Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mało francuscy Ci kibice PSG xD
2
No co świat się zmienił to i zmieniamy zdanie i wyjaśnione dziękuję, jutro też się świat zmieni
2
@Pedri16Future sporo strat jak nie on i niecelnych podań , po jego stracie był wolny i gol na 1:1
0
@DonAndresFCB chłop ocene 7,9 ma na sofascore gdzie Yamal 8,1 xd
0
Dobra a jaka opinia o Raphini w dzisiejszym meczu? Mimo słabszych meczy dawał liczby , dziś nie dał totalnie nic można powiedzieć że więcej zmarnował czy to okazji bramkowych czy szans na otwierające podania
5
Jest i Coldplay :D
0
Raphinia matko boska , chłop miał 3 do obsłużenia
5
Inter to już rączki zaciera , patrząc na ich taktyke i to jak są poukładani a zajechana barcelona
0
@turhiay tak słabszego , sporo niecelnych podań , 2-3 straty na bardzo grozne kontry z czego z jednej był wolny i bramka na 1:1
29
Martinez na boku obrony to kuźwa jakas aberracja xd
0
Ferran to nie ma sił tam chodzić juz , czego on go nie zmieni nawet na fatiego
0
Dobra kto ma rozgrywac? Pedri mimo słaszego meczu i tak był jednym z lepszych zawodników który trzymał tę pomoc
0
Ludzie co wy gadacie , przeciez to było typowe Padolino ery bez varu xdd co nie zmienia faktu że na torresie mógł gwizdnąć karnego bo był kontakt
0
Dla mnie karny bardziej na Ferranie byl niz tutaj
0
dawajcie na 3:2 , bo dogrywka to bedzie dramat dla nas
3
Grają jakby im sie nie chciało XD
2
Ale będzie jechany Yamal za te włosy jak nie wygrają tego meczu xd
0
Flick to sie obudzi?
0
Pedri juz chyba 3 sytuacja jak traci piłke na kontre i sie syf z tyłu dzieje. On musi sie obudzić ze nie gra na jaśków z Mallorki tylko na Bellinghama xd
1
Ale Raphinia zjazd niezły zaliczył wzgledem tego co było na wiosne :D
2
Raphinia z wiosny strzela tutaj brameczke w 9/10 sytuacji
1
trzeba wsadzić na 2:0 bo to nie bedzie spacerek , olmo zjazd do bazy chłopa nie ma na boisku
8
Ceballos i rudiger bez kartek to jest żart jakiś xD
1
Martin w ataku to jest poziom B klasy
0
Pomarańczowa kartka za takie coś
0
Olmo obudź się, nie ma go na boisku. Pedri dziś słabo jak na niego już masę strat i złych podań zaliczył
0
Olmo musi się obudzić, bo chłopa na boisku nie ma
0
Ferran kolejny raz gra od początku i kolejny raz wygląda jak zagubiony xd
0
Mam wrażenie że weszli w ten mecz w jakimś slowmotion xd
2
Raphinia nie jadł , pięknie kontre zepsuł xd