1

@Bartas7VeB 3 ostatnie mecze byly slabsze, zaraz nastepny mecz w LM jak tam sie potknal mozna pozegnac top8

1

Ogolnie to juz w meczu z Crvena cos zaczelo sie psuc, ale w tedy dalo sie to zakamuflowac naprawde slaba druzyna i naszym dniem w ataku. A dalsze mecze to naprawde jakosciowy zjazd

0

Po wygranej z bayernem i realem juz co niektorzy wkladali w rece mistrza i LM :D

4

Ta druzyna nie istnieje bez yamala xd

2

Barcelona nam sie zepsula, to juz 3 slabo jakosciowy mecz z rzedu

1

@Ojciec5tkidzieci nie tylko sytuacja tak wyglada w Policji, wszystkie sluzby pod MSWiA leza i krzycza, czy to policja czy Straz Graniczna

1

Boze miej nas w opiece przed tym klockiem Martinem, ciekawe ile razy dzis zlamie linie obrony

1

Niedawno na twitterze dość szeroko komentowano shorta poratlu goniec jak spotkali starszą panią która chciała kupić gogle bo ma nieszczelne okna , troche im sie dostało za to ze jej nie pomogli a sami komentujący masowo zgłaszali sie do pomocy. Własnie wpadł odcinek poświęcony tej pani , nie ukrywam że ogladając sie wzruszyłem. Troche to przykre bo to napewno jedna z wielu osób, które państwo ma gdzieś i wolą wydawać pieniądze na inne rzecz


0

Brest przegrywa 2:1 z Monaco , no i będą mieli cały jeden dzień wiecej odpoczynku od nas przed meczem w LM

3

@tristan87 @Katalończyk 99 @tristan87 smutne też jest to że więcej szumu robi ta co by nie mówić śmieszna sprawa , aż sam kieriwński się oburzył, a nie jakie było przesłanie materiału czyli olanie powodzian i zostawienie ich samych sobie z masą biurokracji i znikomą pomocą, tutaj już żaden polityk się nie wypowiedział

28

@tristan87 czy kompromitacja ? No nie wiem, zrobili błąd do którego się odrazu przyznali i odnieśli. Patrząc na to jak inne media w polsce wyglądają to i tak więcej zrobili

2

@Tabaluga37 no mozna powiedziec ze to juz zapomniany tytul, 15 lat temu miala premiera zewu prypeci, praktycznie 2 generacje konsol skipnęli :D

2

@Lionel_Messi10 mapa z przecieków to w 60% jest zielony teren , wszytsko zalezy jak oni to zagospodarują , bo nawet ktoś kto lubi zwiedzać takie coś go znudzi

3

@MesQueUnClub_87 1 sezon był fajny , 2 tez poziomem dojeżdza ale 3 sezon póki co jest niczym flaki z olejem na 8 odcinków 5 było tak nudnych , że cięzko było to oglądać z zaintersowaniem. Zostały 2 odcinki może chociaż dojedzie końcówka

0

@addept napewno , ale o potencjalny awans nie wiem czy byłby pewny

0

No ale co wy checie , spadamy do dywizji B tam gdzie nasze miejsce i nasz poziom. A nawet tam nie wiem czy łatwo o awans będzie :D

0

Nasi powinni cos strzelic, ale szkoci powinni drugie tyle xd

3

Ci srodkowi obroncy szkocji sa takimi klodami drewna, tutaj piatek zamiast buksy by mogl lepiej wygladac

0

@Zoker narazie to ledwo 10 min dobrze gramy, niech tak graja do konca polowy w tedy beszie mozna chwalic bardziej

0

@BorzyKrzys zerwanie zareczyn xD

0

@korni20 jesli mowisz o TLOU potwierdzone jest ze fabula bedzie zgodna z 2 czescia gry?

2

@LOPEZ16 wszystko zalezy od tego jak sie zakonczy sezon, ale ogolnie mam podobne wrazenia do Ciebie co do 3 sezonu

0

Na netflixa wleciał 2 akt 2 sezonu Arcane , serial wciąż trzyma poziom , ostatniego aktu sie juz doczekac nie moge :D

0

Czyli co przy wygranej ze Szkocją i porażce Chorwacji zajmujemy 2 miejsce i zostajemy w lidze A ? :D czy jak wygląda decyzja kto jest wyzej przy tej samej liczbie pkt?

0

No to jeszcze w poniedziałek w dupe od Szkocji i witamy B klase tam gdzie nasze miejsce :D

0

@D10SLEO bez przesady ,chłop na codzien w romie sie po czole kopie

0

@Pedri16Future oby w Barcelonie tez tak podawał , bo ostatnio tryb samoluba troche miał :D

1

Ten Leao to serio drugi Dembele , genialne zagranie przeplata takimi pomyłkami :D

4

Gramy czasami jak zespol najlepszy z europy, co pojechal komentator xDD

0

Ogolnie ta portugalia bez szalu gra, sa do zrobienia dzis przy kapce szczescia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?