0

Flick to nie umie w rotacje xd

1

I znów robią z bramkarza przeciwnika bohatera xDDD

1

Fermin w wyjściowym składzie to jest porażka, jeden z najbardziej irytujących zawodników FC chaos

1

Jak oni stracą punkty z tym Valladolid to będzie kompromitacja , jedna z najgorszych drużyny w top5 lig, nawet rezerwy powinni tutaj spokojnie ogrywać tego typu zespoły

3

Piłkarską różnica na Korzyść Forta względem Martina to jest przepaść xD

2

Hit że wogóle karny tam był jak Garnacho zagrywał ręką wcześniej xD sam karny też taki miękki a czerwona kartka to kompromitacja sędziego

2

Przeciez wczeesniej Garnach ręką zagrał XD czego nie cofnął tego VAR

1

Bilbao powinno juz tutaj 2:0 wygrywac XD united to jest mem ze oni sa w pólfinale LE

2

Martwi to że Szczęsny przestał dawać "to coś ", jest poprostu poprawny i nie ustrzega się błędów co jest za mało na bramkarza topowego klubu. Olmo też mnien zawiódł kolejny mecz po realu gdzie jest zawodnikiem widomo nie pokazującym swojej jakości

0

Olmo kolejny mecz widmo , on w formie jest nam potrzebny ale póki co nie dojeżdza. Ferran na 2 połowe nie wyszedł chłopa na boisku nie było

0

Jakby nie patrzeć Inter miał 3 okazje i 3 wykorzystali , mecz zycia dumfiresa

1

Olmo kolejny mecz widmo , podobnnie jak z realem ostatnio

1

Gramy w obronie na 4 środkowych obrońców i dalej nie potrafia przykryć przy stałym fragmencie

2

3 sytuacje i 3 bramki wsadzają XDD hit

0

to jest niesamowite jaki zjazd zalicza Rapha , chyba ze pierwsza część sezonu to był wypadek przy pracy xd

0

Jak ten martin sie ustawia matko kochana XD każdą główke przegrywa a to jak skacze wygląda komicznie

0

Jakby to wpadlo ....

1

Olmo nie ma na boisku , rapha kopie sie po czole , samym Yamalem tego nie wygramy

0

Przeciez to jak gra Inter juz na przestrzeni całego sezonu pokazało ze Barca ma problem z gra z takimi zespołami nawet takimi co sie przed spadkiem bronia xD juz z PSG by było tawiej

0

Olmo przydałby sie na boisku , kolejny mecz znika

0

@ProMILs czyli klasyk od kilku tygodni

3

@buglikos Martin dał dośrodkować a Martrinez miał piłke do wybicia to sie poślizgnął

0

Idealny scenariusz dla interu , ze akurat teraz martinez musial sie poslizgnąć ehhh łatwa piłka była

0

No to Inter okopy stawia i dziekuje

0

Pytanie co z Yamalem , żeby zaraz sie nie okazało ze 10 min i zjazd do bazy bo kontuzja

4

W sumie spoko że Fabian komentował mecz, fajnie się to słuchało z wszedoblskim Rosloniem :D

2

Arsenal dochodzi do 20 metra i nemo, nie wiedzą co mają robić zero jakiegokolwiek zagrożenia

5

@Mankind Napoleon się w grobie przewraca

3

Mało francuscy Ci kibice PSG xD

2

No co świat się zmienił to i zmieniamy zdanie i wyjaśnione dziękuję, jutro też się świat zmieni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?