6

Valencia wiadomo ze jest slaba, ale to nie przypadek se my gramy lepiej bez lewego bo to juz ktorys kolejny mecz taki

0

Garcia co poddymil xDD

0

Yamal po 25 min pierwszy do zmiany, no dzis chlopak decyzyjnosc ma do poprawy

0

Pedri co pily dzis daje

3

Ferran daje to co z lewym nam brakuje, gre w pressingu w 10 osob i mobilnosc

1

Ale Yamal co pile mial na lepszej nodze to takiego kaszalota zasadzil xD

0

Yamal co koncertowo zepsul kontre, matko bosko xD

1

Halo Barcelona budzimy sie

7

Czyli City tak o wywala 200 mln na transfery w zimowych okienku, ciekawe xD

0

Trzeba tutaj 2 wsadzic bo nie wierzę grze obronnej barcelony :D

3

Ja o manicie pisalem, daj boze chociaz jedna :D

0

Dosc ze narazie Flick taktycznie zjedzony, to zawodnicy wygladaja dramatycznie, o nikim dobrego slowa nie mozna powiedziec

0

Wymowne co do jakosci naszej gry jak araujo nie mial komu grac z wolnego przy srodkowej lini :ad

2

@Coutinho007 ale alaves nie gra autobusu xD

3

Fermin magik , wszedl na boisko i zniknal xD

0

To idealny scenariusz na jakieś 0:1 w palnik , dramat grają jakby im się nie chciało, niechlujni niedokladnie

0

Balde dzis wyglada jak gracz z B klasy xD

2

Yamal chyba jedna akcja zabral cala ofensywna gre na 20 min xd

0

Nie no nie ma watpliwosci co do kartki, wejscie w nogi

0

minęło pół sezonu , mozna juz cos o olmo powiedziec , według was flop czy dobry transfer? :D

0

Alaves jutro musi zapłacić rachunek , mam nadzieje na jakąś manite

1

Nottingham 7:0 z Brighton co tam sie odwaliło ? :D

0

@blakkudium klasyczek

0

Potencjalny rywal w 1/8 nie taki straszny wiec 1/4 jest w zasiegu, a co by nie mowic jak na pierwszy sezon Flicka juz bedzie dobre, ale wiadomo apetyty na zdobycie LM tak czy siak sa :D ja tam nawet z polfinalu bede zadowolony

6

Nie no ale te wolne Raphini to do wymiany są

1

Wiadomo ze Wojtus polak to jest semtyment ale ja nie rozumiem czego on gra, on nie zagral dobrego meczu poki co w barcelonie

6

Araujo klasyk reka do gory xDD

0

Ale wyczyscili mu pozycje pieknie :D

1

Chlop co Gaviego zezlomowal xD przekladka jak iniesta w prime

1

Ale kalectwo Lewego xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?