3

Mało francuscy Ci kibice PSG xD

2

No co świat się zmienił to i zmieniamy zdanie i wyjaśnione dziękuję, jutro też się świat zmieni

2

@Pedri16Future sporo strat jak nie on i niecelnych podań , po jego stracie był wolny i gol na 1:1

0

@DonAndresFCB chłop ocene 7,9 ma na sofascore gdzie Yamal 8,1 xd

0

Dobra a jaka opinia o Raphini w dzisiejszym meczu? Mimo słabszych meczy dawał liczby , dziś nie dał totalnie nic można powiedzieć że więcej zmarnował czy to okazji bramkowych czy szans na otwierające podania

5

Jest i Coldplay :D

0

Raphinia matko boska , chłop miał 3 do obsłużenia

5

Inter to już rączki zaciera , patrząc na ich taktyke i to jak są poukładani a zajechana barcelona

0

@turhiay tak słabszego , sporo niecelnych podań , 2-3 straty na bardzo grozne kontry z czego z jednej był wolny i bramka na 1:1

29

Martinez na boku obrony to kuźwa jakas aberracja xd

0

Ferran to nie ma sił tam chodzić juz , czego on go nie zmieni nawet na fatiego

0

Dobra kto ma rozgrywac? Pedri mimo słaszego meczu i tak był jednym z lepszych zawodników który trzymał tę pomoc

0

Ludzie co wy gadacie , przeciez to było typowe Padolino ery bez varu xdd co nie zmienia faktu że na torresie mógł gwizdnąć karnego bo był kontakt

0

Dla mnie karny bardziej na Ferranie byl niz tutaj

0

dawajcie na 3:2 , bo dogrywka to bedzie dramat dla nas

3

Grają jakby im sie nie chciało XD

2

Ale będzie jechany Yamal za te włosy jak nie wygrają tego meczu xd

0

Flick to sie obudzi?

0

Pedri juz chyba 3 sytuacja jak traci piłke na kontre i sie syf z tyłu dzieje. On musi sie obudzić ze nie gra na jaśków z Mallorki tylko na Bellinghama xd

1

Ale Raphinia zjazd niezły zaliczył wzgledem tego co było na wiosne :D

2

Raphinia z wiosny strzela tutaj brameczke w 9/10 sytuacji

1

trzeba wsadzić na 2:0 bo to nie bedzie spacerek , olmo zjazd do bazy chłopa nie ma na boisku

8

Ceballos i rudiger bez kartek to jest żart jakiś xD

1

Martin w ataku to jest poziom B klasy

0

Pomarańczowa kartka za takie coś

0

Olmo obudź się, nie ma go na boisku. Pedri dziś słabo jak na niego już masę strat i złych podań zaliczył

0

Olmo musi się obudzić, bo chłopa na boisku nie ma

0

Ferran kolejny raz gra od początku i kolejny raz wygląda jak zagubiony xd

0

Mam wrażenie że weszli w ten mecz w jakimś slowmotion xd

2

Raphinia nie jadł , pięknie kontre zepsuł xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?