0

No to w weekend mecz z rzeznikami z Getafe, ciekawe jak to bedzie wygladac

1

@comtedurgell czysty karny, stempel dziwne ze bez żółtej

0

Ale nie ma co mówić zmiennicy to pięknie poziom zaniżają w tej druzynie, czy to w obronie czy ataku

0

Ciekawe ze cofaja az tyle akcje :D

0

Martin to jest taka pokraka ze glowa mala, czasem chlop ma problem z zagraniem na 5 metrow, nie wspominajac ze ustawia sie jak w B klasie

1

Trzeba strzelic na 2 jak najszybciej i grac na spokojnie, oby zaczeli wykorzystywac okazje

3

Pena moze i wychodzi na przedpole, ale jego jedyne zagranie w tedy to laga w aut, nawet jesli jest czas przyjac i oddac do kolegi

0

@MesQueUnClub96 takimi meczami sie czesto przegrywa tytuly, ciekawe jak bedzie w tym przypadku

0

No powiem wam ze Flick zagotował składem , po samych nazwiskach patrzac mocny skład ale wiemy jak wygląda rzeczywistość , brak Torre to tez jakiś błąd w matrixie

6

Ciekawe co z Martinezem i na ile wypadnie. I właśnie w takiej sytuacji Araujo jest potrzebny i jak Juve nie da 70mln nie ma szans zeby go puścić

0

@karci0 w studiu w kanale sportowym Orłowski mówił , że nie zagra

1

@MessiForeverTheBest lepszego stricte defensywnego pomocnika nie mamy , szansa ze Bernal wróci i zacznie rozdawać karty , ale wiadomo że to jest niewiadoma ze względu na rodzaj kontuzji jakiej doznał

9

Casado Pedri Gavi - czy to docelowa Once de gala w środku pola ? Jak w lepsza forme wejdzie Gavi to może być wymarzony środek

0

Najlepszy komentarz , Wojtuś zabił mecz :D

0

@Roobo cubarsi złamał linie

0

Oby to dowieźli ale gdyby Wojtek nie odwalił tutaj serio mogłoby być z 6-7 dla nas , real totalnie nic nie grał

0

Wojtuś będzie mógł zagrac z Betisem w Pucharze po czerwonej ?

1

czego on Lewego zostawił , z nim gramy w 9 w pressingu albo obronie

0

Nie no tak bez kitu Barcelona z tym mentalem to moze jeszcze przegrac , a real to real on lubi takie okoliczności

1

Bez jaj przecież to było do wyjęcia :D

0

No to chyba Wojtuś pograł sobie w Barcelonie XD

0

matko bosko lewy traf

1

Nie ma co zadziwiająco długo Martinez bez kontuzji się ostał

1

Śmiem twierdzić że Penia by to obronił , może nie popularna opinia ale pewnie by tak było

6

Ale ten Raphinia to jest placek jesli chodzi o konczenie od jakis 2 msc xdd

2

Casado traci piłeczke i brama skąd to znamy :D

1

Przecież to jest 100% sytuacja xD Raphinia juz zaczyna koncert nieskuteczności?

5

Oby Lewandowski dziś sie przebudził bo grać znów w 10 może byc ciężko

0

@Pawlusek to jest zawodnik kompilacji na jułtube , i chyba więszkość to ogląda zamiast meczy i dlatego go chcą

0

@cules100pro nawet polowa to za duzo patrzac na jego tygodniowke :D chlop mial Jeden dobry sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?