12

@szymonekk nawet jeśli krótki kontrakt to jest śmieszna cena XD

1

@LOPEZ16 pamietaj ze nie ma rytmu meczowego, mysle ze na dluzsza mete dalby wiecej niz pena nawet na tym przedpolu

18

Nie no ale Szczęsny jakąś taka aure daje bezpieczeństwa i pewności z tyłu bo jak Penia gra to ja mam wrażenie że tam jakaś popierdółka stoi

1

Jakby tu stracili bramke z tym mentalem przegrywow taka sraczka by byla w gaciach ze 2:2 byloby mozliwe :D

0

Ten Martin matko kochana xDD najwiekszy ewenement w tej druzynie, tak slabo pilkarsko zawodnika to ja nie pamietam

1

Brak jakiekolwiek skrzydlowego i barcelona staje sie impotentem w ofensywie

2

W poprzednim meczu Torre najlepszy zawodnik i nie powacha murawy

0

No to do Lewego i Raphini dolacza kolejny partacz akcji ofensywnych Fermin xd

9

Lewandowski to jest pierwszy do zmiany , chlop dzis jak drewno i cialo obce w jednym

2

Boże ten Raphinia, też zjazd formy ładny zalicza jeśli chodzi o skutecznosc

0

Lewy to dzis parowóz Tomek jest, bezuzyteczny a jak sie bierze za rozegranie to matko bosko

1

Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac

1

Ale partactwo xD matko kochana jeden gorzej od drugiego

1

Smiesznie to wyglada ze w fazie pressingu raphinia i gavi pelnia role napastnikow bo lewy nie biega :D

0

Tam w polu karnym bylo 5 na 3 w pewnym momencie :D to sie nazywa atak

0

Raphinia zaczyna juz swoj taniec nieskutecznosci xD

2

W sumie nie licząc bramek lewemu dziś piłka też w grze przeszkadzała :D

5

Ja nie wiem nawet na tle 4 ligowca Martin to jest taki chaos , on nie umie sie ustawiac z pilka przy nodze panika , naprawde ja nie wiem co on robi w tej druzynie

3

@insp1re raptem jeden strzał i wyszedł z 3 razy piłke złapać ale od niego bije jakaś taka pewność siebie

1

Dominquez to niezły parowóz tomek jest XD

2

Od poczatku 2 polowy z checia bym zobaczyl Toniego za fermina i gaviego za de jonga

1

@tbas no byl skuteczny teraz nawet tego nie ma, a na skrzydle wyglada tragicznie, zero szybkosci dryblingu

4

@kanver_ fermin xD to pokazuje ile warte sa te oceny

3

Fermina weryfikuje 4 ligowiec, chlop zjazd co zaliczyl dopiero co kozacki wczesniejszy sezon gwiazda igrzysk, a teraz chlop chyba z 20 strzalow oddal przez ostatnie mecze i ledwo w bramke trafia. Ciekawe czy poprzedni sezon to wypadek przy pracy :D

0

Flick na mecz z 4 ligowcem bierze tylko 1 młodzika , co jest XD

0

Albo mam jakies zwidy albo przed chwila sie łyskało a teraz zagrzmialo a pada snieg :o i tak nic nie pilem :D

0

Rudiger swoje typowe zgranie zastosował z ciągnieciem za rękę xd

0

Ale mnie rozwala ten argument że trzeba kombinować kupowac pilkarzy za kase ktorej nie ma bo "żaden kibic Barcy nie jest gotowy rezygnowac z tytulów " jakos nawet wydawanie nie daje gwarancji trofeow , zaraz bedzie taka sytuacja ze nie 2-3 lata posuchy nas bedzie czekac a z 10 albo lepiej przy zachowaniu altualnego statutu wlasnosciowego

1

Czyli co 31 styczen, teraz deadline mial byc do dzis , a czytam ze niby czas ma byc do 31 stycznia a nawet 2 lutego i zamkniecia okienka transferowego xD ladny cyrk

1

@budel17 obawiam sie ze nie bedzie innego wyjscia niz sprzedaz mniejszosciowych udzialow klubu np 49% a 51% zostanie u socios

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?