Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bartas7VeB 3 ostatnie mecze byly slabsze, zaraz nastepny mecz w LM jak tam sie potknal mozna pozegnac top8
1
Ogolnie to juz w meczu z Crvena cos zaczelo sie psuc, ale w tedy dalo sie to zakamuflowac naprawde slaba druzyna i naszym dniem w ataku. A dalsze mecze to naprawde jakosciowy zjazd
0
Po wygranej z bayernem i realem juz co niektorzy wkladali w rece mistrza i LM :D
4
Ta druzyna nie istnieje bez yamala xd
2
Barcelona nam sie zepsula, to juz 3 slabo jakosciowy mecz z rzedu
1
@Ojciec5tkidzieci nie tylko sytuacja tak wyglada w Policji, wszystkie sluzby pod MSWiA leza i krzycza, czy to policja czy Straz Graniczna
1
Boze miej nas w opiece przed tym klockiem Martinem, ciekawe ile razy dzis zlamie linie obrony
1
Niedawno na twitterze dość szeroko komentowano shorta poratlu goniec jak spotkali starszą panią która chciała kupić gogle bo ma nieszczelne okna , troche im sie dostało za to ze jej nie pomogli a sami komentujący masowo zgłaszali sie do pomocy. Własnie wpadł odcinek poświęcony tej pani , nie ukrywam że ogladając sie wzruszyłem. Troche to przykre bo to napewno jedna z wielu osób, które państwo ma gdzieś i wolą wydawać pieniądze na inne rzecz
0
Brest przegrywa 2:1 z Monaco , no i będą mieli cały jeden dzień wiecej odpoczynku od nas przed meczem w LM
3
@tristan87 @Katalończyk 99 @tristan87 smutne też jest to że więcej szumu robi ta co by nie mówić śmieszna sprawa , aż sam kieriwński się oburzył, a nie jakie było przesłanie materiału czyli olanie powodzian i zostawienie ich samych sobie z masą biurokracji i znikomą pomocą, tutaj już żaden polityk się nie wypowiedział
28
@tristan87 czy kompromitacja ? No nie wiem, zrobili błąd do którego się odrazu przyznali i odnieśli. Patrząc na to jak inne media w polsce wyglądają to i tak więcej zrobili
2
@Tabaluga37 no mozna powiedziec ze to juz zapomniany tytul, 15 lat temu miala premiera zewu prypeci, praktycznie 2 generacje konsol skipnęli :D
2
@Lionel_Messi10 mapa z przecieków to w 60% jest zielony teren , wszytsko zalezy jak oni to zagospodarują , bo nawet ktoś kto lubi zwiedzać takie coś go znudzi
3
@MesQueUnClub_87 1 sezon był fajny , 2 tez poziomem dojeżdza ale 3 sezon póki co jest niczym flaki z olejem na 8 odcinków 5 było tak nudnych , że cięzko było to oglądać z zaintersowaniem. Zostały 2 odcinki może chociaż dojedzie końcówka
0
@addept napewno , ale o potencjalny awans nie wiem czy byłby pewny
0
No ale co wy checie , spadamy do dywizji B tam gdzie nasze miejsce i nasz poziom. A nawet tam nie wiem czy łatwo o awans będzie :D
0
Nasi powinni cos strzelic, ale szkoci powinni drugie tyle xd
3
Ci srodkowi obroncy szkocji sa takimi klodami drewna, tutaj piatek zamiast buksy by mogl lepiej wygladac
0
@Zoker narazie to ledwo 10 min dobrze gramy, niech tak graja do konca polowy w tedy beszie mozna chwalic bardziej
0
@BorzyKrzys zerwanie zareczyn xD
0
@korni20 jesli mowisz o TLOU potwierdzone jest ze fabula bedzie zgodna z 2 czescia gry?
2
@LOPEZ16 wszystko zalezy od tego jak sie zakonczy sezon, ale ogolnie mam podobne wrazenia do Ciebie co do 3 sezonu
0
Na netflixa wleciał 2 akt 2 sezonu Arcane , serial wciąż trzyma poziom , ostatniego aktu sie juz doczekac nie moge :D
0
Czyli co przy wygranej ze Szkocją i porażce Chorwacji zajmujemy 2 miejsce i zostajemy w lidze A ? :D czy jak wygląda decyzja kto jest wyzej przy tej samej liczbie pkt?
0
No to jeszcze w poniedziałek w dupe od Szkocji i witamy B klase tam gdzie nasze miejsce :D
0
@D10SLEO bez przesady ,chłop na codzien w romie sie po czole kopie
0
@Pedri16Future oby w Barcelonie tez tak podawał , bo ostatnio tryb samoluba troche miał :D
1
Ten Leao to serio drugi Dembele , genialne zagranie przeplata takimi pomyłkami :D
4
Gramy czasami jak zespol najlepszy z europy, co pojechal komentator xDD
0
Ogolnie ta portugalia bez szalu gra, sa do zrobienia dzis przy kapce szczescia