1

Matko kochana , futbol amerykański

0

to co DING DONG za Gaviego i remontada

1

@Nicko nie zmienia to faktu ze dal 2 bramki przeciwnikom , tak to nawet z slaba gra byloby 1:1

2

I co ktoś serio myśli ze my mamy szanse na LM ?

1

Mental tutaj nie istnieje xD mozna powiedziec ze nawet na minusie jest

2

atak nie istnieje w tym meczu XD yamal w szatni , raphinia to samo

0

Nie ma co gadać od początku ten mecz to jeden wielki chaos , inna sprawa ze szczesny to jakis dramat jest

1

@tbas ferran jak grał od początku był dramatyczny , mimo wszystko chyba lepiej na lewego postawić i oby nie zaczął rozgrywać bo ewidentnie mu piłka w grze przeszkadza w takich sytuacjach :D

0

@peetwithbarca ławka to skład papy i papieru aktualnie , niby nazwiska jakieś są ale albo bez formy albo przereklamowani

0

No chyba lepszego składu aktualnie nie damy rade wystawić :D licze na zwycięstwo i zapewnienie top8 , dobrze by było szybko zamknąć mecz i dać odpocząć zawodnikom bo w niedziele juz kolejny mecz

0

Troche to powalone ze Lewandowski od pazdziernika zdobyl 2 bramki w lidze , pieknie pokazuje to jaki zjazd formy zalicza i czesto gramy w 10 z nim na boisku

0

Mokambe zaczyna sje rozpedzac zaraz dogoni lewego w golach, niezle jak na transferowy flop

0

Jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie zaczac sie ogladac za plecy bo mniejsza przewaga będzie nad 5 miejscem niż strata do 1 :D

1

Czyli co Benfica zaplaci rachunek?

0

My tu gadu gafu że strata do realu taka do atletico siaka , a bilbao nam siedzi na dupie i jak jutro wygra ma tyle pkt co my xD ludzie kochani przecież to co oni zrobili w lidze przechodzi ludzkie pojęcie jak mozna tak zepsuć swoją sytuacje

2

Bilbao wygrywając jutro mecz zrówna się z nami pkt i zaraz trzeba będzie zacząć oglądać się za siebie żeby nie spaść na top 4 a nie myśleć o jakimś 1 miejscu :D

0

Jakby nie patrzec 5 ostatnich meczów Barcy w lidze to 1 zwyciestwo 2 remisy i 2 porażki. Dramatyczna statystyka

0

@Batys jakby nie patrzec 1 pkt do atletico odrobilismy xD

0

Yamal dzis ustawienie na strzal z kazdej pozycji, co kolejny to gorszy :D

0

Nie wiem ale jakos po wyniku Atletico podejrzewalem ze moze byc ciezko :D

0

Lewemu to pilka w grze przeszkadza juz od paru spotkan

0

Za slabego lewego mozna dac Olmo ale za raphinie? Nie ma za bardzo kogo

0

Zas Yamal na lepszej nodze pile miał i tak mu zeszla

1

@Comentateiro atletico przegrało , zobaczymy co real pokaże. No ale 1 część sezonu zawalili koncertowo i takie mecze trzeba wygrywac myslac o mistrzu

0

No ogólnie to teraz mogą być ciężary, cała akcja to lekki kryminał obrony i brak krycia

2

Ale pila Pedriego, wejscie Kounde tez pierwsza klasa

0

Niezle cyrki z tym stadionem :D Obawiam sie ze w tym sezonie juz nie wrocimy na CN, mam nadzieje ze chociaz w tym roku sie uda xd ale co Laporta obiecal to jego, zastanawiam sie czy serio Socios to takie debile czy sa slepi nie widza jaki rozpirdziel jest na CN

3

Ale jak to, przeciez juz montowali krzeselka

5

Już był w Premier League i go zweryfikowało pięknie :D to beznadziejna opcja dla niego

0

@jacobFCB a co z Yamaldependencia? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?