1

@partymaker powodzie incoming ciekawe co nas rząd zrobi , czy znów prognozy nie są przesadnie alarmujące xD

3

Wiadomo ze Yamal młody itp. ale Cubarsi też młody a jaka miedzy nimi róznica ogromna jest w zachowaniu i byciu :D Oj boje się o Laminka że jak szybko zaczął tak szybko może się skończyć ta przygoda jak mu odwali sodówka

0

Przyszedł Garcia, może ten młody Bardghji przyjdzie i obawiam się że to będzie na tyle w tym okienku transferowym :D wzmocnieniami co najwyżej La masiia będzie jak ktoś wystrzeli , obym się mylił bo klasowy LS jest potrzebny na już

0

Czyli co transfer Bardghja też upadł? Gdzieś widziałem informacje że ma przedłużyć kontrakt z aktualnym klubem :D

1

Nie wiem jak wy ja nie wierzę w transfer Diaza, już dawno Liverpool dawał znać że nie jest na sprzedaż a teraz po tej tragedii z Jota tym bardziej w ich interesie będzie nie sprzedawać go

0

@Consigliere i to kontrakt na 10 lat, samej podstawy na rękę 10 baniek nawet jak się połamie nie bedzie grał czy spadnie z formą i będzie grzał ławę. Deal z jego perspektywy bardzo dobry

0

Brak gwarancji rejestracji brak transferu można było się domyślić że to się tak skończy nikt przy zdrowych myślach nie zaufanie populiscie Laporcie :D tylko teraz problem kogo wziąć na LS bo ktoś trzeba

0

Kanał Zero dziś na debacie ładnego kontentu dostarcza :D

0

@Faro patrząc na jego zachowanie, wiadomo ma 17 lat imprezy jakieś panienki itp, ale kurde boję się se mu sodówka uderzy do głowy a to może być jego gwóźdź do trumny

1

Real włączy tryb strzał z każdej pozycji

0

@Eto'o9 R10 podobnie jak w poprzednim sezonie :D

1

@Aragorn33 jak Ukraińców da się zintegrować bo są że zbliżonej kultury , tak inżynierów z Afryki czy nawet Azji głównie Pakistan Afganistan itp. Jest to praktycznie nie realne

1

Ale Messi musi z patałachami grać plus oldboye w postaci Alby i Busquetsa który nie nadaje się do gry z tak grającym przeciwnikiem :D chłop z 6 zmiana życia

0

Jeśli od zewnątrz Camp Nou wygląda jak plac budowy to od środka też tak wyglada :D przecież sierpień jest nierealnym terminem , przeczuwam kolejna kompromitację


0

Deszczyk w Orlando znając życie zaraz mecz będzie przerwany

1

Czyli co Barcelona ma niecałe 1,5 miesiąca żeby plac budowy zamienić w obiekt zdolny do rozgrywania meczy na kilkadziesiąt tysięcy ludzi :D coś czuje że może być ciężko

2

Czyli na MŚ będzie powtórka z turnieju towarzyskiego w tamtym roku i tegorocznych KMŚ :D ciekawe jak oni będą chcieli grać turniej jak pogoda nie będzie dopisywać


0

Ale mecz Interu typowa FIFA, przeciwnik wygrywa - 15% posiadanie 1 strzał 1 celny i gol :D

6

Ciekawe czy za rok w MŚ też takie cyrki z pogodą będą xD

1

Naprawdę mamy zdolna młodzież, jakby wpłynęła dobra oferta za Fermina bez wachania bym go sprzedał, ewentualnie za rok. Byle tylko dawać szanse młodym się pokazać

0

@Faro No mi nie chodzi że na raty, tylko ten cały medialny szum jest dla mnie śmieszny, zaraz zacznie się 2 miesięczna saga z Nico

0

Trochę ta saga z bramkarzem śmieszna, miliony newsów, już gotowe wiadomości pożegnalne itp itd. Ile to już trwa. Co jak co ale Real szybko się uwinał z transferami parę newsów raz dwa i fichado

0

Ale pustki na stadionie, tutaj bilety już za 4 dolary nie były? XD

0

@Pedri16Future do tego uzupełnieniem jakieś młodziki że szkółki, nawet Perisic nie byłby jakiś bardzo potrzebny jakby Flick zaczął stawiać na la masie bo tam sporo potencjału

0

@Gibbon_FCB finał KMŚ 13 lipca, gdzie większość drużyn np. Jak barca 14 zaczyna presezon, to gorzej niż by grali w finale MŚ bo tam zazwyczaj jest 2-3 tyg przerwy jeszcze do startu presezonu. Tu dylemat czy dać odpocząć podczas presezonu, ale nie ma gwarancji w jakiej formie zaczną dani zawodnicy sezon

1

Le normand i Langlet to niezły duet impostorów na ŚO xd

1

Ciekawe jak ciężkie konsekwencje będzie miał ten turniej dla drużyn jak zaczną się normalne rozgrywki ligowe i Ligi Mistrzów bo jakieś konsekwencje napewno będzie miał :D ale taki Real obejrzę z ciekawością czy już jakiekolwiek szlify nowego trenera się pojawią

1

Jak będzie dobra oferta ja bym się nie wahał sprzedać Fermina, w szkółce napewno będzie jakiś kolejny "fermin" chociażby kuzyni czy Virgil itp. Trzeba robić miejsce młodym bo będzie się to kończyć jak w przypadku Alby

2

Nico przychodzi, rapha na 10 i ciekawe co z Olmo kupionym za 60mln xD ekskluzywny rezerwowy?

3

Ja nie wiem co komentatorzy pierdziela, jak my jesteśmy piłkarsko lepsi bo umiemy się przy piłce utrzymać i rozegrać xD to właśnie w tym meczu Finlandia pokazuje jak to się robi i oni ciągle to na naszym tle robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?