Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widze ze nasza gwiazda Roque nawet od betisu zaczyna sie odbijac :D
0
Leao biega jakby mial ciężarki przymocowane do pasa xD
2
Tragicznie sie oglada to City, bezjajeczni , w ataku niczym jezdziec bez glowy a w obronie B klasowa druzyna xD chyba Guardiola sie konczy pomalutku, jakby nie patrzec kryzys juz kilka miesiecy trwa i nic sie nie zmienia. Jak tak dalej bedzie to skoncza lige poza top5
1
Ta obrona City to jest serio dramat, co oni graja w tym sezonie xD wylew za wylewem
1
@Mitch_Atleta aż mi się zachciało zagrać i chyba zaraz odpalę :D cudowne części plus most wanted i i koniczne niebiesko srebrne piekne BMW m3
0
Ale Mertens to obrzydliwy pilkarz, ogladalem jego kompilacje symulek dramat :D
0
@MesQueUnClub96 lekko nie bedzie
1
@Sulimo i cyk wakacje jednak bezpieczne
3
@FanBarcYxD fabula jest bezposrednia kontynuscja 1 czesci, wiec chociaz jakis filmik na yt obejrzyj z fabula 1 czesci
1
Na szczescie tylko reka
0
Lewy powienien teraz zejsc jak najszybciej, trzeba nam kogos kto biega z przodu
2
Sluszna czerwona
2
Jest to kontrowersja napewno dolozyl od siebie sporo, jakby to byl nasz zawodnik bysmy krzyczeli ze karny, oszustwo itp :D
0
No i co o takim Yamalu myśleć, niewiele dziś daje, więcej marnuje i traci niż cokolwiek wynika z tego dobrego
1
Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem
0
Gavi zjazd do bazy jak najszybciej
0
Jedna piła i obrona Barcelony w strachu, nic a nic się nie zmienia pod tym wzgledem
2
@Coutinho007 patrzac po ostatnich meczach, nie dziwi mnie to
5
Martwi troche zjazd formy Casado, od kilku spotkan czy jako starter czy jako zmiennik nie daje tego czegos co dawal w 1 czesci sezonu, odziwo Frankie zaczyna lepiej od niego wygladac
0
Co jak co ale ja nie rozumiem dlaczego Fort gra tak malo, wiadomo Kounde kozak ale i on potrzebuje odpoczynku tym bardziej jak mamy takiego kocura. W tamtym sezonie prezentowal sie bardzo dobrze, w tym jak wejdzie na boisko to tez z dobrej strony sie pokazuje. Martin a on to przepasc pod kazdyn wzgledem plus Fort to wychowanek i ma 18 lat
3
Czyli co w łikend Sevilla jest rozjezdzana, real remisuje z atleti i pilka jest w grze o majstra
3
@Sulimo no nic oplacic wycieczkd trzeba do konca maja pozostaje liczyc ze sie uspokoi :D
1
@Sulimo pamietam pare lat temu na islandii chyba cos wybuchlo to polowa europy byla lotniczo spralizowana
1
@Sulimo Tyle ze na zakynthos a to troche daleko od wysp egejskich :D
0
Polfinal jest dwumeczem?
1
@Sulimo ej ej nie chcemy takich rzeczy ja juz wakacje w Grecji w czwerwcu mam zaklepane
1
Ferran ty to strzelaj bo rozgrywasz niewiele lepiej noz Lewy :D
0
To juz chyba 3 strzal Yamala ala farfocel, a jak raz dobrze strzelil to slupek xd
0
Aj teraz mogl podac ale nie do bramkarza
5
Yamal niech odpocznie i tak go w meczu nie ma