Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 a co to za bezpodstawne oznaczanie ? :o
2
Przeciwnicy tacy że jest potencjał na top8, liczę się że uda to osiągnąć
0
Daj boże żeby jakaś kolejna perełka sie pojawiła z la masii bo naprawde to biednie wygląda z głębokością składu
0
@Safrani a ja cos czuje ze jedyne wzmocnienia to bedą powroty po kontuzji :D
5
Fati po kontuzji nigdy nie wrócił do tego co było przed nią, ciekaw jestem jak Gavi sobie poradzi ale mam jakieś przeczucie że akurat on wróci jeszcze w lepszej wersji niz przed urazem :D
4
No cóż poprostu jest człowiekowi przykro, że chłopak tak fajnie wszedł w sezon i naprawdę mógł być ważna częścią drużyny, a tak chyba najgorsza kontuzja dla piłkarza rok przerwy. Niewiadomo czy wróci taki jak był przed urazem czy nie dojedzie psychicznie :(
20
Czyli kontuzja taka sama jak Gaviego, pewnie rok przerwy, na początek następnego sezonu pewnie będzie gotowy, oby zrobili to pomału tak jak z gavim żeby się niepotrzebnie nie spieszyć, za niedługo gavi wróci zobaczymy jak forma fizyczna i przede wszystkim psychiczna
0
@Kubsoleon Na twitterku pisali że z typowych defenswynych pomocników mamy w szkółce Pau Prima który miał dobry okres przygotowawczy i Pedro Rodríguez który też jest talentem ale bardzo młodziutkim
0
@F3DO Gavi prawie rok już ma Przerwę
8
Tak Patrzę na powtórki ale to trzeba mieć niefart żeby coś takiego spowodowało potencjalne zerwanie więzadeł, takich kontaktów jest w meczach setki non stop :(
0
@Boss227 to była kontuzja mechaniczna ciężko coś takiego przewidzieć i przeciwdziałać
0
@szkudi7 nie gwizdnął 2 karnych nawet nie zvarowali, czerwona za atak na pedrim, a z drugiej strony gwizdał malutkie przewinienia i symulki
1
@Azazel_Pazuzu realnie przy wiązadłach nie mógł by samemu wstać
2
Alex Valle > Gerard Martin
4
Jest wygrana, ale z drugiej strony 2 karne nie przyznane, czerwona za faul na pedrim przecież to jest kompromitacja sędzi i varu
1
Oby Bernal tylko jakieś stłuczenie a nie wiązadła, fajnie młody wchodzi w sezon
2
Kounde dziś jest beznadziejny, jeden z najsłabszych na boisku
10
Ten var to jest żart, jakim cudem tutaj nie ma karnego jak ten gość na czworaka dotknął ręką piłkę z 3 razy a teraz czerwonej kartki?
0
Lewy dziś mizeria i to taka późno letnia
2
Przypadkowy faul ale był, brakło dosłownie parę cm i by nie nadepnął
2
Przydałoby sie przycisnąć i wsadzić druga bo jak będą grać w grę rayo to nie widzę tego
0
Lewy kryminał, jak on tego nie trafił
0
@tbas nie jego wina że obrona krycie pogubiła, ale Jego wina że taki strzał Wpuscil, krótki róg miał to na rękawicy mógł zrobić więcej
3
Ogólnie to prócz tej jednego strzału, jakiekolwiek inne zagrożenie rayo zrobiło? Ter stegen mecz na dzień dobry zaebal
0
Ferran Martin zjazd do boksu w połowie, jak się Kounde nie ogarnie to podobnie
2
Dziś to Kounde wygląda jakby mu się przydał odpoczynek zamiast Balde xd
1
Bardzo frustrujący mecz, masa niedokładności grają jakby od niechcenia, do tego szczęście nie sprzyja póki co
0
Jak to się vibe z meczu z Valencia, chaos jakich mało, pomoc nie istnieje xd
0
Ale wylewy w obronie xD jakim cudem gościa nikt nie przykrył
0
@aldewir ja z rodzinka musialem zrezygnowac z canal+ gdzie z 20 lat bylismy abonamentami bo tyle chcieli , przeszedlem jako nowy klient na canal+ online i za połowe oferty wczesniejszej mam cały sport