1

@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie

0

Co jak co ale na papierze Real kozak transfery robi Trent, Hujisen zaraz pewnie Carreras i plotki są o tej perełce argentyńskiej , no mocarny skład dostanie nowy trener :D

11

@Safrani nie bronie PiS ale te argumenty Wilka to taka propaganda ze szok xD KO mówiące o CPK i ministerm od tego został Lasek ktory był naczelnym hejterem albo o granicy coś szczekają którzy głosowali za brakiem budowy muru i tusk mówiący ze to biedni ludzi i trzeba ich wziąć XD argument z KPO to tez smieszne nic sie nie zmieniło prócz władzy i magicznie KPO odblokowała unia

0

@Rav91 a z ciekawości bo sam od pewnego czasu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa :D jakąś konkretną serię zbierasz ?

0

Czy na La Ramblii są jacyś fani LEGO? :D

4

@macio_944 jesli zagrają karta ze PIS i koalicja z nimi tylko na przetrzymanie i do kolejnych wyborów w 2030+ to spoko , ale jak pisalem nie mogą stać się przystawką dla nich i musza byc jak równy z równym inaczej skonczy się to ala 3 droga hołownii

2

@macio_944 za bardzo nie maja innej opcji jak wejsc w koalicje z PiSem :D sami nie zdobędą takiego poparcia , kluczowe jestoto jak wejda w koalicje zeby nie stali sie przystawką i PIS ich nie zjadł z czasem i zeby potrafili sie postawic.

4

@Cvzx to bardziej polityczny zabieg , jak dostanie wotum bedzie nowe rozdanie itp. zapominamy o prawie 2 latach nieudacznych rządów

1

@DragonxNF Ranczo to wiele miało fragmentów pasujących do rzeczywistości nas otaczającej , ponadepokowy serial xd

2

Ja to jestem ciekaw co bedzie za 2 lata na następnych parlamentarnych , bo jak sie utrzyma aktualna tendencja to może wkońcu duopol zostanie przełamany :D

0

To co Dembele faworyt do wygrania Złotej Piłki? :D

2

Co by nie mówić ogórkowa liga pomaga w grze w LM, jak oni od kilku spotkań już ostatnich mieli zapewnionego mistrza to mogli się full na LM skupić nie ryzykując kontuzji

0

Różnica klas dziś, ale będzie bolał ten dwumecz z Interem , na własne życzenie to przegraliśmy

1

Doue road to Golden Boy :D jak ktoś inny niż on dostanie to będzie żart

0

Yamal zostaje MVP fazy pucharowej Ligi Narodów, wygrywa hiszpania strzela brameczki itp. Nawet jeśli Dembele wygra LM kto zdobywa złota piłkę? :D

0

Adrian co teraz odwalił xD w piłkę nie trafił to była piła do wyjęcia na spokojnie

5

Podobno tej babce co na Owsiaka pisała Komenatrze grozi 3 lata więzienia xDD a Majtczak za zabicie całe rodziny do 8 lat gdzie pewnie skończy się na max 4 , nie ma co państwo z dykty

0

@Mow_mi_Douglas niby rzecznik prasowy a wlasnie złamał prawo podając tę informacje xd

13

No ciekawa nitka :D nie bronie Nawrockiego, ale strasznie dużo teraz tych przypadków i wychodzenia na jaw tego wszytkiego akurat w tym momencie :D


0

W sumie te KMŚ może chociaż trochę te pustkę zapełnia do początku pre sezonu , akurat się kończą gdzieś jak zaczynamy przygotowania

0

Yamal nieraz to tak przekombinuje proste podanie że to jest szok xd Tak jak teraz szli 5 na 1 i zagrał chyba najgorzej jak sie dało

0

@Luciferrrro to swoją drogą Yamal dziś tragedia , nic nie gra

0

Lewy 2 bramki i nic , co pila do niego strata albo zwolnienie gry xd

1

@yoli jak nie ma 18 jak ma od stycznia

0

Yamal jak Ci się już nie chce było dać znać przed meczem xD 30min przedreptane i co piła do niego strata

0

Yamal dziś kleju zapomniał , przyjęcia na 10 metrów

0

Grają jakby im się nie chciało, czysto teoretycznie ale by były jaja jakby Osasuna odwołanie wygrała xD

1

Klasyk pierwsza akcja i gdyby nie spalony stracona bramka xD

1

@Aragorn33 no ten komentarza to jedno wielkie xD, jak stana lubię to tu poleciał za mocno

0

@MOLESTA no on ostatni miesiąc to słabiutko grał, plotki o raphini na 10 od następnego sezonu to strata wyjściowego składu dla olmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?