Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Matko kochana , futbol amerykański
0
to co DING DONG za Gaviego i remontada
1
@Nicko nie zmienia to faktu ze dal 2 bramki przeciwnikom , tak to nawet z slaba gra byloby 1:1
2
I co ktoś serio myśli ze my mamy szanse na LM ?
1
Mental tutaj nie istnieje xD mozna powiedziec ze nawet na minusie jest
2
atak nie istnieje w tym meczu XD yamal w szatni , raphinia to samo
0
Nie ma co gadać od początku ten mecz to jeden wielki chaos , inna sprawa ze szczesny to jakis dramat jest
1
@tbas ferran jak grał od początku był dramatyczny , mimo wszystko chyba lepiej na lewego postawić i oby nie zaczął rozgrywać bo ewidentnie mu piłka w grze przeszkadza w takich sytuacjach :D
0
@peetwithbarca ławka to skład papy i papieru aktualnie , niby nazwiska jakieś są ale albo bez formy albo przereklamowani
0
No chyba lepszego składu aktualnie nie damy rade wystawić :D licze na zwycięstwo i zapewnienie top8 , dobrze by było szybko zamknąć mecz i dać odpocząć zawodnikom bo w niedziele juz kolejny mecz
0
Troche to powalone ze Lewandowski od pazdziernika zdobyl 2 bramki w lidze , pieknie pokazuje to jaki zjazd formy zalicza i czesto gramy w 10 z nim na boisku
0
Mokambe zaczyna sje rozpedzac zaraz dogoni lewego w golach, niezle jak na transferowy flop
0
Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zaczac sie ogladac za plecy bo mniejsza przewaga będzie nad 5 miejscem niż strata do 1 :D
1
Czyli co Benfica zaplaci rachunek?
0
My tu gadu gafu że strata do realu taka do atletico siaka , a bilbao nam siedzi na dupie i jak jutro wygra ma tyle pkt co my xD ludzie kochani przecież to co oni zrobili w lidze przechodzi ludzkie pojęcie jak mozna tak zepsuć swoją sytuacje
2
Bilbao wygrywając jutro mecz zrówna się z nami pkt i zaraz trzeba będzie zacząć oglądać się za siebie żeby nie spaść na top 4 a nie myśleć o jakimś 1 miejscu :D
0
Jakby nie patrzec 5 ostatnich meczów Barcy w lidze to 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porażki. Dramatyczna statystyka
0
@Batys jakby nie patrzec 1 pkt do atletico odrobilismy xD
0
Yamal dzis ustawienie na strzal z kazdej pozycji, co kolejny to gorszy :D
0
Nie wiem ale jakos po wyniku Atletico podejrzewalem ze moze byc ciezko :D
0
Lewemu to pilka w grze przeszkadza juz od paru spotkan
0
Za slabego lewego mozna dac Olmo ale za raphinie? Nie ma za bardzo kogo
0
Zas Yamal na lepszej nodze pile miał i tak mu zeszla
1
@Comentateiro atletico przegrało , zobaczymy co real pokaże. No ale 1 część sezonu zawalili koncertowo i takie mecze trzeba wygrywac myslac o mistrzu
0
No ogólnie to teraz mogą być ciężary, cała akcja to lekki kryminał obrony i brak krycia
2
Ale pila Pedriego, wejscie Kounde tez pierwsza klasa
0
Niezle cyrki z tym stadionem :D Obawiam sie ze w tym sezonie juz nie wrocimy na CN, mam nadzieje ze chociaz w tym roku sie uda xd ale co Laporta obiecal to jego, zastanawiam sie czy serio Socios to takie debile czy sa slepi nie widza jaki rozpirdziel jest na CN
3
Ale jak to, przeciez juz montowali krzeselka
5
Już był w Premier League i go zweryfikowało pięknie :D to beznadziejna opcja dla niego
0
@jacobFCB a co z Yamaldependencia? :D