0

@partymaker co by nie mówić Borussia jest silna na swoim stadionie , w LM czzeka nas naprawde ciężka przeprawa , z grą jak dziś nie mamy po co tam jechac

0

Fabiański widze mecz życia gra :D

0

Swoja droga mozemy zbic pione z City, ostatnio podobny poziom prezentujemy w swoich ligach :D

0

Mowia ze Pena ma cos czego az tak dobrego nie ma Szczesny czyli szybkosc i wychodzenie za pole karne , ale z tego co wiem bramkarz ma dobrze bronic a nie zachowywac sie jak trampkarz ktory boi sie rzucic i boi sie pilki , pena z czysto bramkarskiego fachu jest fatalny

2

Mallorca betis Borussia w przeciagu tygodnia, wszystko na wyjazdach z taka gra nie widze tego

0

Co by nie mowic, to wstyd przegrac ten mecz. Klasycznie takimi meczami sie przegrywa mistrzostwo

4

3 mecze 1 pkt pieknie mozna rozwalic przewage xD przegrac u siebie z broniacym sie przed spadkiem las palmas tez fajnie

0

Kounde od najlepszego prawego obroncy swiata zalicza taki spekatakulatny zjazd :D no i fermin kolejny mecz i znow to samo gosc sie nie nadaje na pierwszy sklad

4

@AduŚ07 zobacz na historie jego kontuzji i poznasz odpowiedz na to pytanie xd

11

Co jak co ale Camavinga forme ladna zlapal, chyba najrówniej grajacy zawodnik realu

0

@NorbiTBOB w fazie grupowej nie zagramy na camp nou , ale juz bodajże w pucharowej mozna zmienic stadion

9

Ja nie wiem czego Torre tak mało gra , on serio ma podanie naprawdę fajne i do tego wizja gry na wysokim poziomie

0

Tak oglądam Martina jak Brest atakuje to serio jest dramat , on tak łamie linie i nie wie co sie koło niego dzieje ze to jest głowa mała , że ktoś tak surowy taktycznie moze grac w barcelonie. Martinez to go jak za rączke musi tam prowadzić

2

De jong juz tam Sie grzeje zeby wejsc i rozlegulowac nasza linie pomocy

1

I znowu to samo zamiast zagrac spokojnie olmo cos wymysla i oczywiscie niecelnie, irytujacy jest :D

0

Ale dzis impotencja ofensywna, masa niedokladnosci

0

Nasi uciekaja w dol pola karnego a Fermin gra w druga strone do nikogo , cudowne

0

Kounde co podanie piekne dal

1

Nie wiem ja sie nigdy nie przekonam do Fermina jako starter , jak gra od początku mało daje

1

@abram3k bardzo slabe zawody dzis gra, zreszta prawie zawsze nie dojezdza jak gra w pierwszym

3

Olmo kolejny mecz gdzie gra niczym orlikowa gwiazdeczka, Szuka jakis podan bez sensu zamiast grac normalnie , psuje podania albo za lekko albo niechlujnie

1

Trzeba wsadzic 2 albo nawet 3 bo tutaj kazdy atak brest to jest zagrozenie xd

0

Olmo dzis jakis taki poki co niechlujny albo za silno podaje albo za lekko troche lekceważąco

11

Fermin strzal jak w ekstraklasie w aut :D

0

Kounde wisze forma weekendowa, znow glupia strata blisko bramki

0

@Consigliere piekny to byl czas

0

Chlop cubarsiego co przestawil jak dzidziusia

0

skład wiele sie nie różni od tego w weekend z Celtą , ciężko będzie dziś

4

@BulaKG poteżne ManU Amorina

2

No ale ambitnie jest grac 433 bez skrzydlowych :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?