Seledynowy
Dołączył/a: lipiec 2017
Rzeszów
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co komentatorzy za farmazony gadają :D chyba jakiś inny mecz im puszczają
0
Ale co Morata na karniaczki z kapelusza wszedł to jego xdd
0
Ogólnie bramkarza do karnych lepszego ma Hiszpania ale zawodnicy bardziej pewni to chyba z Portugalii
0
Baena zmiana na skrzydło, matko boska
6
No ogólnie De La Fuente "zabił" ten mecz dla Hiszpani zmianami
0
Ale ten Merino jest mierny xd on chyba serio tylko na 9 jak w arsenalu sie nadaje
1
Aktualnie skład Hiszpani wygląda jak średniak ligi Hiszpańskiej ,niezły downgrade zgotował de la fuente xd
0
Nie rozumiem niektórych działań tego łysego inpostora xD
1
Yamal to ja nie wiem co dziś na boisku robi , dramat. Nawet proste zgrania mu nie wychodzą albo mu sie nie chce
2
Mendes chyba najlepszy LO w tym momencie na świecie , kocur
0
De la Fuente to impostor , najpierw gra z Pedrim na 10 gdzie w meczu z Francją idealnie było pokazane gdzie on powinien grać i gdzie z nim druzyna dominuje. Po zejściu w tamtym jak i w tym meczu hiszpania przestaje grac
0
@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D
0
Ale boki obrony Hiszpania to ma w tym meczu tragiczne , jak nie Mingueza który nie doejchal to cucurella co dal sie jak junior przy golu zrobic xd
1
Ale obrona Hiszpani ma vibe Barcelony XD tak samo frajersko traca bramki
0
Mendes dziś Yamala schował do kieszeni , inna sprawa że bardzo00 słabe zawody laminek gra
0
Ogólnie sytuacja mogła być w dwie strony równie dobrze to ujęcie mogli dac i spalonego ogłosić xdd
1
Ten łysy debil dalej gra z Pedrim na 10 nawet po meczu z Francja xddd
0
Mołdawia to ledwo biega w obronie :D
0
Nie dziwne że Lewemu nie chciało sie grać z tymi patałachami xd
7
Ale oglądając wczorajszy mecz Hiszpani i Francji a to dzisiejsze widowisko człowiek sie zastanawia czy to jest ta sama dyscyplina sportowa XD
8
Lewy wieksza atrakcja niż ten paździeż na boisku
0
@Pedri16Future żarty żartami No ale ciężka Sytuacja dla policjantów, wygląda komicznie ale gość dostał cały gaz do środka i nic, nie mieli za dużego pola manewru z innymi SPB bo to nie USA gdzie dostałby 4 magazynki na klate , a nie otworzyli drzwi od wewnątrz bo pewnie były zamknięte centralnym przez kierowcę
9
Ale Cherki to pan piłkarz wchodzi i robi 3 bramki, oj będzie z niego pociecha w City
0
Co jak co ale łysy to pięknie potrafi rozregulowac zmianami idealnie działająca maszynkę xD vivan zmiana cudowna
6
Ale jedno Hujisenowi mozna przyznać piłeczke to ładnie wyprowadza
0
@KrwawiaceoczyVEB nawet piłki nie dotknął xd
7
Wow łysemu 20 min zajęło ogarnięcie że Pedri na 10 to marnowanie potencjalu xd
3
Merino to sie po czole kopie xd a ten Pedriego daje na 10
0
Chłop znów Pedriego na 10 wystawił i nie istnieje póki co w meczu xd
1
@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie