Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tu sie odwaliło :o Flick miał nosa ze Yamala zdjal :D
1
Najwazniejszy moment sezonu a tylu kluczowych pilkarzy taki zjazd formy zalicza ze glowa mala
2
Co raphinia odjaniepawla przeciez on sam na sam szedl w pewnym momencie xDD
7
Ta Benfica jest tak slaba xD tylko przez wlasna glupote podlaczami im tlen, tu nawet dwumecz mogl byc zamkniety
1
Kounde to tez niezly zjazd zalicza, od najlepszego PO do co najwyzej sredniaka
0
Raphinia i yamal wyglądają jakby im się nie chciało
4
Bez jaj sciaga chlopa ze srodka pola, gdzie w tym momencie to bedzie najwazniejsze miejsce zeby to opanowac
1
Lewy przez 20 minut jedno dobre zagranie mial, no to gramy w 9
0
Lewandowski zjazd do bazy , yamal i raphinia musza zostac
0
Przeciez jak teraz Benfica poczuje krew to jest pozamiatane
0
Czysta czerwona xD
0
Ale oni dzia rozkojarzeni graja, szkoda ze ta sytuacja lewego nie wpadla bylby spokoj juz wiekszy
1
Lewy zaczyna koncert xD
1
Ajaj Olmo, malo braklo a bylaby piekna brameczka
0
Mam nadzieje ze wojtus dzis nie podaruje Benfice 2 bramek :D
0
Wolalbym Casado zamiast De jonga ale mam nadzieje ze holender dzis pokaze ze warto bylo na niego stawiac jako starter
1
Ferran za lewego na 2 połowe
0
2:0 to niebezpieczny wynik :D wsadzić na 3:0 i od 2 połowy zmiany i rotacje
0
Idealne podanie a robercik stoi i sie patrzy
0
@karci0 ogólnie ostatnio cos sie yamalek popsuł
0
Sociedad wygląda na to ze nie bedzie grac obrony częstochowy , to dla nas dobrze
0
@yoli właśnie to Olmo wyprzedzał obrońcę przecież :D
0
@ali3gator stara ale jara , jak grasz w 4 osoby ze znajomymi zabwa pierwsza klasa
0
Można wyłączyć i iśc grać w Left 4 Dead 2
0
No boli kurcze ten wynik, zremisowali wygrany mecz :( wychodzi na to ze 2 mecze na metropoliano beda kluczowe w kontekscie sezonu
1
Rewanz dopiero za miesiac wiec roznie z forma moze byc, ale z wygrana i dwubramkowa przewaga jechaloby sie spokojniek na metropolitano
1
No to mam nadzieje ze osłabione Sociedad w weekend zapłaci rachunek
1
Aktualnie Gavi i fermin to zawodnicy do wejscia przy jakims 3:0 z Alaves albo innym Leganes, a nie jednocześnie być na boisku w meczu z tak cięzkim przeciwnikiem
1
No ogólnie dać sobie wbić kolejne 2 bramki i skonczyć wynikiem 4:4 u siebie to troche kompromitacja barcelony
0
No Flick zmianami pięknie rozlegulował druzynke , widać ze my nie mamy za bardzo zmienników