0

Co tu sie odwaliło :o Flick miał nosa ze Yamala zdjal :D

1

Najwazniejszy moment sezonu a tylu kluczowych pilkarzy taki zjazd formy zalicza ze glowa mala

2

Co raphinia odjaniepawla przeciez on sam na sam szedl w pewnym momencie xDD

7

Ta Benfica jest tak slaba xD tylko przez wlasna glupote podlaczami im tlen, tu nawet dwumecz mogl byc zamkniety

1

Kounde to tez niezly zjazd zalicza, od najlepszego PO do co najwyzej sredniaka

0

Raphinia i yamal wyglądają jakby im się nie chciało

4

Bez jaj sciaga chlopa ze srodka pola, gdzie w tym momencie to bedzie najwazniejsze miejsce zeby to opanowac

1

Lewy przez 20 minut jedno dobre zagranie mial, no to gramy w 9

0

Lewandowski zjazd do bazy , yamal i raphinia musza zostac

0

Przeciez jak teraz Benfica poczuje krew to jest pozamiatane

0

Czysta czerwona xD

0

Ale oni dzia rozkojarzeni graja, szkoda ze ta sytuacja lewego nie wpadla bylby spokoj juz wiekszy

1

Lewy zaczyna koncert xD

1

Ajaj Olmo, malo braklo a bylaby piekna brameczka

0

Mam nadzieje ze wojtus dzis nie podaruje Benfice 2 bramek :D

0

Wolalbym Casado zamiast De jonga ale mam nadzieje ze holender dzis pokaze ze warto bylo na niego stawiac jako starter

1

Ferran za lewego na 2 połowe

0

2:0 to niebezpieczny wynik :D wsadzić na 3:0 i od 2 połowy zmiany i rotacje

0

Idealne podanie a robercik stoi i sie patrzy

0

@karci0 ogólnie ostatnio cos sie yamalek popsuł

0

Sociedad wygląda na to ze nie bedzie grac obrony częstochowy , to dla nas dobrze

0

@yoli właśnie to Olmo wyprzedzał obrońcę przecież :D

0

@ali3gator stara ale jara , jak grasz w 4 osoby ze znajomymi zabwa pierwsza klasa

0

Można wyłączyć i iśc grać w Left 4 Dead 2

0

No boli kurcze ten wynik, zremisowali wygrany mecz :( wychodzi na to ze 2 mecze na metropoliano beda kluczowe w kontekscie sezonu

1

Rewanz dopiero za miesiac wiec roznie z forma moze byc, ale z wygrana i dwubramkowa przewaga jechaloby sie spokojniek na metropolitano

1

No to mam nadzieje ze osłabione Sociedad w weekend zapłaci rachunek

1

Aktualnie Gavi i fermin to zawodnicy do wejscia przy jakims 3:0 z Alaves albo innym Leganes, a nie jednocześnie być na boisku w meczu z tak cięzkim przeciwnikiem

1

No ogólnie dać sobie wbić kolejne 2 bramki i skonczyć wynikiem 4:4 u siebie to troche kompromitacja barcelony

0

No Flick zmianami pięknie rozlegulował druzynke , widać ze my nie mamy za bardzo zmienników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?