0

@MesQueUnClub96 a co to za bezpodstawne oznaczanie ? :o

2

Przeciwnicy tacy że jest potencjał na top8, liczę się że uda to osiągnąć

0

Daj boże żeby jakaś kolejna perełka sie pojawiła z la masii bo naprawde to biednie wygląda z głębokością składu

0

@Safrani a ja cos czuje ze jedyne wzmocnienia to bedą powroty po kontuzji :D

5

Fati po kontuzji nigdy nie wrócił do tego co było przed nią, ciekaw jestem jak Gavi sobie poradzi ale mam jakieś przeczucie że akurat on wróci jeszcze w lepszej wersji niz przed urazem :D

4

No cóż poprostu jest człowiekowi przykro, że chłopak tak fajnie wszedł w sezon i naprawdę mógł być ważna częścią drużyny, a tak chyba najgorsza kontuzja dla piłkarza rok przerwy. Niewiadomo czy wróci taki jak był przed urazem czy nie dojedzie psychicznie :(

20

Czyli kontuzja taka sama jak Gaviego, pewnie rok przerwy, na początek następnego sezonu pewnie będzie gotowy, oby zrobili to pomału tak jak z gavim żeby się niepotrzebnie nie spieszyć, za niedługo gavi wróci zobaczymy jak forma fizyczna i przede wszystkim psychiczna

0

@Kubsoleon Na twitterku pisali że z typowych defenswynych pomocników mamy w szkółce Pau Prima który miał dobry okres przygotowawczy i Pedro Rodríguez który też jest talentem ale bardzo młodziutkim

0

@F3DO Gavi prawie rok już ma Przerwę

8

Tak Patrzę na powtórki ale to trzeba mieć niefart żeby coś takiego spowodowało potencjalne zerwanie więzadeł, takich kontaktów jest w meczach setki non stop :(

0

@Boss227 to była kontuzja mechaniczna ciężko coś takiego przewidzieć i przeciwdziałać

0

@szkudi7 nie gwizdnął 2 karnych nawet nie zvarowali, czerwona za atak na pedrim, a z drugiej strony gwizdał malutkie przewinienia i symulki

1

@Azazel_Pazuzu realnie przy wiązadłach nie mógł by samemu wstać

2

Alex Valle > Gerard Martin

4

Jest wygrana, ale z drugiej strony 2 karne nie przyznane, czerwona za faul na pedrim przecież to jest kompromitacja sędzi i varu

1

Oby Bernal tylko jakieś stłuczenie a nie wiązadła, fajnie młody wchodzi w sezon

2

Kounde dziś jest beznadziejny, jeden z najsłabszych na boisku

10

Ten var to jest żart, jakim cudem tutaj nie ma karnego jak ten gość na czworaka dotknął ręką piłkę z 3 razy a teraz czerwonej kartki?

0

Lewy dziś mizeria i to taka późno letnia

2

Przypadkowy faul ale był, brakło dosłownie parę cm i by nie nadepnął

2

Przydałoby sie przycisnąć i wsadzić druga bo jak będą grać w grę rayo to nie widzę tego

0

Lewy kryminał, jak on tego nie trafił

0

@tbas nie jego wina że obrona krycie pogubiła, ale Jego wina że taki strzał Wpuscil, krótki róg miał to na rękawicy mógł zrobić więcej

3

Ogólnie to prócz tej jednego strzału, jakiekolwiek inne zagrożenie rayo zrobiło? Ter stegen mecz na dzień dobry zaebal

0

Ferran Martin zjazd do boksu w połowie, jak się Kounde nie ogarnie to podobnie

2

Dziś to Kounde wygląda jakby mu się przydał odpoczynek zamiast Balde xd

1

Bardzo frustrujący mecz, masa niedokładności grają jakby od niechcenia, do tego szczęście nie sprzyja póki co

0

Jak to się vibe z meczu z Valencia, chaos jakich mało, pomoc nie istnieje xd

0

Ale wylewy w obronie xD jakim cudem gościa nikt nie przykrył

0

@aldewir ja z rodzinka musialem zrezygnowac z canal+ gdzie z 20 lat bylismy abonamentami bo tyle chcieli , przeszedlem jako nowy klient na canal+ online i za połowe oferty wczesniejszej mam cały sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?