Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Eto'o9 R10 Martin nie ma nic co by na jego korzyść grało, słaby z piłka przy nodze, w ofensywie dramat gorzej od Balde dośrodkowuje, ustawia się tragicznie, nie ma szybkości
0
@Amnc on jedna genialna piłkę przeplata 3 zepsutymi, ostatnio w lidze z Espanyolem podobnie było, trochę nam Laminek formę stracił
5
Szczęsny taka pile łapie w zęby
0
Lewy 2 bramki tapiny, ale ogólnie sam mecz średni
3
Co to było XDDD
2
De jong gra jak panienka , zero jakiejs agresywności , czasem nawet odpuszcza celowo
1
No co trzeba tutaj wsadzić w drugiej połowie jak najszybciej 3 a nawet 4 bramkę bo wynik na styku jest bardzo niebezpieczny jedna laga i się zacznie robić smród
4
Nie no w LM nawet w takim meczu nie ma miejsca na jakieś mocne rotacje druga Osasuna by się wydarzyła
0
Lewandowski się zepsuł
12
Swoją droga De Jong nawet z boiskowych ruchów wygląda jakby mu się nie chciało
3
Pisałem dopiero że Martin ciągle łamie linie xD najpierw zagrał źle a później linie złamał ja nie wiem co ten chłop robi w 1 drużynie
1
Ojojoj panu Bogu w okno, co tu się stało
1
20 min a Martin prawie ciągle łamie linie spalonego :D
1
10 min i 0:0 ? Kończą się
1
Martin już zaczyna show
0
Wsadzić jak najszybciej 3-4 bramy i proszę rotacje :D
0
@cules100pro nie no nie przesadzaj z tym Brest zobacz z kim oni grali w LM i jake mają miejsce w lidze francuskiej xD
0
Najlepsze jest to że kolejny mecz w LM real gra na Anfield z Liverpoolem który ma 12/12 pkt i wygląda bardzo solidnie :D
0
Co ten Leao odwala xD
1
Co by nie gadać to Swoje dołożył, ale kontakt był więc to raczej pewny karny jest
0
@messi564 chyba davies dla mnie większym piorytetem niż Nico aczkolwiek fajnie by było obu ściągnąć
1
@daniel32778 jakieś tam 9 w szkółce z dużym potencjałem są, więc może coś wyskoczy z kapelusza :D
2
Yamal to też dziś wygląda jakby snickersa potrzebował
5
Wejścia de jonga i fermina to porażka jakaś, nie wiem który gorzej gra
5
Dziś w 2 połowie vibe jak za późnego Xaviego
0
Mecz z Bayernem to był chyba wypadek przy pracy w grze Fermina xD
2
Yamal Asysta i nic więcej dziś nie pokazał
0
Przecież oni nie wyszli na 2 połowę, bez przesady myślą że mecz sam się wygra xD
9
Ale to ostatnie ostrzeżenie żeby zaczęli grać a nie, wyszli na 2 połowę i grają stojanova
4
Olmo czasami irytuje samolubnością to dziś już 3 akcja gdzie to pokazuje