0

Co komentatorzy za farmazony gadają :D chyba jakiś inny mecz im puszczają

0

Ale co Morata na karniaczki z kapelusza wszedł to jego xdd

0

Ogólnie bramkarza do karnych lepszego ma Hiszpania ale zawodnicy bardziej pewni to chyba z Portugalii

0

Baena zmiana na skrzydło, matko boska

6

No ogólnie De La Fuente "zabił" ten mecz dla Hiszpani zmianami

0

Ale ten Merino jest mierny xd on chyba serio tylko na 9 jak w arsenalu sie nadaje

1

Aktualnie skład Hiszpani wygląda jak średniak ligi Hiszpańskiej ,niezły downgrade zgotował de la fuente xd

0

Nie rozumiem niektórych działań tego łysego inpostora xD

1

Yamal to ja nie wiem co dziś na boisku robi , dramat. Nawet proste zgrania mu nie wychodzą albo mu sie nie chce

2

Mendes chyba najlepszy LO w tym momencie na świecie , kocur

0

De la Fuente to impostor , najpierw gra z Pedrim na 10 gdzie w meczu z Francją idealnie było pokazane gdzie on powinien grać i gdzie z nim druzyna dominuje. Po zejściu w tamtym jak i w tym meczu hiszpania przestaje grac

0

@luna666moon no ja przy 2:1 jak zaczeli ich cisnac obstawiłem jakieś grosze na portugalie :D

0

Ale boki obrony Hiszpania to ma w tym meczu tragiczne , jak nie Mingueza który nie doejchal to cucurella co dal sie jak junior przy golu zrobic xd

1

Ale obrona Hiszpani ma vibe Barcelony XD tak samo frajersko traca bramki

0

Mendes dziś Yamala schował do kieszeni , inna sprawa że bardzo00 słabe zawody laminek gra

0

Ogólnie sytuacja mogła być w dwie strony równie dobrze to ujęcie mogli dac i spalonego ogłosić xdd

1

Ten łysy debil dalej gra z Pedrim na 10 nawet po meczu z Francja xddd

0

Mołdawia to ledwo biega w obronie :D

0

Nie dziwne że Lewemu nie chciało sie grać z tymi patałachami xd

7

Ale oglądając wczorajszy mecz Hiszpani i Francji a to dzisiejsze widowisko człowiek sie zastanawia czy to jest ta sama dyscyplina sportowa XD

8

Lewy wieksza atrakcja niż ten paździeż na boisku

0

@Pedri16Future żarty żartami No ale ciężka Sytuacja dla policjantów, wygląda komicznie ale gość dostał cały gaz do środka i nic, nie mieli za dużego pola manewru z innymi SPB bo to nie USA gdzie dostałby 4 magazynki na klate , a nie otworzyli drzwi od wewnątrz bo pewnie były zamknięte centralnym przez kierowcę

9

Ale Cherki to pan piłkarz wchodzi i robi 3 bramki, oj będzie z niego pociecha w City

0

Co jak co ale łysy to pięknie potrafi rozregulowac zmianami idealnie działająca maszynkę xD vivan zmiana cudowna

6

Ale jedno Hujisenowi mozna przyznać piłeczke to ładnie wyprowadza

0

@KrwawiaceoczyVEB nawet piłki nie dotknął xd

7

Wow łysemu 20 min zajęło ogarnięcie że Pedri na 10 to marnowanie potencjalu xd

3

Merino to sie po czole kopie xd a ten Pedriego daje na 10

0

Chłop znów Pedriego na 10 wystawił i nie istnieje póki co w meczu xd

1

@DonAndrzejos jakiś LS musi przyjść nie ma innej możliwości bo raphinia drugiego takiego sezonu nie zagra i kolejny sezon grać tylko jedno strona z Yamalem nie przejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?