Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie
0
Co jak co ale na papierze Real kozak transfery robi Trent, Hujisen zaraz pewnie Carreras i plotki są o tej perełce argentyńskiej , no mocarny skład dostanie nowy trener :D
11
@Safrani nie bronie PiS ale te argumenty Wilka to taka propaganda ze szok xD KO mówiące o CPK i ministerm od tego został Lasek ktory był naczelnym hejterem albo o granicy coś szczekają którzy głosowali za brakiem budowy muru i tusk mówiący ze to biedni ludzi i trzeba ich wziąć XD argument z KPO to tez smieszne nic sie nie zmieniło prócz władzy i magicznie KPO odblokowała unia
0
@Rav91 a z ciekawości bo sam od pewnego czasu spełniam swoje marzenia z dzieciństwa :D jakąś konkretną serię zbierasz ?
0
Czy na La Ramblii są jacyś fani LEGO? :D
4
@macio_944 jesli zagrają karta ze PIS i koalicja z nimi tylko na przetrzymanie i do kolejnych wyborów w 2030+ to spoko , ale jak pisalem nie mogą stać się przystawką dla nich i musza byc jak równy z równym inaczej skonczy się to ala 3 droga hołownii
2
@macio_944 za bardzo nie maja innej opcji jak wejsc w koalicje z PiSem :D sami nie zdobędą takiego poparcia , kluczowe jestoto jak wejda w koalicje zeby nie stali sie przystawką i PIS ich nie zjadł z czasem i zeby potrafili sie postawic.
4
@Cvzx to bardziej polityczny zabieg , jak dostanie wotum bedzie nowe rozdanie itp. zapominamy o prawie 2 latach nieudacznych rządów
1
@DragonxNF Ranczo to wiele miało fragmentów pasujących do rzeczywistości nas otaczającej , ponadepokowy serial xd
2
Ja to jestem ciekaw co bedzie za 2 lata na następnych parlamentarnych , bo jak sie utrzyma aktualna tendencja to może wkońcu duopol zostanie przełamany :D
0
To co Dembele faworyt do wygrania Złotej Piłki? :D
2
Co by nie mówić ogórkowa liga pomaga w grze w LM, jak oni od kilku spotkań już ostatnich mieli zapewnionego mistrza to mogli się full na LM skupić nie ryzykując kontuzji
0
Różnica klas dziś, ale będzie bolał ten dwumecz z Interem , na własne życzenie to przegraliśmy
1
Doue road to Golden Boy :D jak ktoś inny niż on dostanie to będzie żart
0
Yamal zostaje MVP fazy pucharowej Ligi Narodów, wygrywa hiszpania strzela brameczki itp. Nawet jeśli Dembele wygra LM kto zdobywa złota piłkę? :D
0
Adrian co teraz odwalił xD w piłkę nie trafił to była piła do wyjęcia na spokojnie
5
Podobno tej babce co na Owsiaka pisała Komenatrze grozi 3 lata więzienia xDD a Majtczak za zabicie całe rodziny do 8 lat gdzie pewnie skończy się na max 4 , nie ma co państwo z dykty
0
@Mow_mi_Douglas niby rzecznik prasowy a wlasnie złamał prawo podając tę informacje xd
13
No ciekawa nitka :D nie bronie Nawrockiego, ale strasznie dużo teraz tych przypadków i wychodzenia na jaw tego wszytkiego akurat w tym momencie :D
0
W sumie te KMŚ może chociaż trochę te pustkę zapełnia do początku pre sezonu , akurat się kończą gdzieś jak zaczynamy przygotowania
0
Yamal nieraz to tak przekombinuje proste podanie że to jest szok xd Tak jak teraz szli 5 na 1 i zagrał chyba najgorzej jak sie dało
0
@Luciferrrro to swoją drogą Yamal dziś tragedia , nic nie gra
0
Lewy 2 bramki i nic , co pila do niego strata albo zwolnienie gry xd
1
@yoli jak nie ma 18 jak ma od stycznia
0
Yamal jak Ci się już nie chce było dać znać przed meczem xD 30min przedreptane i co piła do niego strata
0
Yamal dziś kleju zapomniał , przyjęcia na 10 metrów
0
Grają jakby im się nie chciało, czysto teoretycznie ale by były jaja jakby Osasuna odwołanie wygrała xD
1
Klasyk pierwsza akcja i gdyby nie spalony stracona bramka xD
1
@Aragorn33 no ten komentarza to jedno wielkie xD, jak stana lubię to tu poleciał za mocno
0
@MOLESTA no on ostatni miesiąc to słabiutko grał, plotki o raphini na 10 od następnego sezonu to strata wyjściowego składu dla olmo