7

@Eto'o9 R10 Martin nie ma nic co by na jego korzyść grało, słaby z piłka przy nodze, w ofensywie dramat gorzej od Balde dośrodkowuje, ustawia się tragicznie, nie ma szybkości

0

@Amnc on jedna genialna piłkę przeplata 3 zepsutymi, ostatnio w lidze z Espanyolem podobnie było, trochę nam Laminek formę stracił

5

Szczęsny taka pile łapie w zęby

0

Lewy 2 bramki tapiny, ale ogólnie sam mecz średni

3

Co to było XDDD

2

De jong gra jak panienka , zero jakiejs agresywności , czasem nawet odpuszcza celowo

1

No co trzeba tutaj wsadzić w drugiej połowie jak najszybciej 3 a nawet 4 bramkę bo wynik na styku jest bardzo niebezpieczny jedna laga i się zacznie robić smród

4

Nie no w LM nawet w takim meczu nie ma miejsca na jakieś mocne rotacje druga Osasuna by się wydarzyła

0

Lewandowski się zepsuł

12

Swoją droga De Jong nawet z boiskowych ruchów wygląda jakby mu się nie chciało

3

Pisałem dopiero że Martin ciągle łamie linie xD najpierw zagrał źle a później linie złamał ja nie wiem co ten chłop robi w 1 drużynie

1

Ojojoj panu Bogu w okno, co tu się stało

1

20 min a Martin prawie ciągle łamie linie spalonego :D

1

10 min i 0:0 ? Kończą się

1

Martin już zaczyna show

0

Wsadzić jak najszybciej 3-4 bramy i proszę rotacje :D

0

@cules100pro nie no nie przesadzaj z tym Brest zobacz z kim oni grali w LM i jake mają miejsce w lidze francuskiej xD

0

Najlepsze jest to że kolejny mecz w LM real gra na Anfield z Liverpoolem który ma 12/12 pkt i wygląda bardzo solidnie :D

0

Co ten Leao odwala xD

1

Co by nie gadać to Swoje dołożył, ale kontakt był więc to raczej pewny karny jest

0

@messi564 chyba davies dla mnie większym piorytetem niż Nico aczkolwiek fajnie by było obu ściągnąć

1

@daniel32778 jakieś tam 9 w szkółce z dużym potencjałem są, więc może coś wyskoczy z kapelusza :D

2

Yamal to też dziś wygląda jakby snickersa potrzebował

5

Wejścia de jonga i fermina to porażka jakaś, nie wiem który gorzej gra

5

Dziś w 2 połowie vibe jak za późnego Xaviego

0

Mecz z Bayernem to był chyba wypadek przy pracy w grze Fermina xD

2

Yamal Asysta i nic więcej dziś nie pokazał

0

Przecież oni nie wyszli na 2 połowę, bez przesady myślą że mecz sam się wygra xD

9

Ale to ostatnie ostrzeżenie żeby zaczęli grać a nie, wyszli na 2 połowę i grają stojanova

4

Olmo czasami irytuje samolubnością to dziś już 3 akcja gdzie to pokazuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?