Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli wychodzi na to że chcą otworzyć stadion po to żeby w lecie 2026 znów go zamknąć nawet na kilka miesięcy bo budowa dachu :D
0
Jakiś no name Tyler Morton ŚPD co zagrał 2 mecze w lidze dla Liverpoolu i ma 22 lata przechodzi za 15 mln funtów do Lyonu xD plus 20% od przyszłej sprzedaży, jak to jakiś żart jest gdzie u nas za Forta nawet 10 baniek by nie wzięli
0
@TR3YWAY ale jak on tak mocno wierzy to już nie mamy się co bać :D
0
@PatrykBarca Toni i Dro wyglądali na piłkarzy mających to coś, szkoda by było ich oddać za bezcen
0
Roony to taki skrzydłowy bez szybkości i dryblingu , widać że poważna kontuzja swoje zrobiła. Ciekaw jestem czy wypali u nas bo narazie tak na 3 z plusem w szkolnej skali
1
Śmiesznie to wyglądało chłopaki klepa , zagranie na jedno dotknięcie dostał piłke lewy przyjął poprawił przytrzymał przytrzymał i cyk podanie górą i strata :D
0
Jak dobrze sie poprowadzi Dro i chłopak odpali to Farmin pierwszy do sprzedaży bez jakichkolwiek skrupułów , a Olmo jak w tym sezonie sie nie ogarnie to drugi w kolejce
3
Martin taktycznie nie dojeżdża na LO a co dopiero na środku , on tam moze zagrac co najwyzej z jakimś 3 ligowcem w pucharze
6
Wiadomo ze to tylko sparingi ale Rapfinia forma jak w 2 połowie sezonu , wg mnie w tym sezonie nawet nie zblizy sie do wyniku kanadyjki z tamtego sezonu
7
@JohnKennedy jak mozna chcieć za towarzyski mecz na orliku 200 euro XD
0
Ale pustki na stadionie :D Co sie dziwic jak gramy z ostatnim zespołem ligi koreanskiej to pewnie nawet ich kibice nie przyszli
0
Swoją drogą czego tylko mecz Rakowa jest przełożony jak inne zespoły też grają w eliminacjach? :D
2
Ludzie kochani ale gdzie za Casado 30 mln, 50 to minimum, tak zawodnik w lidze holenderskiej albo angielskiej by kosztował z 60 baniek , no ale co się dziwić jak pozycja Barcelony na rynku jest zerowa albo nawet minusowa
0
@Sulimo ja liczę że serial z Warhammera 40k wypali :D no i God of War też ma potencjał na fajna historię
2
@macio_944 u mnie syrena była ale samochody raczej bez reakcji
1
@Pedri16Future Kadra naprawde ma potencjał a sam Licze ze Torrents odpali i Grimaldo nie bedzie potrzebny , nalezy też pamiętać że Arajuo to był dzik i może się wkońcu ogarnie , a sam rashford ma serio potencjał jak głowa dojedzie i brak nico może nie być aż tak odczuwalny. Oby bez długich kontuzji i jakos to bedzie
0
Kolejny przeciwnik Daegu FC jest ostatnie w tabeli ligi koreańskiej , czego my gramy sparingi z takimi słabiakami a nie z jakąś topką
2
Jakoś ta 2 połowę się oglądało lepiej, nie wiem czy to dlatego ze weszli głodni gry i chciało im się bardziej niż wyjściowej 11 czy przeciwnik pozwolił już na więcej rozluźnieniem, ale chyba to pierwsze :D
4
Oj widać że Rashford ma potencjał, jak głowa dojedzie będzie z niego pociecha
0
No to jeszcze z 10min i mam nadzieje ze dro i którys z kuzynów na boisku sie pojawi :D
0
Panie Olmo weź pan może podawaj a nie strzelaj to Ci lepiej wychodzi :D
0
Pograli jak z jakimiś amatorami XD wiadomo ze to presezon ale gra obrony nie różni się niczym od tego jak wyglądało to w tamtym sezonie i to może martwić
0
Chłop na obronie w pojedynke kasuje caly atak Barcy
1
Spalony raczej był , ale obrona dalej jak dzieci we mgle jak pod koniec sezonu xd Tamalek tez sie nie popisał , brama w 50% na jego konto
3
@vadner no ciekaw jestem jak to bedzie wygladac, wg mnie tez poprzedni sezon byl wypadkiem przy pracy :D
0
No takie troche padolino , ale sa sedziowie co by dali tu faul :D
0
Nie dziwne spadek rezerw ma swoje konsekwencje, klub powinien skupić się na wypożyczeniach ewentualnie sprzedaży z kontrola nad zawodnikiem, ale tutaj problemem jest pozycja Barcy na rynku a konkretnie jej brak , taki Virgil w lidze holenderskiej albo angielskiej by z 15 mln kosztował :D
0
Nie ma się ci dziwić że taki Virgil chce odejść, rezerwy na 4 poziomie to dramat jeśli chodzi o ogrywanie młodych, największy minus spadku rezerw
1
Laminek dziś 0 udanych dryblingów na 6 i 1 wygrany pojedynek na 7 , jeszcze chyba urodziny go trzymaja xd
4
@Pawel13sz niby na Camp Nou , ale realnie na stadionie olimpijskim pewnie sie skonczy