0

To City w damskim futbolu to dobra drużyna ? Bo oglądam to i Barca zdobywca LM z tamtego sezonu z pod bramki wyjść nie może

6

@Arden To lotnisko jasionka i stoją do bramek na wylot z Polski więc pewnie wracają do Izraela , w tamtym tygodniu mieli święto na Ukrainie to wracają do domu przez Polskę

2

Z tym Torresem to Typowa Barcelona i kontuzje , początkowe prognozy 2-3 tyg pozniej 4-5 a teraz czytam ze 6-8 :D a koniec końców pewnie do konca roku nie zagra juz

0

To teraz niech każdy pomodli się do swojego Boga jakimkolwiek by nie był, żeby obyło się bez kontuzji na zgrupowaniu :D

1

@SinMistico Bayern na miejscu alaves tutaj robi walec z Barcelony

0

@Katalończyk 99 można się nie przemęczać klepać kontrolować, a tutaj to oni dali tylko okazji stworzyć alaves że tylko dzięki ich małych umiejętnościach nie ma tutaj remisu 3:3

0

Wynik wygalda ładnie, ale sama gra pozostawia wiele do życzenia

0

Co się dziwicie że środek pola nie istnieje może i Garcia ma podanie ale chłop pozycjuje się beznadziejnie nie daje opcji zagrań a gra tego najważniejszego w tym ustawieniu pomocnika do rozgrywania

4

Lepsza drużyna niż Alaves strzela tutaj 3-4 bramki i to tylko od początku 2 połowy taki stojanow jest grany w Barcelonie, obrona to jeden wielki chaos

0

Yamal w 2 połowie wygląda jakby mu się nie chciało, nie wychodzi do piłek i się chowa ciągle

0

@KrwawiaceoczyVEB nie chodzi o to że grają wysoko, tylko o to że w wielu przypadkach jak dzieci we mgle się zachowuje obrona

0

Jedno dziś martwi, wydaje się że Barcelona ma słaba kontrolę nad spotkaniem jedna piłka do przodu alaves i pachnie bramka bo obrona dziś nie jest zbyt pewna

3

Pedri dziś to parę razy takie kiksy zrobił że piłkarzowi z taka techniką nie wypada :D

0

Fart ale Balde kryminał w obronie co odpuścił

0

Niby 3:0 ale tutaj każda laga do przodu alaves i pachnie bramką, jest zerowa kontrola w tym meczu taka prawda

3

Lewandowski niech się lepiej za rozgrywanie nie zabiera xD

1

Trzeba na 2 wsadzić i uspokoić bo od kiedy strzelili żadnej groźnie akcji nie zrobiła barca

0

Cudowna to była kolejka dla ligi hiszpańskiej w europejskich rozgrywkach, 2 wygrane 5 porażek :D w takim tempie zaraz Niemcy przeskoczą w rankingu Hiszpanię, tebas kocur

0

Betis bez Fekira to wygląda dramatycznie, jak tak dalej pójdzie to hiszpania zaraz spadnie jeszcze niżej w rankingu ligowym a wszystko dzięki Tebasowi i jego FFP xD

0

@cules100pro żart żartami ale taki Yamalek czy Raphinia albo Pedri przybajerowac :D

1

@Arden 50/50 że nowa umowa będzie, my chcemy, nike niekoniecznie

2

@Comentateiro przed nami prócz Bayernu jeszcze BVB które w LM póki co gra bardzo dobrze, groźna atalanta, solidna benfica która dziś rozwalcowala Atletico xD crvena i brest raczej łatwe mecze ale nasi to lubią odwalic maniane

1

@Toretto nie ma miejsca na błędy żeby być w top8, dalej to już można masę błędów zrobić bo masa zespołów awansuje

0

@Peciak a ludzie tutaj piszą że top8 mamy spokojnie xdd

2

@Destroyer_of_Worlds raczej jak Riki tiki Puig

1

@macio_944 mecze z Bayernem i Realem na horyzoncie

0

Jestem ciekaw czy De jong wezmie sie za siebie i pokaze na co go stac , bo niestety panie Frenkie za nazwisko u Flicka nie ma wyjściowej 11 , po dziś nie ma go oceniać bo gra pierwszy raz od pół roku

7

@Roobo ale bardzo mało mobilny i ociężały , szybkosci juz nie odzyska raczej

3

Jak powracają piłkarze to Torres murawy powinien nie powąchać , juz lepiej jakiegoś młodziaka dać na skrzydło żeby szarpał a nie ta płotke

16

Fati jest strasznie ociężały nic od wypozyczenia w Brighton sie nie zmieniło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?