0

Widać że pedri zajechany jest fest, to nie ten sam zawodnik co jeszcze parę tygodni temu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szczęsny popisał się ładnie po raz kolejny xD a cubarsi też piękna pułapka ofsajdowa

1

Ile to już karnych Szczęsnego? XD Cubarsi też piękna asystę dla Mokambe chciał dać, farta ma że szczesny odwalił swoje

1

Fajnie by było jakbyśmy zaczęli 11v11 i Olmo wkoncu się obudził i zagrał na poziomie jaki jest w stanie prezentować

8

@pero1983 Olmo od kilku spotkań to statystuje na boisku

2

Guler ma fajne otwierające podanie, szybki mokambe i może to być broń na wysoko grająca obronę, która trzeba powiedzieć, że bardzo mocno przecieka

2

xG Atletico na poziomie 0,8 i strzelili 4 bramki xDD

0

@krol211 ogólnie to granie w taki sposób w takiej sytuacji i w takim momencie to jest jakiś żart i skrajna nieodpowiedzialność całego zespołu, powinni ten filmik puszczac na jakieś szkoleniach dla trenerów jak nie grać xD

1

Ogólnie to jakoś średnio mnie to interesowało, ale jakoś tak od 30 min siedzę na streamie i czekam na papieża xD

0

Wichniarek to trochę odlatuje z cena 9 dla Wojtka za dwumecz z Interem xD

9

PSG - BARCA ale to by żarło w finale , tyle powiązań i podtekstów no ale cóż sami sobie winni jesteśmy

6

Inter ma Sommera a PSG Donnarume no i mają prawdopodobnie finał, lata rozgrywek pokazały że tam Trzeba mieć topowego bramkarza

5

Najbardziej chyba boli to że stracili bramkę 3 min przed końcem, i to w jakiej sytuacji laga wygrana główka akcja i gol no dramat xD jeszcze strzela 50 letni acerbi środkowy obrońca który jak jakiś napastnik w prime sobie arajuo ustawił

1

Inter miał i skuteczność i miał bramkarza który dał to coś i to nie jeden raz , Barcelona nie miała obu rzeczy niestety

10

Ludzie czy wy widzicie jakimi zawodnikami my kończymy ten mecz xD połowa na ławce by nie siedziała w czasach Enrique czy Guardioli

0

Obrona Barcelony kto by nie grał w tym momencie to jest żart, Inter to Inter jak oni słabo wyglądali przed zespołami z dołu tabeli la ligi

1

Martin prawie w każdej straconej bramce jest zamieszany xD dogrywka tutaj to gwóźdź do trumny względem El Clasico w weekend

1

Matko bosko jak blisko było, zamiast postawić obronę Częstochowy to oni bronią w 3 xD i jeszcze ten Araujo cudownie przypilnowal

2

Olmo jest beznadziejny xD

0

Ale co balonik pompowany był to ich xd

14

Mam nadzieję że wkoncu Olmo się obudzi e tym meczu, potrzebujemy go w formie tak samo raphinie bez tego będzie ciężko. Liczę też na pewny występ w obronie będzie żadnego wylewu obrońców i oby szczęsny dał to coś jeśli będzie okazja

0

nie rozumiem powołan Darvicha chłop nawet w rezerwach nie jest jakąś wielką gwiazdą xd

1

Jak ten giga słaby ManU wygra LE i zagra w LM to będzie jakiś błąd w Matrixie xD

2

Jechanie po Forcie jest trochę nie na miejscu, chłop ma ledwo co minut to nie dziwne ze trochę chaosu w jego grze było wczoraj. Jak grał bardziej regularnie za Xaviego było widać potencjał. A porównując to jak gra do Martina to jest przepaść pod względem umiejętności piłkarskich nawet takich prostych jak przyjęcie piłki czy zachowanie z futbolowka przy nodze

4

Prawda jest taka że mecz z Interem zawaliła nam defensywa i gra obronna, w rewanżu kto by nie grał musi zagrać na najwyższym poziomie, błędy takie jak w pierwszym meczu są nie do pomyślenia

1

@escarabajo może z 2-3 razy był, ostatnio bardzo słabo gra a potrzebny nam olmo w formie

1

Ale to jest smutne ze Barcelona jest tak pewna w obronie że spadkowicz i jedna z najgorszych drużyny w historii la ligi bez problemu jedna piłka stwarza zagrożenie xd

1

Fort to nieźle nieraz się wyłącza z gry, już nie pierwsza sytuacja gdzie zamiast biec staje

1

Inter w tym czasie rezerwami gra sobie spokojnie i wygrywa 1:0 , nie wygląda to dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?