Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Gramy czasami jak zespol najlepszy z europy, co pojechal komentator xDD
0
Ogolnie ta portugalia bez szalu gra, sa do zrobienia dzis przy kapce szczescia
0
Ale mu kanapke zrobili xD
5
@GeneralXavi prawda jest taka ,że sa studia i studia :D
1
Co jak co ale ten casseres to musi miec twarda psychike i nerwy na wodzy
0
Drużyna jednego skrzydłowego xd
0
@ali3gator celnego strzału nie oddali, spod pressingu wyjść nie może barca, jak jakiś farfocel nie wpadnie to nic tutaj nie stworzą
1
Już z crvena miejscami to wyglądało słabo, ale tam dało się to zakamuflować atakiem, dziś nawet tego nie ma
0
Co by nie mówic, sociedad nas zbiegał
1
Nasza gra w ataku wyglada jakby nie wiedzieli co maja robic , pchaja wszystko środkiem brak skrzydeł , śmieszne to jak kounde jest skrzydlowym xd
0
Nie ma yamala nie ma skrzydeł, fermin z przodu to pomyłka jest
2
Przecież dziś pomoc nie istnieje, De jong to jest taki hamulcowy
0
No gra siedzi, znów jak De jong gra od początku xd
1
Po 25 min De jong pierwszy do zmiany
1
@tbas niechlujny i bardzo niedokładny
0
Boże kochany de jong wchodzili w 5 a ten tak popsuł podanie xD
0
Niezły to był wałek xD
1
Jakim cudem xDD
2
Nie wiem ale dla mnie Fermin jak gra od pierwszej minuty wygląda słabo, on nigdy nie będzie starterem
0
To mam Nadzieję że Yamal i na reprezentację nie pojedzie skoro dziś nie ma go nawet na ławce
1
@626 to Cię niestety zmartwię 3 sezon póki co bardzo nudny a już 7 odcinków z 10 miało premierę, póki co bardzo duży zawód względem poprzednich części
0
@Marcelinho99 pewnie ze względu na chorobę nie zagra
5
I ta osasuna nam 4 bramki strzeliła xD wyglądają jak spadkowicz
0
Real 0,69 x i 2 brameczki xd
0
pierwsze 3 odcinki naprawde fajne , zapowiada sie spoczko. Dobrze że 2 sezony maja byc i koniec. Mają jasną koncepcję jak ma wyglądać serial i nie bada na sile przedluzac
0
@MesQueUnClub96 dobra gra? To niewiele chyba Cię zadowala i masz małe wymagania co do RPG :D
0
Są tu jacyś fani Arcane? :D właśnie 3 odcinki 2 sezonu wleciały na Netflixa i zapowiada się kozak
1
Hiszpania 6 miejsce w walce o dodatkowego slota w LM, to pokazuje pięknie upadek La ligi za Tebasa :D
2
Sociedad 1:1 do połowy , czeka ich ciężki mecz a wyszli mocnym składem. Dla nas to dobrze jeden dzień mniej odpoczynku bedą miec i cięższy mecz w nogach :D
6
Ten mecz pokazał cudownie w pełnej okazałości pana De Jonga, nie ma się co dziwić że on starterem nie będzie w tym sezonie