Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Garcia to jest tykająca bomba , chłop sie nie nadaje na ŚPD szczególnie w meczu z takim przeciwnikiem
1
I teraz mozna napisac ze Lewy absorbował uwage obrońców :D Ferran po ciuchutku niekryty
1
Yamal zamiast jeżdzić na WWE powinien ćwiczyć strzały codziennie
0
Patrząc na gre Barcy mam wrażenie że Atletico nawet sie spocić nie musi grając ten mecz , jakby to trwało 3h to nie stracili by bramki
2
Jesli chodzi o wykońcenie Yamal to taki Vinicius z początków w Hiszpanii
1
Panie Olmo proszę się obudzić bo przydałaby sie pomoc
0
@MichuZ44 zero jakiejkolwiek asekuracji
1
Obrona w tym sezonie to jest naprawde Dramat, ile oni juz bramek stracili
1
Casado dzis mi sie bardzo nie podoba , on jest większym hamulcowym niż De Jong
1
Olmo jedna pilka dobra i chlop znika jak magik z boiska xd
1
Szli 4 na 3 i nawet strzału nie oddali XD
2
Matko bosko , jak on tego nie trafił
1
@torondirn to nie jest glupie , a sam Olmo byl juz testowany na falszywej 9 i to sie udawalo , w takim meczu potrzeba ruchu a tego lewy nie da , plus jest w tragicznej formie
0
Bilbao taktyla na Nico może coś wyczaruje :D dramatycznie wygląda ich atak pozycyjny w tym meczu
1
Zajechane Atletico po 120min , dzien mniej odpoczynku brzmi jak idealny scenariusz dla Barcelony przed meczem z nimi :D
0
Nie chce zapeszać ale przy tak grającej Barcy zarówno Lille jak i Borussia w tej formie to nie mają podjazdu i sa chłopcami do bicia , tutaj serio półfinał to jest mus
0
Olmo to zjazd do bay by sie przydał , bardzo slaby mecz tego zawodnika
0
Isak to marzenie na 9 dla barcelony ale cenowo nie osiągalny :(
0
Szczerze Benficia nie istnieje , maja szczęście że Lewy u nas gra i jest tylko 3:1 , prócz bramki z niczego zero zagrożenia
1
Lewy to chyba jedyny puzel który coraz bardziej przestaje pasowac do maszynki flicka
1
No to teraz nie stracic bramki w dwie minuty XD
0
Lewandowski dziś beznadziejny
0
Lewy za silno zagrał , a wydawała sie prosta pilka
0
Olmo to setka jest , trzeba to trafic ....
0
@masa11 jak to zawodnik barcelony podał zawodnikowi benfici który był na spalonym xD
3
Ale krycie dramatyczne
0
Chyba chciał strzelac a wyszlo idealne podanie :D
0
Podali sklady wiec to musiala byc swieza sprawa, moze nawet na stadionie juz to sie stalo wiec nie dziwne ze przelozyli, dla nas dodatkowym plusem jest odpoczynek przed meczem z benfica
0
Chyba nie ma innej mozliwosci jak odpoczynek dla Yamala i Pedriego w meczu w sobote, z drugiej strony wiemy co sie stalo przy rotacjach w pierwszym meczu :D
0
Casado jest potrzebny bo bardzo przecieka i brakuje tak zawodnika