Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to w weekend mecz z rzeznikami z Getafe, ciekawe jak to bedzie wygladac
1
@comtedurgell czysty karny, stempel dziwne ze bez żółtej
0
Ale nie ma co mówić zmiennicy to pięknie poziom zaniżają w tej druzynie, czy to w obronie czy ataku
0
Ciekawe ze cofaja az tyle akcje :D
0
Martin to jest taka pokraka ze glowa mala, czasem chlop ma problem z zagraniem na 5 metrow, nie wspominajac ze ustawia sie jak w B klasie
1
Trzeba strzelic na 2 jak najszybciej i grac na spokojnie, oby zaczeli wykorzystywac okazje
3
Pena moze i wychodzi na przedpole, ale jego jedyne zagranie w tedy to laga w aut, nawet jesli jest czas przyjac i oddac do kolegi
0
@MesQueUnClub96 takimi meczami sie czesto przegrywa tytuly, ciekawe jak bedzie w tym przypadku
0
No powiem wam ze Flick zagotował składem , po samych nazwiskach patrzac mocny skład ale wiemy jak wygląda rzeczywistość , brak Torre to tez jakiś błąd w matrixie
6
Ciekawe co z Martinezem i na ile wypadnie. I właśnie w takiej sytuacji Araujo jest potrzebny i jak Juve nie da 70mln nie ma szans zeby go puścić
0
@karci0 w studiu w kanale sportowym Orłowski mówił , że nie zagra
1
@MessiForeverTheBest lepszego stricte defensywnego pomocnika nie mamy , szansa ze Bernal wróci i zacznie rozdawać karty , ale wiadomo że to jest niewiadoma ze względu na rodzaj kontuzji jakiej doznał
9
Casado Pedri Gavi - czy to docelowa Once de gala w środku pola ? Jak w lepsza forme wejdzie Gavi to może być wymarzony środek
0
Najlepszy komentarz , Wojtuś zabił mecz :D
0
@Roobo cubarsi złamał linie
0
Oby to dowieźli ale gdyby Wojtek nie odwalił tutaj serio mogłoby być z 6-7 dla nas , real totalnie nic nie grał
0
Wojtuś będzie mógł zagrac z Betisem w Pucharze po czerwonej ?
1
czego on Lewego zostawił , z nim gramy w 9 w pressingu albo obronie
0
Nie no tak bez kitu Barcelona z tym mentalem to moze jeszcze przegrac , a real to real on lubi takie okoliczności
1
Bez jaj przecież to było do wyjęcia :D
0
No to chyba Wojtuś pograł sobie w Barcelonie XD
0
matko bosko lewy traf
1
Nie ma co zadziwiająco długo Martinez bez kontuzji się ostał
1
Śmiem twierdzić że Penia by to obronił , może nie popularna opinia ale pewnie by tak było
6
Ale ten Raphinia to jest placek jesli chodzi o konczenie od jakis 2 msc xdd
2
Casado traci piłeczke i brama skąd to znamy :D
1
Przecież to jest 100% sytuacja xD Raphinia juz zaczyna koncert nieskuteczności?
5
Oby Lewandowski dziś sie przebudził bo grać znów w 10 może byc ciężko
0
@Pawlusek to jest zawodnik kompilacji na jułtube , i chyba więszkość to ogląda zamiast meczy i dlatego go chcą
0
@cules100pro nawet polowa to za duzo patrzac na jego tygodniowke :D chlop mial Jeden dobry sezon