1

Widze ze nasza gwiazda Roque nawet od betisu zaczyna sie odbijac :D

0

Leao biega jakby mial ciężarki przymocowane do pasa xD

2

Tragicznie sie oglada to City, bezjajeczni , w ataku niczym jezdziec bez glowy a w obronie B klasowa druzyna xD chyba Guardiola sie konczy pomalutku, jakby nie patrzec kryzys juz kilka miesiecy trwa i nic sie nie zmienia. Jak tak dalej bedzie to skoncza lige poza top5

1

Ta obrona City to jest serio dramat, co oni graja w tym sezonie xD wylew za wylewem

1

@Mitch_Atleta aż mi się zachciało zagrać i chyba zaraz odpalę :D cudowne części plus most wanted i i koniczne niebiesko srebrne piekne BMW m3

0

Ale Mertens to obrzydliwy pilkarz, ogladalem jego kompilacje symulek dramat :D

0

@MesQueUnClub96 lekko nie bedzie

1

@Sulimo i cyk wakacje jednak bezpieczne

3

@FanBarcYxD fabula jest bezposrednia kontynuscja 1 czesci, wiec chociaz jakis filmik na yt obejrzyj z fabula 1 czesci

1

Na szczescie tylko reka

0

Lewy powienien teraz zejsc jak najszybciej, trzeba nam kogos kto biega z przodu

2

Sluszna czerwona

2

Jest to kontrowersja napewno dolozyl od siebie sporo, jakby to byl nasz zawodnik bysmy krzyczeli ze karny, oszustwo itp :D

0

No i co o takim Yamalu myśleć, niewiele dziś daje, więcej marnuje i traci niż cokolwiek wynika z tego dobrego

1

Jak barca tu wtopi to ja juz chyba nadzieje strace na cokolwiek zwiazne z mistrzostwem

0

Gavi zjazd do bazy jak najszybciej

0

Jedna piła i obrona Barcelony w strachu, nic a nic się nie zmienia pod tym wzgledem

2

@Coutinho007 patrzac po ostatnich meczach, nie dziwi mnie to

5

Martwi troche zjazd formy Casado, od kilku spotkan czy jako starter czy jako zmiennik nie daje tego czegos co dawal w 1 czesci sezonu, odziwo Frankie zaczyna lepiej od niego wygladac

0

Co jak co ale ja nie rozumiem dlaczego Fort gra tak malo, wiadomo Kounde kozak ale i on potrzebuje odpoczynku tym bardziej jak mamy takiego kocura. W tamtym sezonie prezentowal sie bardzo dobrze, w tym jak wejdzie na boisko to tez z dobrej strony sie pokazuje. Martin a on to przepasc pod kazdyn wzgledem plus Fort to wychowanek i ma 18 lat

3

Czyli co w łikend Sevilla jest rozjezdzana, real remisuje z atleti i pilka jest w grze o majstra

3

@Sulimo no nic oplacic wycieczkd trzeba do konca maja pozostaje liczyc ze sie uspokoi :D

1

@Sulimo pamietam pare lat temu na islandii chyba cos wybuchlo to polowa europy byla lotniczo spralizowana

1

@Sulimo Tyle ze na zakynthos a to troche daleko od wysp egejskich :D

0

Polfinal jest dwumeczem?

1

@Sulimo ej ej nie chcemy takich rzeczy ja juz wakacje w Grecji w czwerwcu mam zaklepane

1

Ferran ty to strzelaj bo rozgrywasz niewiele lepiej noz Lewy :D

0

To juz chyba 3 strzal Yamala ala farfocel, a jak raz dobrze strzelil to slupek xd

0

Aj teraz mogl podac ale nie do bramkarza

5

Yamal niech odpocznie i tak go w meczu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?