Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@szymonekk nawet jeśli krótki kontrakt to jest śmieszna cena XD
1
@LOPEZ16 pamietaj ze nie ma rytmu meczowego, mysle ze na dluzsza mete dalby wiecej niz pena nawet na tym przedpolu
18
Nie no ale Szczęsny jakąś taka aure daje bezpieczeństwa i pewności z tyłu bo jak Penia gra to ja mam wrażenie że tam jakaś popierdółka stoi
1
Jakby tu stracili bramke z tym mentalem przegrywow taka sraczka by byla w gaciach ze 2:2 byloby mozliwe :D
0
Ten Martin matko kochana xDD najwiekszy ewenement w tej druzynie, tak slabo pilkarsko zawodnika to ja nie pamietam
1
Brak jakiekolwiek skrzydlowego i barcelona staje sie impotentem w ofensywie
2
W poprzednim meczu Torre najlepszy zawodnik i nie powacha murawy
0
No to do Lewego i Raphini dolacza kolejny partacz akcji ofensywnych Fermin xd
9
Lewandowski to jest pierwszy do zmiany , chlop dzis jak drewno i cialo obce w jednym
2
Boże ten Raphinia, też zjazd formy ładny zalicza jeśli chodzi o skutecznosc
0
Lewy to dzis parowóz Tomek jest, bezuzyteczny a jak sie bierze za rozegranie to matko bosko
1
Powinno byc 2:0 a znajac zycie zaraz 1:1 sie skonczy bo zaczynaja ich dominowac
1
Ale partactwo xD matko kochana jeden gorzej od drugiego
1
Smiesznie to wyglada ze w fazie pressingu raphinia i gavi pelnia role napastnikow bo lewy nie biega :D
0
Tam w polu karnym bylo 5 na 3 w pewnym momencie :D to sie nazywa atak
0
Raphinia zaczyna juz swoj taniec nieskutecznosci xD
2
W sumie nie licząc bramek lewemu dziś piłka też w grze przeszkadzała :D
5
Ja nie wiem nawet na tle 4 ligowca Martin to jest taki chaos , on nie umie sie ustawiac z pilka przy nodze panika , naprawde ja nie wiem co on robi w tej druzynie
3
@insp1re raptem jeden strzał i wyszedł z 3 razy piłke złapać ale od niego bije jakaś taka pewność siebie
1
Dominquez to niezły parowóz tomek jest XD
2
Od poczatku 2 polowy z checia bym zobaczyl Toniego za fermina i gaviego za de jonga
1
@tbas no byl skuteczny teraz nawet tego nie ma, a na skrzydle wyglada tragicznie, zero szybkosci dryblingu
4
@kanver_ fermin xD to pokazuje ile warte sa te oceny
3
Fermina weryfikuje 4 ligowiec, chlop zjazd co zaliczyl dopiero co kozacki wczesniejszy sezon gwiazda igrzysk, a teraz chlop chyba z 20 strzalow oddal przez ostatnie mecze i ledwo w bramke trafia. Ciekawe czy poprzedni sezon to wypadek przy pracy :D
0
Flick na mecz z 4 ligowcem bierze tylko 1 młodzika , co jest XD
0
Albo mam jakies zwidy albo przed chwila sie łyskało a teraz zagrzmialo a pada snieg :o i tak nic nie pilem :D
0
Rudiger swoje typowe zgranie zastosował z ciągnieciem za rękę xd
0
Ale mnie rozwala ten argument że trzeba kombinować kupowac pilkarzy za kase ktorej nie ma bo "żaden kibic Barcy nie jest gotowy rezygnowac z tytulów " jakos nawet wydawanie nie daje gwarancji trofeow , zaraz bedzie taka sytuacja ze nie 2-3 lata posuchy nas bedzie czekac a z 10 albo lepiej przy zachowaniu altualnego statutu wlasnosciowego
1
Czyli co 31 styczen, teraz deadline mial byc do dzis , a czytam ze niby czas ma byc do 31 stycznia a nawet 2 lutego i zamkniecia okienka transferowego xD ladny cyrk
1
@budel17 obawiam sie ze nie bedzie innego wyjscia niz sprzedaz mniejszosciowych udzialow klubu np 49% a 51% zostanie u socios