Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker co by nie mówić Borussia jest silna na swoim stadionie , w LM czzeka nas naprawde ciężka przeprawa , z grą jak dziś nie mamy po co tam jechac
0
Fabiański widze mecz życia gra :D
0
Swoja droga mozemy zbic pione z City, ostatnio podobny poziom prezentujemy w swoich ligach :D
0
Mowia ze Pena ma cos czego az tak dobrego nie ma Szczesny czyli szybkosc i wychodzenie za pole karne , ale z tego co wiem bramkarz ma dobrze bronic a nie zachowywac sie jak trampkarz ktory boi sie rzucic i boi sie pilki , pena z czysto bramkarskiego fachu jest fatalny
2
Mallorca betis Borussia w przeciagu tygodnia, wszystko na wyjazdach z taka gra nie widze tego
0
Co by nie mowic, to wstyd przegrac ten mecz. Klasycznie takimi meczami sie przegrywa mistrzostwo
4
3 mecze 1 pkt pieknie mozna rozwalic przewage xD przegrac u siebie z broniacym sie przed spadkiem las palmas tez fajnie
0
Kounde od najlepszego prawego obroncy swiata zalicza taki spekatakulatny zjazd :D no i fermin kolejny mecz i znow to samo gosc sie nie nadaje na pierwszy sklad
4
@AduŚ07 zobacz na historie jego kontuzji i poznasz odpowiedz na to pytanie xd
11
Co jak co ale Camavinga forme ladna zlapal, chyba najrówniej grajacy zawodnik realu
0
@NorbiTBOB w fazie grupowej nie zagramy na camp nou , ale juz bodajże w pucharowej mozna zmienic stadion
9
Ja nie wiem czego Torre tak mało gra , on serio ma podanie naprawdę fajne i do tego wizja gry na wysokim poziomie
0
Tak oglądam Martina jak Brest atakuje to serio jest dramat , on tak łamie linie i nie wie co sie koło niego dzieje ze to jest głowa mała , że ktoś tak surowy taktycznie moze grac w barcelonie. Martinez to go jak za rączke musi tam prowadzić
2
De jong juz tam Sie grzeje zeby wejsc i rozlegulowac nasza linie pomocy
1
I znowu to samo zamiast zagrac spokojnie olmo cos wymysla i oczywiscie niecelnie, irytujacy jest :D
0
Ale dzis impotencja ofensywna, masa niedokladnosci
0
Nasi uciekaja w dol pola karnego a Fermin gra w druga strone do nikogo , cudowne
0
Kounde co podanie piekne dal
1
Nie wiem ja sie nigdy nie przekonam do Fermina jako starter , jak gra od początku mało daje
1
@abram3k bardzo slabe zawody dzis gra, zreszta prawie zawsze nie dojezdza jak gra w pierwszym
3
Olmo kolejny mecz gdzie gra niczym orlikowa gwiazdeczka, Szuka jakis podan bez sensu zamiast grac normalnie , psuje podania albo za lekko albo niechlujnie
1
Trzeba wsadzic 2 albo nawet 3 bo tutaj kazdy atak brest to jest zagrozenie xd
0
Olmo dzis jakis taki poki co niechlujny albo za silno podaje albo za lekko troche lekceważąco
11
Fermin strzal jak w ekstraklasie w aut :D
0
Kounde wisze forma weekendowa, znow glupia strata blisko bramki
0
@Consigliere piekny to byl czas
0
Chlop cubarsiego co przestawil jak dzidziusia
0
skład wiele sie nie różni od tego w weekend z Celtą , ciężko będzie dziś
4
@BulaKG poteżne ManU Amorina
2
No ale ambitnie jest grac 433 bez skrzydlowych :D