Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Valencia wiadomo ze jest slaba, ale to nie przypadek se my gramy lepiej bez lewego bo to juz ktorys kolejny mecz taki
0
Garcia co poddymil xDD
0
Yamal po 25 min pierwszy do zmiany, no dzis chlopak decyzyjnosc ma do poprawy
0
Pedri co pily dzis daje
3
Ferran daje to co z lewym nam brakuje, gre w pressingu w 10 osob i mobilnosc
1
Ale Yamal co pile mial na lepszej nodze to takiego kaszalota zasadzil xD
0
Yamal co koncertowo zepsul kontre, matko bosko xD
1
Halo Barcelona budzimy sie
7
Czyli City tak o wywala 200 mln na transfery w zimowych okienku, ciekawe xD
0
Trzeba tutaj 2 wsadzic bo nie wierzę grze obronnej barcelony :D
3
Ja o manicie pisalem, daj boze chociaz jedna :D
0
Dosc ze narazie Flick taktycznie zjedzony, to zawodnicy wygladaja dramatycznie, o nikim dobrego slowa nie mozna powiedziec
0
Wymowne co do jakosci naszej gry jak araujo nie mial komu grac z wolnego przy srodkowej lini :ad
2
@Coutinho007 ale alaves nie gra autobusu xD
3
Fermin magik , wszedl na boisko i zniknal xD
0
To idealny scenariusz na jakieś 0:1 w palnik , dramat grają jakby im się nie chciało, niechlujni niedokladnie
0
Balde dzis wyglada jak gracz z B klasy xD
2
Yamal chyba jedna akcja zabral cala ofensywna gre na 20 min xd
0
Nie no nie ma watpliwosci co do kartki, wejscie w nogi
0
minęło pół sezonu , mozna juz cos o olmo powiedziec , według was flop czy dobry transfer? :D
0
Alaves jutro musi zapłacić rachunek , mam nadzieje na jakąś manite
1
Nottingham 7:0 z Brighton co tam sie odwaliło ? :D
0
@blakkudium klasyczek
0
Potencjalny rywal w 1/8 nie taki straszny wiec 1/4 jest w zasiegu, a co by nie mowic jak na pierwszy sezon Flicka juz bedzie dobre, ale wiadomo apetyty na zdobycie LM tak czy siak sa :D ja tam nawet z polfinalu bede zadowolony
6
Nie no ale te wolne Raphini to do wymiany są
1
Wiadomo ze Wojtus polak to jest semtyment ale ja nie rozumiem czego on gra, on nie zagral dobrego meczu poki co w barcelonie
6
Araujo klasyk reka do gory xDD
0
Ale wyczyscili mu pozycje pieknie :D
1
Chlop co Gaviego zezlomowal xD przekladka jak iniesta w prime
1
Ale kalectwo Lewego xDDD