stinger_ patrząc na potencjalne grupy nie jest to głupie, hiszpania jako faworyt LN raczej będzie się bić o zwycięstwo ale dla takiej Holandi to idealne losowanie

4

Przegrany z pary hiszpania/holandia trafi do latwiejszej grupy :D

1

Ale ostatnie mecze pokazuja ze jak Arajuo wroci w pelni i zlapie forme to niestety ale wedlug Cubarsi straci wyjsciowy sklad

1

De jong co zjazd zaliczyl ten chlop to glowa mala, gosc nie biega nie rozgrywa , gra niczym cialo obce albo jakby mu sie nie chcialo

0

To byl najglupszy karny jaki mozna zrobic xD zmiany flick tez wyczarowal pewnie na leganes oszczedza zawodnikow

0

Momenty byly, szkoda ze nie udalo sie nic wsadzic bo pod koniec borussia zaczynala juz cos grac, najwazniejsze teraz bedzie pierwsze 10-15 min drugiej polowy

0

Zapewne jakby Barcelona byla dzis na miejscu realu to by sie skonczylo ladnie w czapke , ta atalanta gra naprawde szybko i ofensywnie ale real to real

0

@Marcelinho99 nie zdziwilbym sie patrzac na kalendarz i ze to jest liga mistrzow

0

Betis dziś 0 spalonych , chyba formuła flicka zaczyna rozkład. To juz nie pierwszy mecz ostatnimi czasy gdzie taktyka na spalone nas mocno zawodzi

1

5 meczy , 1 zwycięstwo 2 remisy 2 porażki 5 pkt, patrząc na to z kim graliśmy i w jakiej formie był przeciwnik to jest lekki dramat , oby jak najszybciej z tego wyszli bo łatwiej do końca roku nie będzie

0

@kanver_ jak on chce rotowac to potrzeba co najmniej 3 bramkowej przewagi , bo widac czarno na białym ze zmiennicy nie dojezdzaja i nawet sredniak ligowy potrafi nas tłamsić

0

Ogólnie to nie jest za wesoło , real strata 5 pkt i 2 mecze mniej , atletico strata 6 pkt i 2 mecze mniej i zaraz z nimi gramy , oby grudzień nie skończył sie na top 3 bo z tą grą to możliwe

1

@panczo aktualnie gavi to nadaje sie co najwyzej do barcy B

4

Gavi beznadziejna zmiana, co pila do niego strata i fauluje non stop

0

Takie zmiany flick zafundowal ze teraz taktyka wszystko na Yamala bo reszta to sie nie nadaje do niczego

1

@kamiVeB raczej od 46 minuty i startu 2 polowy

0

Isco wchodzi i strzela na 2:1 , tak bedzie

10

Przeciez od poczatku 2 polowy barcelona gra takich piach, mozna bylo sie domyslic ze to sie tak skonczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?