0

@aldewir ja z rodzinka musialem zrezygnowac z canal+ gdzie z 20 lat bylismy abonamentami bo tyle chcieli , przeszedlem jako nowy klient na canal+ online i za połowe oferty wczesniejszej mam cały sport

0

Szkoda ze Valle odchodzi ten Gerard Martin jakos mi sie nie widzi :D

0

Kontuzja Garcii na ile go wyklucza? Miesiąc dwa? A może do końca roku :D

1

Faye fajny deal, jak chłopak wypali 25mln nie jest dużo, nawet można go ściągnąć do potencjalnej kolejnej sprzedaży za 30+ mln

2

Ogólnie mecz jak w typowej fifie ciśniesz nic nie chce wpaść, nie daj boże zaraz kontra i gol dla przeciwnika

0

Ale wylewy w obronie xD Balde a później cubrasi

0

@LionelM95 kontuzje dały w kość, trzeba pamiętać że połowę pierwszego składu Flick na presezon nie miał , jak wszyscy wrócą będzie skład wyglądał jako tako

0

Ten Ferran, jak to kłuje w oczy, czyli zaczynamy w 10 na 11

0

@AlexDark00 uznaje go za prawego obrońcę więc dlatego go nie wymieniłem, każdy wie jak wyglądał na środku obrony kiedy tam zdarzało mu się zagrać

1

Arajuo oraz Christensen kontuzje, lenglet do Atletico, a Garcie do Girony chcą wywalić. Zostajemy z dwoma Stoperami, cubrasim 17 latkiem, który będzie miał wahania formy i z starym Inigo, który w meczu z Valencią był najsłabszym zawodnikiem i zagrał chyba najgorszy mecz w karierze xD

0

Ale ta historyczna umowa z Nike to już czy ? XD

0

Ale te okienka transferowe ta są kompromitacje Barcelony, w takim przypadku ban na transfery nie byłby zły

1

@ranger3120 na Podpromiu masz darmowy parking , obok hali sportowej koło Wisłoka

1

@Dari0G pomijając fakt ze Stanowski ma 100% udziałów :D

3

@draxidox Stanowski dobry film nagrał na ten temat :D kwestia czasu a dzisiejsze TVP nie będzie się różnic niczym od tego co było za pisu, a może byc jeszcze gorzej xd

0

@kamiVeB de jong miał być na Euro gotowy, minęło 2 miesiące i dalej nie wiadomo co z nim to jest jakaś farsa serio xD a na gaviego w tym roku bym nie liczył może na wiosnę bo po takiej kontuzji nawet jak zacznie grać to nie będzie to samo

0

@WiernyKibic111 to raczej było pewne że będzie bardziej widoczny, mimo wszystko starszy kilka lat ponadto grał trochę wyżej i był bardziej ofensywnie nastawiony, Bernal jak typowy defensywny zabezpieczał tyły

1

Casado walczak fajnie się go ogląda, musi tylko popracować nad jakością podań, bo nieraz względnie proste albo niepotrzebne podania marnuje

5

Inigo Martinez dramat w tym meczu, chłop co gra

1

No to balde połamany, mięśniówka witamy za 3 miesiące spowrotem

0

Cubarsi elektryczny, zjazd do bazy jak najszybciej

0

Kurde taka sytuacja Yamal to setka jest

1

W tym Momencie patrzysz na ławkę z nadziejami że ktoś tam jest z szansa na zrobienie różnicy, a tam sami młodzi xD

1

Flick zaczyna sezon bez połowy potencjalnie najlepszej 11 , w środku pola grają młodzi bez doświadczenia a z przodu Lewandowski to musi to tak wyglądać xd

0

Ferran w pierwszym boże kochany do czego to doszło

1

@Katalończyk 99 Cercle Brugge

0

Też macie taki problem na Canal+Online ze mimo posiadania pakietu sportowego nie możecie odpalić meczu? xD

2

@clyde to nie są flagi tylko proporczyki, tradycja wojskowa starsza niż sama ukraina więc to nie jest ich flaga

0

Duda jest jaki jest ale jeśli chodzi o przemówienia to top, dziś bardzo fajnie mówił - chyba najlepiej ze wszystkich występujących , trochę długo ale przekaz jasny

4

Real nam odjechał lata świetlne , a w tym sezonie zapowiada sie ze i Atletico nas zostawia w tyle. Oj ciężki bedzie ten sezon

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?