Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick to nie umie w rotacje xd
1
I znów robią z bramkarza przeciwnika bohatera xDDD
1
Fermin w wyjściowym składzie to jest porażka, jeden z najbardziej irytujących zawodników FC chaos
1
Jak oni stracą punkty z tym Valladolid to będzie kompromitacja , jedna z najgorszych drużyny w top5 lig, nawet rezerwy powinni tutaj spokojnie ogrywać tego typu zespoły
3
Piłkarską różnica na Korzyść Forta względem Martina to jest przepaść xD
2
Hit że wogóle karny tam był jak Garnacho zagrywał ręką wcześniej xD sam karny też taki miękki a czerwona kartka to kompromitacja sędziego
2
Przeciez wczeesniej Garnach ręką zagrał XD czego nie cofnął tego VAR
1
Bilbao powinno juz tutaj 2:0 wygrywac XD united to jest mem ze oni sa w pólfinale LE
2
Martwi to że Szczęsny przestał dawać "to coś ", jest poprostu poprawny i nie ustrzega się błędów co jest za mało na bramkarza topowego klubu. Olmo też mnien zawiódł kolejny mecz po realu gdzie jest zawodnikiem widomo nie pokazującym swojej jakości
0
Olmo kolejny mecz widmo , on w formie jest nam potrzebny ale póki co nie dojeżdza. Ferran na 2 połowe nie wyszedł chłopa na boisku nie było
0
Jakby nie patrzeć Inter miał 3 okazje i 3 wykorzystali , mecz zycia dumfiresa
1
Olmo kolejny mecz widmo , podobnnie jak z realem ostatnio
1
Gramy w obronie na 4 środkowych obrońców i dalej nie potrafia przykryć przy stałym fragmencie
2
3 sytuacje i 3 bramki wsadzają XDD hit
0
to jest niesamowite jaki zjazd zalicza Rapha , chyba ze pierwsza część sezonu to był wypadek przy pracy xd
0
Jak ten martin sie ustawia matko kochana XD każdą główke przegrywa a to jak skacze wygląda komicznie
0
Jakby to wpadlo ....
1
Olmo nie ma na boisku , rapha kopie sie po czole , samym Yamalem tego nie wygramy
0
Przeciez to jak gra Inter juz na przestrzeni całego sezonu pokazało ze Barca ma problem z gra z takimi zespołami nawet takimi co sie przed spadkiem bronia xD juz z PSG by było tawiej
0
Olmo przydałby sie na boisku , kolejny mecz znika
0
@ProMILs czyli klasyk od kilku tygodni
3
@buglikos Martin dał dośrodkować a Martrinez miał piłke do wybicia to sie poślizgnął
0
Idealny scenariusz dla interu , ze akurat teraz martinez musial sie poslizgnąć ehhh łatwa piłka była
0
No to Inter okopy stawia i dziekuje
0
Pytanie co z Yamalem , żeby zaraz sie nie okazało ze 10 min i zjazd do bazy bo kontuzja
4
W sumie spoko że Fabian komentował mecz, fajnie się to słuchało z wszedoblskim Rosloniem :D
2
Arsenal dochodzi do 20 metra i nemo, nie wiedzą co mają robić zero jakiegokolwiek zagrożenia
5
@Mankind Napoleon się w grobie przewraca
3
Mało francuscy Ci kibice PSG xD
2
No co świat się zmienił to i zmieniamy zdanie i wyjaśnione dziękuję, jutro też się świat zmieni