Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widac po Casado ze w slabszej formie jest, to jak sie porusza czy jak ma pilke przy nodze to nie jest to samo co na poczatku sezonu
3
Yamal zaczyna gwiazdorzyc
10
Jak juz chcial podawac to do przodu a nie za plecy xD
0
Ale to City jest słabe xD Guardiola chyba ku końcowi sie kieruje w City , tutaj nic nie funkcjonuje. Jeszcze o LM beda musieli walczyc w lidze
2
Gundogan i Silva jak oldboye wygladaja xd
1
@Sulimo Jak nie jakieś Greckie to teraz Włoskie XD
0
Rosłoń i Tomasz Lipiński na mikrofonie z meczu Milanu , super duo fajnie sie ich słucha :D
0
Kolejny mecz w sobote, znow duzo czasu jest, moze warto byloby dac w nastepnym meczy Yamalowi czas na ochloniecie na lawce
4
Yamal 22 straty xD, najgorsza ocena w Barcelonie wg Sofascore 6, 3
0
Ja pierdziele ale kabaret xDD
0
Yamal to ma Problem dzis z najprostszymi podaniami na wolne pole xD
0
Lewy za bramke 5 , yamal i rapha 3 to max co moga dostac
0
2,5 xG mamy w tym meczu xD i jeden gol i to z karnego
2
@blakkudium nie no karnego nie ma tu
0
Jak juz strzelac nie umie to mogl podac na pustaka
2
Dzis caly atak nie dojezdza, raphinia marnuje setki jak zawsze, lewy kopie sie po czole a yamal totalnie bez formy
0
Gavi jak najszybciej zjazd do bazy
2
Jak za Gaviego mamy kogo wprowadzic, bo dzis kolejny slaby mecz, tak za Yamala juz tak kolorowo nie jest a juz ktorys mecz z rzedu chlopak nie dojezdza decyzyjnoscia
0
Ale ten brazol jest irytujacy XD jak mozna tyle razy takie sytuacje marnowac
3
Wchodzimy w ważny etap sezonu , a yamal jest totalnie bez formy nic nie daje musi sie chłopak ogarnąć
0
Gavi kolejny raz niewidoczny , tutaj trzeba kogos kto sie bedzie pokazywal do gry i moze zrobić różnicę - olmo musowo wejśc musi
1
@macio_944 Yamal od kilku meczów jest cieniem samego siebie
1
Tutaj trzeba Olmo , gavi jest za statyczny nie ma ruchu wogóle
0
Czy łysy z Rayo znów będzie na prześladował ?
1
@BulaKG ostatnio tego spokoju i pewnosci nie dawal za duzo jak gral :D no i nie dawal tego czegos ekstra np w grze do przodu
0
Czyli co mozna juz powiedziec ze Casado stracil pierwszy sklad na rzecz de jonga? Fakt faktem ostatnio bardzo slabo gra
1
Widze ze nas brazylijski trygrys nawet juz zaczyna sie odbijac od Betisu :D
0
No to co, idealna sytuacja zeby pojutrze stracic punkty xD
0
Jak real straci punkty niezly hit, osasuna jest tak slaba pilka jej w grze przeszkadza xD
0
La Ramblo korzysta ktoś z oferty cateringów dietetycznych ? Może ktoś coś polecić ? :D