0

Widac po Casado ze w slabszej formie jest, to jak sie porusza czy jak ma pilke przy nodze to nie jest to samo co na poczatku sezonu

3

Yamal zaczyna gwiazdorzyc

10

Jak juz chcial podawac to do przodu a nie za plecy xD

0

Ale to City jest słabe xD Guardiola chyba ku końcowi sie kieruje w City , tutaj nic nie funkcjonuje. Jeszcze o LM beda musieli walczyc w lidze

2

Gundogan i Silva jak oldboye wygladaja xd

1

@Sulimo Jak nie jakieś Greckie to teraz Włoskie XD

0

Rosłoń i Tomasz Lipiński na mikrofonie z meczu Milanu , super duo fajnie sie ich słucha :D

0

Kolejny mecz w sobote, znow duzo czasu jest, moze warto byloby dac w nastepnym meczy Yamalowi czas na ochloniecie na lawce

4

Yamal 22 straty xD, najgorsza ocena w Barcelonie wg Sofascore 6, 3

0

Ja pierdziele ale kabaret xDD

0

Yamal to ma Problem dzis z najprostszymi podaniami na wolne pole xD

0

Lewy za bramke 5 , yamal i rapha 3 to max co moga dostac

0

2,5 xG mamy w tym meczu xD i jeden gol i to z karnego

2

@blakkudium nie no karnego nie ma tu

0

Jak juz strzelac nie umie to mogl podac na pustaka

2

Dzis caly atak nie dojezdza, raphinia marnuje setki jak zawsze, lewy kopie sie po czole a yamal totalnie bez formy

0

Gavi jak najszybciej zjazd do bazy

2

Jak za Gaviego mamy kogo wprowadzic, bo dzis kolejny slaby mecz, tak za Yamala juz tak kolorowo nie jest a juz ktorys mecz z rzedu chlopak nie dojezdza decyzyjnoscia

0

Ale ten brazol jest irytujacy XD jak mozna tyle razy takie sytuacje marnowac

3

Wchodzimy w ważny etap sezonu , a yamal jest totalnie bez formy nic nie daje musi sie chłopak ogarnąć

0

Gavi kolejny raz niewidoczny , tutaj trzeba kogos kto sie bedzie pokazywal do gry i moze zrobić różnicę - olmo musowo wejśc musi

1

@macio_944 Yamal od kilku meczów jest cieniem samego siebie

1

Tutaj trzeba Olmo , gavi jest za statyczny nie ma ruchu wogóle

0

Czy łysy z Rayo znów będzie na prześladował ?

1

@BulaKG ostatnio tego spokoju i pewnosci nie dawal za duzo jak gral :D no i nie dawal tego czegos ekstra np w grze do przodu

0

Czyli co mozna juz powiedziec ze Casado stracil pierwszy sklad na rzecz de jonga? Fakt faktem ostatnio bardzo slabo gra

1

Widze ze nas brazylijski trygrys nawet juz zaczyna sie odbijac od Betisu :D

0

No to co, idealna sytuacja zeby pojutrze stracic punkty xD

0

Jak real straci punkty niezly hit, osasuna jest tak slaba pilka jej w grze przeszkadza xD

0

La Ramblo korzysta ktoś z oferty cateringów dietetycznych ? Może ktoś coś polecić ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?