0

Garcia to jest tykająca bomba , chłop sie nie nadaje na ŚPD szczególnie w meczu z takim przeciwnikiem

1

I teraz mozna napisac ze Lewy absorbował uwage obrońców :D Ferran po ciuchutku niekryty

1

Yamal zamiast jeżdzić na WWE powinien ćwiczyć strzały codziennie

0

Patrząc na gre Barcy mam wrażenie że Atletico nawet sie spocić nie musi grając ten mecz , jakby to trwało 3h to nie stracili by bramki

2

Jesli chodzi o wykońcenie Yamal to taki Vinicius z początków w Hiszpanii

1

Panie Olmo proszę się obudzić bo przydałaby sie pomoc

0

@MichuZ44 zero jakiejkolwiek asekuracji

1

Obrona w tym sezonie to jest naprawde Dramat, ile oni juz bramek stracili

1

Casado dzis mi sie bardzo nie podoba , on jest większym hamulcowym niż De Jong

1

Olmo jedna pilka dobra i chlop znika jak magik z boiska xd

1

Szli 4 na 3 i nawet strzału nie oddali XD

2

Matko bosko , jak on tego nie trafił

1

@torondirn to nie jest glupie , a sam Olmo byl juz testowany na falszywej 9 i to sie udawalo , w takim meczu potrzeba ruchu a tego lewy nie da , plus jest w tragicznej formie

0

Bilbao taktyla na Nico może coś wyczaruje :D dramatycznie wygląda ich atak pozycyjny w tym meczu

1

Zajechane Atletico po 120min , dzien mniej odpoczynku brzmi jak idealny scenariusz dla Barcelony przed meczem z nimi :D

0

Nie chce zapeszać ale przy tak grającej Barcy zarówno Lille jak i Borussia w tej formie to nie mają podjazdu i sa chłopcami do bicia , tutaj serio półfinał to jest mus

0

Olmo to zjazd do bay by sie przydał , bardzo slaby mecz tego zawodnika

0

Isak to marzenie na 9 dla barcelony ale cenowo nie osiągalny :(

0

Szczerze Benficia nie istnieje , maja szczęście że Lewy u nas gra i jest tylko 3:1 , prócz bramki z niczego zero zagrożenia

1

Lewy to chyba jedyny puzel który coraz bardziej przestaje pasowac do maszynki flicka

1

No to teraz nie stracic bramki w dwie minuty XD

0

Lewandowski dziś beznadziejny

0

Lewy za silno zagrał , a wydawała sie prosta pilka

0

Olmo to setka jest , trzeba to trafic ....

0

@masa11 jak to zawodnik barcelony podał zawodnikowi benfici który był na spalonym xD

3

Ale krycie dramatyczne

0

Chyba chciał strzelac a wyszlo idealne podanie :D

0

Podali sklady wiec to musiala byc swieza sprawa, moze nawet na stadionie juz to sie stalo wiec nie dziwne ze przelozyli, dla nas dodatkowym plusem jest odpoczynek przed meczem z benfica

0

Chyba nie ma innej mozliwosci jak odpoczynek dla Yamala i Pedriego w meczu w sobote, z drugiej strony wiemy co sie stalo przy rotacjach w pierwszym meczu :D

0

Casado jest potrzebny bo bardzo przecieka i brakuje tak zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?